MENU

Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2019, Pulje 273 (2019) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
443925
11-08 2019
Kl. 14:00
SUB 09 Aalborg Freja Ulbjerg Stadion
3 - 2
443926
11-08 2019
Kl. 17:00
Vorup FB FC Thy-Thisted Q XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
3 - 0
443927
ti
13-08 2019
Kl. 19:00
Tornby IF B52/Aalborg Tornby Stadion
2 - 5
443924
ti
13-08 2019
Kl. 19:00
Aabybro IF Støvring IF Aabybro Idrætscenter
1 - 4
443928
to
15-08 2019
Kl. 19:00
Aalborg Freja Aabybro IF Frejaparken
3 - 0
443929
17-08 2019
Kl. 13:30
B52/Aalborg Vorup FB Klubhuset B.52/AFC
0 - 0
443930
17-08 2019
Kl. 14:00
Støvring IF Tornby IF Støvring Stadion
0 - 4
443931
18-08 2019
Kl. 13:15
FC Thy-Thisted Q SUB 09 Lerpytter Anlæg
2 - 0
443934 ti
20-08 2019
Kl. 19:00
Vorup FB SUB 09 XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
1 - 1
443935
ti
20-08 2019
Kl. 19:00
B52/Aalborg Støvring IF Klubhuset B.52/AFC
1 - 4
443933
ti
20-08 2019
Kl. 19:15
Tornby IF Aalborg Freja Tornby Stadion
0 - 1
443932
on
21-08 2019
Kl. 19:00
Aabybro IF FC Thy-Thisted Q Aabybro Idrætscenter
1 - 1
443936
24-08 2019
Kl. 12:00
SUB 09 Aabybro IF Skals Stadion
2 - 3
443938
25-08 2019
Kl. 16:00
Støvring IF Vorup FB Støvring Stadion
2 - 3
443937
ti
27-08 2019
Kl. 18:30
Aalborg Freja B52/Aalborg Frejaparken
4 - 2
444335
ti
27-08 2019
Kl. 18:30
FC Thy-Thisted Q Tornby IF Lerpytter Anlæg
8 - 1
444338
fr
30-08 2019
Kl. 19:00
Tornby IF SUB 09 Tornby Stadion
2 - 4
444336
31-08 2019
Kl. 11:00
Aabybro IF Vorup FB Aabybro Idrætscenter
0 - 5
444337
31-08 2019
Kl. 15:00
Støvring IF Aalborg Freja Støvring Stadion
3 - 2
444339
01-09 2019
Kl. 15:00
B52/Aalborg FC Thy-Thisted Q Klubhuset B.52/AFC
5 - 2
444340
07-09 2019
Kl. 11:15
Aabybro IF Tornby IF Aabybro Idrætscenter
1 - 3
444341
07-09 2019
Kl. 16:00
Vorup FB Aalborg Freja XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
3 - 2
444342
08-09 2019
Kl. 15:00
FC Thy-Thisted Q Støvring IF Frøstrup Stadion
1 - 3
444343
to
12-09 2019
Kl. 19:00
SUB 09 B52/Aalborg Låstrup Stadion
2 - 2
444346
14-09 2019
Kl. 14:00
Tornby IF Vorup FB Tornby Stadion
0 - 2
444347
14-09 2019
Kl. 15:00
Støvring IF SUB 09 Støvring Stadion
7 - 1
444345
14-09 2019
Kl. 16:00
Aalborg Freja FC Thy-Thisted Q Frejaparken
UHT

Udehold taberdømt

444344
ti
17-09 2019
Kl. 18:00
B52/Aalborg Aabybro IF Klubhuset B.52/AFC
6 - 4
444351
21-09 2019
Kl. 13:30
B52/Aalborg Tornby IF Klubhuset B.52/AFC
2 - 2
444348
21-09 2019
Kl. 14:00
Støvring IF Aabybro IF Støvring Stadion
6 - 0
444349
21-09 2019
Kl. 16:00
Aalborg Freja SUB 09 Frejaparken
1 - 4
444350
21-09 2019
Kl. 17:00
FC Thy-Thisted Q Vorup FB Lerpytter Anlæg
1 - 1
444353
28-09 2019
Kl. 14:00
Vorup FB B52/Aalborg XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
3 - 0
444352
28-09 2019
Kl. 14:00
Aabybro IF Aalborg Freja Aabybro Idrætscenter
3 - 2
444354
28-09 2019
Kl. 14:00
Tornby IF Støvring IF Tornby Stadion
1 - 4
444355
29-09 2019
Kl. 14:00
SUB 09 FC Thy-Thisted Q Låstrup Stadion
3 - 0
444359
05-10 2019
Kl. 14:00
Støvring IF B52/Aalborg Støvring Kunstgræsbane
2 - 3
444356
05-10 2019
Kl. 16:00
FC Thy-Thisted Q Aabybro IF Lerpytter Anlæg
1 - 0
444358
06-10 2019
Kl. 15:00
SUB 09 Vorup FB Ulbjerg Stadion
2 - 3
444357
06-10 2019
Kl. 16:00
Aalborg Freja Tornby IF Frejaparken
3 - 0
444360
12-10 2019
Kl. 11:00
Aabybro IF SUB 09 Aabybro Idrætscenter
4 - 3
444361
12-10 2019
Kl. 13:30
B52/Aalborg Aalborg Freja Klubhuset B.52/AFC
2 - 1
444363
12-10 2019
Kl. 14:00
Tornby IF FC Thy-Thisted Q Tornby Stadion
1 - 2
444362
12-10 2019
Kl. 14:00
Vorup FB Støvring IF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
1 - 1
444365
19-10 2019
Kl. 15:30
Aalborg Freja Støvring IF Frejaparken
1 - 3
444364
20-10 2019
Kl. 14:00
Vorup FB Aabybro IF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
3 - 0
444367
20-10 2019
Kl. 15:00
FC Thy-Thisted Q B52/Aalborg Nors Stadion
0 - 1
444366
20-10 2019
Kl. 15:00
SUB 09 Tornby IF Skals Stadion
8 - 1
444368
26-10 2019
Kl. 14:00
Tornby IF Aabybro IF Tornby Stadion
0 - 13
444370
26-10 2019
Kl. 15:00
Støvring IF FC Thy-Thisted Q Støvring Kunstgræsbane
UHT

Udehold taberdømt

444369
26-10 2019
Kl. 15:30
Aalborg Freja Vorup FB Frejaparken
0 - 3
444371
27-10 2019
Kl. 13:30
B52/Aalborg SUB 09 Klubhuset B.52/AFC
6 - 1
444375
02-11 2019
Kl. 11:30
SUB 09 Støvring IF Låstrup Stadion
2 - 2
444372
02-11 2019
Kl. 13:00
Aabybro IF B52/Aalborg Aabybro Idrætscenter
2 - 4
444374
02-11 2019
Kl. 16:00
Vorup FB Tornby IF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
UHT

Udehold taberdømt

444373
03-11 2019
Kl. 13:30
Aalborg Freja FC Thy-Thisted Q Frejaparken
3 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland påmail eller på tlf: 8939 9999

Log ind