MENU

Greve Fodbold 1 //

VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5, Pulje 1

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Hekla Park 1 Artillerivej 190 2300 København S
468703 Kl. 13:30 Rosenhøj BK 1 Greve Fodbold 1 1
468705 Kl. 13:55 Greve Fodbold 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
468708 Kl. 14:20 Greve Fodbold 1 BK Hekla 1 1
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
468710 Kl. 14:15 Greve Fodbold 1 Hvidovre IF 1 Kunst 2
468712 Kl. 14:40 Næstved I.F. 1 Greve Fodbold 1 Kunst 2
468713 Kl. 15:05 Solrød FC 3 Greve Fodbold 1 Kunst 2
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-6 (kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
468735 Kl. 10:20 Ringsted IF 1 Greve Fodbold 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
468737 Kl. 10:45 Greve Fodbold 1 BK Hekla 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
468740 Kl. 11:10 Greve Fodbold 1 Dragør BK 1 Bane 8-7 (Kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 A Ved Stadion 6 4600 Køge
498352 Kl. 10:00 Solrød FC 3 Greve Fodbold 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 A
498361 Kl. 10:25 Greve Fodbold 1 Køge BK 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 A
498364 Kl. 10:50 Greve Fodbold 1 AC Amager Academy U9 Beierholm Banen 5 mands - 11 B
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
744121 Kl. 10:00 Greve Fodbold 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
744124 Kl. 10:25 Greve Fodbold 1 AC Amager Academy U9
973941 Kl. 10:50 Greve Fodbold 1 Tårnby FF
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Solrød Idrætscenter Kunst 14 (5M) Tingsryds Alle 27 2680 Solrød Strand
503405 Kl. 10:00 Greve Fodbold 1 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Kunst 14 (5M)
503407 Kl. 10:25 Solrød FC 3 Greve Fodbold 1 Kunst 14 (5M)
503409 Kl. 10:50 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Greve Fodbold 1 Kunst 15 (5M)
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-6 (kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
504908 Kl. 09:00 Greve Fodbold 1 AC Amager Academy U9 Bane 8-6 (kunstgræs)
504910 Kl. 09:25 Ringsted IF 1 Greve Fodbold 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
504912 Kl. 09:50 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Greve Fodbold 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind