MENU

Kvinde LP 2019/20 - Øst (2019) //

Seneste resultater

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Resultat
413309
on
01-05 2019
Kl. 19:00
Bella1973 (SS) Fix (KS)
0 - 1
413314
on
01-05 2019
Kl. 19:00
CBS Sport (1) FB (Øst)
0 - 2
413282 on
01-05 2019
Kl. 19:30
FA 2000 (1) Roskilde Pigefodbold (Øst)
HHT

Hjemmehold taberdømt

413279 ma
06-05 2019
Kl. 19:00
IF Bytoften (S1) Nørrebro United (1)
9 - 10
413318
on
08-05 2019
Kl. 19:00
FC Storebælt (S1) Greve Fodbold (1)
0 - 2
413319
ti
14-05 2019
Kl. 18:30
GVI (1) ØKF (KS)
0 - 1
465936
ti
14-05 2019
Kl. 18:30
Fremad Valby (KS) Roskilde Pigefodbold (Øst)
1 - 3
465939
ti
14-05 2019
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 (SS) FB (Øst)
0 - 4
465929
ti
21-05 2019
Kl. 18:30
Rødovre (2) NFC/VIF(Øst)
2 - 5
465932 ti
21-05 2019
Kl. 18:30
Ølstykke FC (SS) Fårevejle BK (SS)
2 - 1
465933
ti
21-05 2019
Kl. 18:30
Heimdal (Øst) RGI-KGB Kvindefodbold (Øst)
3 - 1
465937
ti
21-05 2019
Kl. 18:30
Nørrebro United (1) Hillerød Fodbold (Øst)
1 - 4
465938
ti
21-05 2019
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub (S1) Allerød Fodbold Klub (SS)
0 - 1
465934
ti
21-05 2019
Kl. 18:45
RIF/TOF (S2) Fix (KS)
0 - 3
465935
on
22-05 2019
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød (S2) Fremad Amager (1)
1 - 2
465940
on
22-05 2019
Kl. 18:30
Husum Bk (KS) Stenhus IK (SS)
2 - 0
465927 on
22-05 2019
Kl. 19:30
Skjold (Øst) VLI (2)
1 - 0
465928
ti
28-05 2019
Kl. 18:30
Hvidovre IF (KS) Fredensborg BI (Øst)
0 - 3
465930
ti
11-06 2019
Kl. 19:00
Espergærde IF (S1) ØKF (KS)
3 - 2
465931
on
12-06 2019
Kl. 18:30
Greve Fodbold (1) HB Køge pigefodbold (Øst)
5 - 9

Stilling

K V U T Score P

Kommende kampe

Der blev ikke fundet nogen resultater
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Sidste runde inden DBU afvikles 21. maj. Der er livelodtrækning på DBU Sjælland facebook fredag den 3. maj kl. 11.30. 

Kampene kan rykkes indbyrdes med modstander til næstfølgende spilleuge eller afvikles på tidligere datoer.

Der påsættes dommere til kampene.LU regler flyvende udskiftning og 14 spillere

Log ind