MENU

Ugerløse IF //

Serie 4, Pulje 7

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
506799
ti
17-08 2021
Kl. 18:30
Ugerløse IF TFC Odsherred Ugerløse Sportsplads
1
-
2
506867
21-08 2021
Kl. 14:00
Såby Fodbold Ugerløse IF Såby Stadion
4
-
0
508867
29-08 2021
Kl. 11:00
Ugerløse IF Fårevejle BK Ugerløse Sportsplads
1
-
3
509121
04-09 2021
Kl. 15:30
Tuse Næs BK Ugerløse IF Udby Idrætsplads
Udehold taberdømt
519168
11-09 2021
Kl. 12:00
Ugerløse IF Vipperød BK Ugerløse Sportsplads
0
-
4
520779
19-09 2021
Kl. 13:30
Boldklubben Bæk City Ugerløse IF Tusehallen
Udehold taberdømt
521839
26-09 2021
Kl. 11:00
Ugerløse IF Svinninge IF Ugerløse Sportsplads
5
-
0
521844 fr
01-10 2021
Kl. 19:15
Tølløse BK Ugerløse IF Tølløse Kunstgræsbane
521875
09-10 2021
Kl. 15:30
Hørve IF Ugerløse IF Hørve Stadion
8
-
1
521891
17-10 2021
Kl. 11:00
Ugerløse IF SIF Holbæk IF Ugerløse Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
521897
23-10 2021
Kl. 15:00
Rørvig IF Ugerløse IF Rørvig Stadion
Udehold taberdømt
521905
02-04 2022
Kl. 15:30
TFC Odsherred Ugerløse IF Herrestrup Stadion
Udehold taberdømt
521912
10-04 2022
Kl. 11:00
Ugerløse IF Såby Fodbold Ugerløse Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
521915
16-04 2022
Kl. 11:00
Fårevejle BK Ugerløse IF Faarevejle Stadion
Udehold taberdømt
521924
24-04 2022
Kl. 11:00
Ugerløse IF Tuse Næs BK Ugerløse Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
521932
30-04 2022
Kl. 15:30
Vipperød BK Ugerløse IF Vipperødhallen
Udehold taberdømt
521936
08-05 2022
Kl. 11:00
Ugerløse IF Boldklubben Bæk City Ugerløse Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
524443
14-05 2022
Kl. 14:00
Svinninge IF Ugerløse IF Svinninge Sportscenter
Udehold taberdømt
524645
22-05 2022
Kl. 11:00
Ugerløse IF Tølløse BK Ugerløse Sportsplads
524653
29-05 2022
Kl. 11:00
Ugerløse IF Hørve IF Ugerløse Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
524662
05-06 2022
Kl. 11:00
SIF Holbæk IF Ugerløse IF Fælleden Boldbaner
Udehold taberdømt
524672
11-06 2022
Kl. 14:00
Ugerløse IF Rørvig IF Ugerløse Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind