MENU

Stenløse BK //

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 1 Pulje 1
Serie 4 Pulje 4
Serie 5 - Forår Pulje 1
Serie 5 - Efterår
Serie 5 - Efterår
Pokalen 2022 Pulje 1
8-K+29 - Forår Pulje 1
Old Boys-LP Pulje 1
M+32 Øst 2022 Pulje 1
M+40 Øst 2022 Pulje 1
M+45 11-mands - 2022 Pulje 1
8-mands +55 2 - 2022 Pulje 1
5-Mands +65 - 2022 Pulje 1
U19
U19 Drenge 1 (03-04) Forår Pulje 1
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 22/23
U17
U17 Drenge 1 (05) Forår Pulje 2
U16
U16 Drenge 1 (07) Efterår
U15
U15 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
U15 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
U15 Drenge 3 (08) Efterår
U15 Piger 2 (08) Efterår
U14
U14 Drenge 4 (08) Forår Pulje 2
U14 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
SM FINALS U14 drenge 4 Pulje 1
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Forår Pulje 2
U12
U12 Drenge 1 8-mands (10) Forår Pulje 1
U11
U11 Drenge SU 8-mands (11) Forår Pulje 3
U11 Drenge 3 8-mands (11) Forår Pulje 3
U10
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 1/5 Pulje 3, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 15/5 Pulje 2, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 28/5 Pulje 3, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) 3-Forårsserie 19/6 Pulje 5, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Forårsserie 1/5 Pulje 2, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Forårsserie 15/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Forårsserie 28/5 Pulje 1, 2 baner
U10 drenge 5-mands (12) beg.-Forårsserie 19/6 Pulje 2, 2 baner
U9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 23. april Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 23. april Pulje 9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 7. maj Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 7. maj Pulje 3
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 21. maj Pulje 2
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 21. maj Pulje 9
U9 drenge 5-mands (13) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 4
U9 drenge 5-mands (13) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 11
U8
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 23. april Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 23. april Pulje 7
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 5
U8 drenge 5-mands (14) 2 - 7. maj Pulje 4
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 7. maj Pulje 5
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 21. maj Pulje 3
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 21. maj Pulje 9
U8 drenge 5-mands (14) begynder - 21. maj Pulje 4
U8 drenge 5-mands (14) 1 - 18. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5-mands (14) 3 - 18. juni Medaljestævne Pulje 6
U8 drenge 5-mands (14) begynder -18. juni Medaljes Pulje 7
U7
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 14
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 14
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 13
U7 drenge 3-mands (15) - 23. april Pulje 13
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 7
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 8
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj Pulje 7
U7 drenge 3-mands (15) - 7. maj pulje 9
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 19
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 18
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 19
U7 drenge 3-mands (15) - 21. maj Pulje 17
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 24
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 23
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 23
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 25
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 25
U7 drenge 3-mands (15) - 18.juni Medaljestævne Pulje 25
U7 dr (15) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 9/1 Pulje 1
U7 dr (15) ½ banestævne Lynge-Uggeløse 9/1 Pulje 2
U6
U6 drenge 3-mands (16) - 24. april Pulje 19
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 18
U6 drenge 3-mands (16) - 8. maj Pulje 18
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 16
U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj Pulje 15
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 12
U6 drenge 3-mands (16) - 19.juni Medaljestævne Pulje 11

Log ind