MENU

Gevninge IF //

Serie 4, Pulje 5

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
372832
22-08 2021
Kl. 13:00
Rosenhøj BK (1) Gevninge IF Avedøre Stadion
2
-
1
373239
28-08 2021
Kl. 14:00
Gevninge IF Svogerslev BK Trælleruphallen
0
-
3
373248
04-09 2021
Kl. 11:30
Islev BK Gevninge IF Espelundens Idrætsanlæg
2
-
1
373259
11-09 2021
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Gevninge IF Kirke Hyllinge Stadion
3
-
1
373316
18-09 2021
Kl. 14:00
Gevninge IF FC Lejre Trælleruphallen
0
-
7
373556
26-09 2021
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Gevninge IF Ishøj Idrætscenter
5
-
0
388036
02-10 2021
Kl. 14:00
Gevninge IF VG Fodbold Trælleruphallen
2
-
8
392213
09-10 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Gevninge IF Roskilde IC (Darup)
Udehold taberdømt
403766
16-10 2021
Kl. 14:00
Gevninge IF Bramsnæs FB Trælleruphallen
2
-
2
404059
23-10 2021
Kl. 12:30
Havdrup GI Gevninge IF Solrød Idrætscenter
2
-
0
372805
30-10 2021
Kl. 14:00
Gevninge IF Solrød FC Trælleruphallen
1
-
5
404061
03-04 2022
Kl. 14:30
Solrød FC Gevninge IF Solrød Idrætscenter
3
-
0
410164
16-04 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Gevninge IF Svogerslev Idrætspark kunst
Udehold taberdømt
410195
23-04 2022
Kl. 14:00
Gevninge IF Islev BK Trælleruphallen
0
-
3
410201
30-04 2022
Kl. 14:00
Gevninge IF Kirke Hyllinge IF Trælleruphallen
0
-
3
410158 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
Gevninge IF Rosenhøj BK (1) Trælleruphallen
0
-
3
438291
07-05 2022
Kl. 11:00
FC Lejre Gevninge IF Osted Stadion
Udehold taberdømt
458727
15-05 2022
Kl. 13:00
Gevninge IF FC Ishøj (2) Trælleruphallen
2
-
2
458723
fr
20-05 2022
Kl. 19:00
VG Fodbold Gevninge IF Ramsøhallen
3
-
2
459723
28-05 2022
Kl. 14:00
Gevninge IF Røde Stjerne BK Trælleruphallen
4
-
4
459819
04-06 2022
Kl. 13:00
Bramsnæs FB Gevninge IF Bramsnæsvighallen
2
-
2
460047
11-06 2022
Kl. 14:00
Gevninge IF Havdrup GI Trælleruphallen
1
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind