Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2021
13:30
Boldklubben Bæk City
Tuse Næs BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2021
12:00
Vipperød BK
2
Boldklubben Bæk City
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
15:30
Hørve IF
1
Boldklubben Bæk City
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
13:30
Boldklubben Bæk City
12
Svinninge IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
14:00
Tølløse BK
0
Boldklubben Bæk City
3
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
13:30
Boldklubben Bæk City
Ugerløse IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:00
SIF Holbæk IF
6
Boldklubben Bæk City
5
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
13:30
Boldklubben Bæk City
3
Rørvig IF
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
15:30
TFC Odsherred
5
Boldklubben Bæk City
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
13:30
Boldklubben Bæk City
2
Såby Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2021
18:30
Fårevejle BK
1
Boldklubben Bæk City
3
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
15:30
Tuse Næs BK
0
Boldklubben Bæk City
4
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
16:30
Boldklubben Bæk City
Vipperød BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2022
16:30
Boldklubben Bæk City
5
Hørve IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
15:00
Svinninge IF
Boldklubben Bæk City
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2022
16:30
Boldklubben Bæk City
Tølløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
11:00
Ugerløse IF
Boldklubben Bæk City
HHT
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
13:30
Boldklubben Bæk City
1
SIF Holbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
15:00
Rørvig IF
1
Boldklubben Bæk City
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
13:30
Boldklubben Bæk City
3
TFC Odsherred
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
14:00
Såby Fodbold
Boldklubben Bæk City
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
13:15
Boldklubben Bæk City
3
Fårevejle BK
2
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2