MENU

Brødeskov IF //

M+32 2 - 2021, Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
189892
ma
12-04 2021
Kl. 20:15
Brødeskov IF Melby-Liseleje IF Brødeskov Stadion Kunst
1 - 1
190142
ma
19-04 2021
Kl. 19:15
Kvistgård IF Brødeskov IF Kvistgård Idrætsanlæg
2 - 0
190149 ti
27-04 2021
Kl. 20:00
Brødeskov IF Farum BK Brødeskov Stadion Kunst
0 - 5
190168 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Brødeskov IF
190170
ti
11-05 2021
Kl. 19:45
Brødeskov IF Vapnagård FK 72 Brødeskov Stadion Kunst
2 - 1
190174
ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Brødeskov IF Allerød Idrætspark
2 - 2
190202
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Esrum IF Brødeskov IF Esrum Stadion
2 - 12
190203 ti
01-06 2021
Kl. 19:30
Brødeskov IF ØB 90 Brødeskov Stadion Kunst
UHT

Udehold taberdømt

190208
ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold Klub Brødeskov IF Frederiksværk Stadion
2 - 0
191635
ma
14-06 2021
Kl. 19:15
Melby-Liseleje IF Brødeskov IF Melby Stadion
2 - 3
191639
ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Brødeskov IF Kvistgård IF Brødeskov Stadion Kunst
3 - 3
191657 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Farum BK Brødeskov IF Stavnsholt
4 - 0
191660 ti
24-08 2021
Kl. 20:30
Brødeskov IF Oversidder Brødeskov Stadion Kunst
191666
to
02-09 2021
Kl. 18:30
Vapnagård FK 72 Brødeskov IF Helsingør Idrætspark
2 - 1
191670
ti
07-09 2021
Kl. 20:00
Brødeskov IF Allerød Fodbold Klub Brødeskov Stadion Kunst
1 - 1
191674
ti
14-09 2021
Kl. 20:00
Brødeskov IF Esrum IF Brødeskov Stadion Kunst
5 - 3
191682
ti
21-09 2021
Kl. 18:30
ØB 90 Brødeskov IF Ølstykke Stadion
0 - 7
191684
ti
28-09 2021
Kl. 20:00
Brødeskov IF Frederiksværk Fodbold Klub Brødeskov Stadion Kunst
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale søndag den 17. oktober
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester
DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind