MENU

FC Ballerup //

Serie 4, Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
387092
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
FIF, Hillerød (3) FC Ballerup FIF-Stadion Kunstgræs
4 - 3
387100
21-08 2021
Kl. 13:00
FC Ballerup Værløse BK (1) Højagerskolen
0 - 11
387118 on
25-08 2021
Kl. 18:30
Hareskov IF FC Ballerup Birkevang
Udehold taberdømt
387146
05-09 2021
Kl. 13:00
FC Ballerup Mladost IF Højagerskolen
0 - 1
387153
12-09 2021
Kl. 13:30
Liria FK FC Ballerup Skinderskovgård
6 - 0
387162
19-09 2021
Kl. 13:00
FC Ballerup Herlev IF (2) Højagerskolen
Hjemmehold taberdømt
387401
26-09 2021
Kl. 13:00
FC Ballerup IF Bytoften (2) Højagerskolen
1 - 4
370723
02-10 2021
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF FC Ballerup Sandet Stadion
2 - 3
370757
10-10 2021
Kl. 13:00
FC Ballerup IF Hjorten (2) Højagerskolen
Udehold taberdømt
370758
16-10 2021
Kl. 11:30
B. 1973, Herlev FC Ballerup Elverroad Kunstgræs
4 - 3
370806
23-10 2021
Kl. 13:00
FC Ballerup Virum-Sorgenfri BK (2) Højagerskolen
0 - 3
370812
03-04 2022
Kl. 14:30
FC Ballerup FIF, Hillerød (3) Top Danmark Hallen, kunstgræs
8 - 3
370836
10-04 2022
Kl. 11:00
Værløse BK (1) FC Ballerup Værløse Stadion
4 - 2
371065
16-04 2022
Kl. 15:30
FC Ballerup Hareskov IF Højagerskolen
Udehold taberdømt
371070
23-04 2022
Kl. 15:30
Mladost IF FC Ballerup Damgårdsparken, Ballerup
1 - 3
371086
to
28-04 2022
Kl. 18:30
FC Ballerup Liria FK Højagerskolen
0 - 3
371092
07-05 2022
Kl. 12:30
Herlev IF (2) FC Ballerup Herlev IF Engen
2 - 7
371097
14-05 2022
Kl. 14:15
IF Bytoften (2) FC Ballerup Gladsaxe skole
4 - 1
371204
21-05 2022
Kl. 15:30
FC Ballerup Kr. Værløse IF Højagerskolen
Udehold taberdømt
371257
28-05 2022
Kl. 15:30
IF Hjorten (2) FC Ballerup Skinderskovgård
Hjemmehold taberdømt
371326
to
02-06 2022
Kl. 18:30
FC Ballerup B. 1973, Herlev Højagerskolen
3 - 2
371351
11-06 2022
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK (2) FC Ballerup Virum Stadion
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind