Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09. apr 2019
18:30
Arentsminde IF (S5/89)
2
FC Dansom (S5/91)
5
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Gærum IF (S5/84)
2
Bangsbo Freja (S5/83)
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Lyngsaa B (S6/156)
0
Understed IF (S5/84)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Hou GI (S5/88)
2
FC Vesterbro, Aalborg (S5/91)
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Sørup IF (S6/162)
Aalborg Fremad (S5/94)
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Ejsing B (S5/103)
0
Fabjerg KFUM (S5/102)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Feldborg/Haderup IF (S5/104)
7
Tangsø fS (S5/102)
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Hodsager UF (S6/167)
0
Snejbjerg SG&I (S5/107)
11
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Rødkærsbro IF (S5/109)
5
Gjessø UF (S5/114)
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Århus Expats (S5/122)
1
Aarhus Lions (S5/120)
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Stouby GIF (S5/130)
5
Thyregod SF Frem (S5/129)
3
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
I.F. Mols (S5/116)
4
Pindstrup IF (S5/115)
3
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Randers B 1337 (S5/111)
5
FC Grenaa (S5/116)
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
All Stars FC 91 (S5/112)
0
IF Ceresbyen (S5/117)
5
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Dynamo Petrobras (S6/182)
1
Aros FC (S5/119)
3
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Solbjerg IF (S5/125)
2
Egebjerg/Gedved (S5/127)
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Løsning IF (S5/128)
15
FK Vejle (S5/130)
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Kolding KFUM (S6/188)
6
Hoptrup/Marstrup IF (S5/140)
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Tinglev IF (S5/142)
0
Kværs/Tørsbøl UIF (S5/143)
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Hovslund GF (S6/194)
0
Agerskov S (S5/142)
5
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Andst IF (S6/193)
2
Bække SF (S5/134)
4
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Esbjerg Eagles (S6/191)
1
FC King George (S5/137)
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Hjerting IF (S5/138)
2
Vester Nebel IF (S5/136)
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
18:30
Ravsted UI (S5/142)
12
Sønderjysk BF (S5/144)
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2019
19:00
OK 89 (S6/192)
0
Hellevad IF (S5/142)
6
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2019
18:30
Nordenskov IF (S6/190)
0
Nr.Nebel IF (S5/136)
6
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2019
19:00
Stouby GIF (S5/130)
0
Løsning IF (S5/128)
6
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2019
18:00
Veddum IF (S4/53)
5
Skørping IF Frem (S4/54)
6
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2019
18:30
Aarhus Lions (S5/120)
0
FFD Kralupy (S4/70)
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
14:00
Hørning IF (S4/72)
2
GD Bio-Bold (S4/69)
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2019
18:00
Nr.Nebel IF (S5/136)
3
Ølgod IF (S4/77)
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
18:30
Hellevad IF (S5/142)
0
Hjordkær UIF (S4/81)
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
18:30
Ljørslev/Ørding IF (S5/100)
0
IF Nordmors (S4/56)
10
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Rødkærsbro IF (S5/109)
2
Ans IF (S4/58)
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Skibbild IF (S4/60)
7
Studsgård GIF (S4/62)
6
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Engesvang Fremad (S4/62)
1
Sunds IF (S4/60)
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Klejtrup BK (S4/55)
0
Romalt IF (S4/64)
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Thorsø/Tungelund IF (S4/66)
0
Værum GF (S4/64)
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Understed IF (S5/84)
0
Sindal IF (S4/47)
8
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Gærum IF (S5/84)
0
Klokkerholm IF (S4/48)
6
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
FC Vesterbro, Aalborg (S5/91)
2
Nøvling FK (S4/52)
6
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Vindblæs B (S4/55)
1
Gjøl B (S4/49)
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Mou IF (S4/53)
6
Moseby B (S4/49)
8
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Astrup IF Arden (S4/53)
2
Aalborgstudenternes IF (S4/52)
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
IF Ceresbyen (S5/117)
3
Aros FC (S5/119)
8
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Randers B 1337 (S5/111)
1
FC Sabur (S4/63)
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
I.F. Mols (S5/116)
1
Auning IF (S4/65)
10
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Aale UI (S4/73)
0
Horsens United (S4/74)
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Solbjerg IF (S5/125)
2
Horsens KFUM (S4/74)
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Lunderskov B (S4/79)
2
BPI (S4/76)
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Skægkær IF Centrum (S4/66)
1
Stilling IF (S4/72)
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Hjerting IF (S5/138)
1
Gørding-Vejrup Fodbold (S4/80)
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Fabjerg KFUM (S5/102)
2
Lidenlund B (S4/59)
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Mejrup GU (S4/60)
6
Harboøre IF (S4/59)
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Linde B (S4/59)
Herning United FC (S4/62)
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Snejbjerg SG&I (S5/107)
6
Naur-Sir-Krunderup (S4/59)
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
FC Dansom (S5/91)
8
Aalborg Fremad (S5/94)
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Agerskov S (S5/142)
1
Abild IF (S4/81)
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Kværs/Tørsbøl UIF (S5/143)
1
Egernsund KIF (S4/82)
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Esbjerg United (S4/78)
0
Alslev SK (S4/77)
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Bække SF (S5/134)
3
FC King George (S5/137)
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Kolding KFUM (S6/188)
0
Stepping IF (S4/79)
6
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Ravsted UI (S5/142)
2
Rødekro IF (S4/81)
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Horsens B (S4/74)
4
As IF (S4/74)
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:00
Feldborg/Haderup IF (S5/104)
0
Vinding UIF (S4/60)
1
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2019
19:15
Katrinebjergs AF (S4/69)
4
FC Åben Modus (S4/67)
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2019
19:00
SDU Fodbold Kolding (S4/76)
0
FVB (S4/81)
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2019
19:00
IF Nordmors (S4/56)
1
Nordvestmors BK (S3/31)
6
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
18:30
Skørping IF Frem (S4/54)
3
IK Rosendal (S3/28)
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
18:30
GD Bio-Bold (S4/69)
0
FC Sydbyen (S3/39)
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Aros FC (S5/119)
IHÅ Galacticos (S3/36)
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Nørholm IF (S3/26)
2
Vaarst/Fjellerad B (S3/27)
6
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Birkelse IF (S3/25)
7
Vraa/Børglum IF (S3/23)
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Sallingsund FC (S3/31)
Frøstrup/Hannæs/Nordthy (S3/30)
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Vinding UIF (S4/60)
1
Lem B (S3/33)
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Skibbild IF (S4/60)
1
Herning IK (S3/32)
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Sundsøre FK (S4/57)
2
Struer Humlum Fodbold (S3/30)
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Linde B (S4/59)
1
Spøttrup Motion & Sport (S3/31)
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Skals FF (S3/28)
3
Bjerringbro IF(S3/34)
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Lidenlund B (S4/59)
4
Måbjerg IF (S3/32)
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Snejbjerg SG&I (S5/107)
1
Engesvang Fremad (S4/62)
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Mejrup GU (S4/60)
3
Herning KFUM (S3/32)
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Ans IF (S4/58)
5
Faster/Hanning (S3/33)
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Løsning IF (S5/128)
6
Horsens KFUM (S4/74)
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Romalt IF (S4/64)
1
Spentrup IF (S3/34)
7
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Værum GF (S4/64)
FC Sabur (S4/63)
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Auning IF (S4/65)
5
HOG Hinnerup (S3/36)
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
FFD Kralupy (S4/70)
0
AC Pink Panthers (S3/37)
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
FC Dansom (S5/91)
1
Svenstrup-Godthåb IF (S3/27)
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Sindal IF (S4/47)
3
Bindslev/Tversted IF (S3/23)
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Klokkerholm IF (S4/48)
5
Skibsby-Højene IF (S3/23)
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Moseby B (S4/49)
0
Trekroner IF 98 (S3/25)
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Vindblæs B (S4/55)
2
Aars IK (S3/28)
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Nøvling FK (S4/52)
1
Hadsund-Vive (S3/29)
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Harken UGF (S3/23)
2
Flauenskjold IF (S3/24)
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF (S3/24)
Hune B (S3/23)
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Aalborgstudenternes IF (S4/52)
2
FK Fjordsiden (S3/26)
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Ebeltoft IF (S3/35)
TMG (S3/39)
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Sejs Svejbæk IF (S3/40)
4
Team Leo IF (S3/37)
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Stilling IF (S4/72)
1
FC Rangers (S3/37)
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Horsens United (S4/74)
5
Vinding SF (S3/43)
6
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
BPI (S4/76)
1
Vejle FC (S3/41)
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Erritsø GIF (S3/43)
EIF/NSG (S3/41)
UHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Rask Mølle OIF (S3/41)
2
FC SevenOaks (S3/43)
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Stensballe IK (S3/42)
5
BMI (S3/39)
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Bække SF (S5/134)
0
Øster Starup/Vester Nebel IF (S3/43)
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
FVB (S4/81)
1
Christiansfeld IF (S3/45)
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Egernsund KIF (S4/82)
Gråsten B (S3/46)
HHT
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Nr.Nebel IF (S5/136)
2
Næsbjerg RUI (S3/44)
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Hjordkær UIF (S4/81)
7
Bylderup/B (S3/45)
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Agerskov S (S5/142)
0
Skærbæk B (S3/45)
7
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Alslev SK (S4/77)
6
Gørding-Vejrup Fodbold (S4/80)
7
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Ravsted UI (S5/142)
4
Vedsted UF (S3/46)
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Løjt IF (S3/46)
3
Lundtoft IF (S3/45)
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Tarp B (S3/33)
2
Jerne IF (S3/44)
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Højer/Visby (S3/45)
1
Andrup IF (S3/44)
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:00
Stepping IF (S4/79)
2
Vorbasse/Hejnsvig (S3/44)
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2019
19:30
Katrinebjergs AF (S4/69)
4
Prügelknabe IK (S3/38)
5
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2019
19:00
Horsens B (S4/74)
0
Lund IF (S3/42)
2
|
|||||||||||||||||||
13. maj 2019
19:00
Skals FF (S3/28)
6
Ravnsbjerg/Løgstrup (S2/15)
5
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Svenstrup-Godthåb IF (S3/27)
4
Aalborg KFUM (S2/12)
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Sindal IF (S4/47)
5
Klokkerholm IF (S4/48)
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF (S3/24)
3
Tårs/Ugilt IF (S2/11)
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Aalborgstudenternes IF (S4/52)
0
Vaarst/Fjellerad B (S3/27)
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Trekroner IF 98 (S3/25)
4
NUBI (S2/12)
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
IK Rosendal (S3/28)
0
Spentrup IF (S3/34)
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Nøvling FK (S4/52)
4
Aars IK (S3/28)
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Flauenskjold IF (S3/24)
Hals FS (S2/12)
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Birkelse IF (S3/25)
1
Skalborg SK (S2/12)
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Thise IF (S2/11)
0
St. Restrup IF (S2/13)
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Nordvestmors BK (S3/31)
3
FS Vestthy (S2/14)
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Struer Humlum Fodbold (S3/30)
4
Hurup IF (S2/14)
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Sallingsund FC (S3/31)
1
Hanstholm IF (S2/14)
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Spøttrup Motion & Sport (S3/31)
0
Borbjerg GU (S2/14)
7
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Herning IK (S3/32)
2
Bording IF (S2/15)
5
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Lidenlund B (S4/59)
3
Vinderup IK (S2/14)
5
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Mejrup GU (S4/60)
Ølstrup GU (S2/21)
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Snejbjerg SG&I (S5/107)
2
Skjern GF (S2/21)
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Ans IF (S4/58)
0
Silkeborg B (S2/19)
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
FC Sydbyen (S3/39)
7
JAI, Aarhus (S2/16)
8
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Løsning IF (S5/128)
1
Bredballe IF (S2/19)
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
FC Sabur (S4/63)
4
Fårvang IF (S2/16)
8
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Auning IF (S4/65)
2
tst Fodbold (S2/18)
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Aros FC (S5/119)
0
Hasle B (S2/18)
6
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
AC Pink Panthers (S3/37)
0
FAML, Århus (S2/17)
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Ebeltoft IF (S3/35)
3
Christiansbjerg IF (S2/17)
5
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Sejs Svejbæk IF (S3/40)
1
Galten FS (S2/16)
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Prügelknabe IK (S3/38)
2
DGL 2000, Aarhus (S2/18)
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
AIA/Tranbjerg (S2/19)
7
Stavtrup IF (S2/18)
8
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Lund IF (S3/42)
5
Bramdrupdam GIF (S2/20)
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Vinding SF (S3/43)
1
Ammitsbøl/Egtved (S2/20)
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
BPI (S4/76)
0
Erritsø GIF (S3/43)
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Stensballe IK (S3/42)
1
Rask Mølle OIF (S3/41)
4
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF (S3/43)
2
Seest B (S2/20)
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Tarp B (S3/33)
Tjæreborg IF (S2/22)
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Ravsted UI (S5/142)
3
Løjt IF (S3/46)
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Andrup IF (S3/44)
1
Esbjerg IF 92 (S2/21)
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Vorbasse/Hejnsvig (S3/44)
Billund IF (S2/20)
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Skærbæk B (S3/45)
2
Hviding IF/Kvik 70 (S2/22)
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Næsbjerg RUI (S3/44)
1
HTS (S2/21)
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Hjordkær UIF (S4/81)
2
Gråsten B (S3/46)
6
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Gørding-Vejrup Fodbold (S4/80)
2
Vojens BI (S2/22)
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
Christiansfeld IF (S3/45)
7
Bov IF (S2/22)
9
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:00
BV Oksbøl (S2/21)
3
Rødding/Fole (S2/22)
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:15
FC Rangers (S3/37)
0
Aarhus Juniors (S2/18)
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2019
19:15
Lem B (S3/33)
Aulum IF (S2/14)
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Sindal IF (S4/47)
0
Skagen IK (S2/11)
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Trekroner IF 98 (S3/25)
Aabybro IF (S1/5)
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF (S3/24)
0
Hirtshals B (S1/5)
11
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Hals FS (S2/12)
0
Dronninglund IF (S1/5)
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Nøvling FK (S4/52)
0
Vaarst/Fjellerad B (S3/27)
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Nibe B (S1/6)
RKG (S1/5)
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
St. Restrup IF (S2/13)
4
Skalborg SK (S2/12)
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Skals FF (S3/28)
1
Kvik/Aalestrup IF (S1/7)
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Nordvestmors BK (S3/31)
1
Hanstholm IF (S2/14)
4
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Struer Humlum Fodbold (S3/30)
3
Borbjerg GU (S2/14)
4
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Ølstrup GU (S2/21)
4
Spjald IF (S1/9)
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Snejbjerg SG&I (S5/107)
0
Aulum IF (S2/14)
7
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Bording IF (S2/15)
6
Vinderup IK (S2/14)
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Vorbasse/Hejnsvig (S3/44)
1
Brande IF (S1/9)
7
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Auning IF (S4/65)
2
Spentrup IF (S3/34)
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Fårvang IF (S2/16)
5
Silkeborg B (S2/19)
3
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Hasle B (S2/18)
4
ASA, Aarhus (S1/8)
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Aarhus Juniors (S2/18)
0
IFSK (S1/8)
5
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Galten FS (S2/16)
Lemming IF (S1/7)
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Prügelknabe IK (S3/38)
1
Stavtrup IF (S2/18)
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Bredballe IF (S2/19)
0
Give Fremad (S1/9)
3
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Rask Mølle OIF (S3/41)
2
Lund IF (S3/42)
3
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF (S3/43)
2
Ammitsbøl/Egtved (S2/20)
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Erritsø GIF (S3/43)
3
Aabenraa BK (S1/10)
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Andrup IF (S3/44)
1
Tjæreborg IF (S2/22)
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Gråsten B (S3/46)
2
Egen UI (S1/10)
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
BV Oksbøl (S2/21)
1
Sædding/G IF (S1/9)
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Ravsted UI (S5/142)
1
Bov IF (S2/22)
3
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:00
Næsbjerg RUI (S3/44)
Spangsbjerg IF (S1/9)
HHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2019
19:30
Svenstrup-Godthåb IF (S3/27)
2
Aalborg Freja (S1/6)
3
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2019
19:00
JAI, Aarhus (S2/16)
2
FAML, Århus (S2/17)
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
19:00
Christiansbjerg IF (S2/17)
2
Horsens Freja (S1/8)
0
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2019
19:00
Gørding-Vejrup Fodbold (S4/80)
0
Hviding IF/Kvik 70 (S2/22)
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
19:00
Dronninglund IF (S1/5)
3
IF Skjold Sæby (JS1/1)
2
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2019
19:00
Christiansbjerg IF (S2/17)
1
Aabyhøj IF (JS2/4)
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Vaarst/Fjellerad B (S3/27)
Nibe B (S1/6)
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Aalborg Freja (S1/6)
Aalborg Chang (JS2/3)
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Skals FF (S3/28)
0
St. Restrup IF (S2/13)
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Hanstholm IF (S2/14)
2
MorsØ FC (JS2/3)
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Ølstrup GU (S2/21)
Vildbjerg SF (JS1/1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Aulum IF (S2/14)
4
Bording IF (S2/15)
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Borbjerg GU (S2/14)
1
Tjørring IF (JS1/1)
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Brande IF (S1/9)
1
Hatting-Torsted Fodbold (JS2/4)
4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
JAI, Aarhus (S2/16)
1
Aarhus 1900 (JS2/4)
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Auning IF (S4/65)
1
Helsted Fremad IF (JS2/3)
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Fårvang IF (S2/16)
Lemming IF (S1/7)
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Hasle B (S2/18)
Fuglebakken (JS1/2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
FC Skanderborg (JS2/4)
2
Søften GF (JS1/2)
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF (S3/43)
1
Fredericia fF (JS1/2)
4
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
FC Horsens (JS2/4)
0
VRI (JS1/2)
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Gråsten B (S3/46)
0
FC Sønderborg (JS1/2)
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Erritsø GIF (S3/43)
3
Bov IF (S2/22)
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Tjæreborg IF (S2/22)
1
Bramming B (JS2/4)
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Hviding IF/Kvik 70 (S2/22)
3
Spangsbjerg IF (S1/9)
5
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2019
19:00
Sædding/G IF (S1/9)
2
Agerbæk SF/Starup IF (JS1/2)
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
13:00
Trekroner IF 98 (S3/25)
5
Gug B (JS1/1)
4
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
19:00
Prügelknabe IK (S3/38)
3
IFSK (S1/8)
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2019
19:00
Lund IF (S3/42)
1
Give Fremad (S1/9)
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2019
15:00
Skagen IK (S2/11)
3
Hirtshals B (S1/5)
1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Fårvang IF (S2/16)
4
Aulum IF (S2/14)
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Skagen IK (S2/11)
Aalborg Chang (JS2/3)
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
St. Restrup IF (S2/13)
2
Dronninglund IF (S1/5)
5
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Vaarst/Fjellerad B (S3/27)
1
Lystrup IF (DS/4)
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Aabyhøj IF (JS2/4)
2
Vatanspor (DS/4)
3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Give Fremad (S1/9)
0
Hedensted IF (DS/3)
4
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Hanstholm IF (S2/14)
0
Vildbjerg SF (JS1/1)
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Tjørring IF (JS1/1)
Holstebro B (DS/4)
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Auning IF (S4/65)
0
FC Djursland (DS/4)
3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Aarhus 1900 (JS2/4)
0
Fuglebakken (JS1/2)
3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
VRI (JS1/2)
0
VSK Århus (DS/4)
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
FC Skanderborg (JS2/4)
0
Viby IF (DS/4)
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Hatting-Torsted Fodbold (JS2/4)
2
Silkeborg KFUM (DS/3)
1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Fredericia fF (JS1/2)
1
Kolding B (DS/3)
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Sædding/G IF (S1/9)
2
Bramming B (JS2/4)
1
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2019
19:00
Spangsbjerg IF (S1/9)
1
Varde (DS/3)
6
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2019
19:00
Prügelknabe IK (S3/38)
0
IF Lyseng (DS/4)
11
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2019
19:00
Trekroner IF 98 (S3/25)
0
Nørresundby FB (DS/4)
6
|
|||||||||||||||||||
22. jun 2019
15:30
Erritsø GIF (S3/43)
3
FC Sønderborg (JS1/2)
5
|
Se datoplanen her