MENU

1.division 2019/20, Pulje 2 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
971732
10-08 2019
Kl. 13:00
Vildbjerg Fortuna Hjørring Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
4 - 2
971733
ti
13-08 2019
Kl. 18:30
AaB Romalt IF AaB's Anlæg
7 - 0
971766
17-08 2019
Kl. 11:00
AaB IF Lyseng AaB's Anlæg
2 - 1
971736
17-08 2019
Kl. 15:00
ASA, Aarhus Vildbjerg Robotize Park
3 - 2
971737
18-08 2019
Kl. 14:00
Romalt IF JAI, Aarhus RMS Park Romalt
3 - 3
971735
18-08 2019
Kl. 16:00
Fortuna Hjørring Aarhus 1900 Landlyst Idrætsanlæg
2 - 1
971742
24-08 2019
Kl. 12:00
JAI, Aarhus Fortuna Hjørring JAI's Anlæg
2 - 5
971741
24-08 2019
Kl. 13:00
AaB ASA, Aarhus AaB's Anlæg
5 - 1
971740
25-08 2019
Kl. 12:00
Vildbjerg IF Lyseng Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
3 - 2
971739
25-08 2019
Kl. 12:30
Aarhus 1900 Romalt IF Fort Langenæs
3 - 2
971734
ti
27-08 2019
Kl. 18:00
JAI, Aarhus IF Lyseng JAI's Anlæg
2 - 3
971731
on
28-08 2019
Kl. 18:15
Aarhus 1900 ASA, Aarhus Fort Langenæs
4 - 3
971744
31-08 2019
Kl. 11:00
IF Lyseng Aarhus 1900 Lyseng Idrætspark
4 - 1
971747
31-08 2019
Kl. 12:00
JAI, Aarhus ASA, Aarhus JAI's Anlæg
2 - 5
971745
31-08 2019
Kl. 14:00
Romalt IF Vildbjerg RMS Park Romalt
2 - 3
971746
ti
03-09 2019
Kl. 18:00
AaB Fortuna Hjørring AaB's Anlæg
3 - 1
971749
08-09 2019
Kl. 12:00
ASA, Aarhus IF Lyseng Robotize Park
1 - 1
971748
08-09 2019
Kl. 12:30
Aarhus 1900 JAI, Aarhus Fort Langenæs
3 - 1
971750
08-09 2019
Kl. 16:00
Fortuna Hjørring Romalt IF Landlyst Idrætsanlæg
3 - 1
971755
fr
13-09 2019
Kl. 18:00
IF Lyseng Fortuna Hjørring Lyseng Idrætspark
0 - 4
971752
14-09 2019
Kl. 12:00
ASA, Aarhus Romalt IF Robotize Park
1 - 3
971753
14-09 2019
Kl. 12:00
Vildbjerg JAI, Aarhus Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
3 - 0
971754
14-09 2019
Kl. 13:00
AaB Aarhus 1900 AaB's Anlæg
2 - 0
971758
21-09 2019
Kl. 12:00
JAI, Aarhus AaB JAI's Anlæg
2 - 4
971756
22-09 2019
Kl. 12:30
Aarhus 1900 Vildbjerg Fort Langenæs
0 - 3
971757
22-09 2019
Kl. 14:00
Romalt IF IF Lyseng RMS Park Romalt
5 - 5
971759
22-09 2019
Kl. 16:00
Fortuna Hjørring ASA, Aarhus Landlyst Idrætsanlæg
2 - 0
971761
28-09 2019
Kl. 11:00
IF Lyseng JAI, Aarhus Lyseng Idrætspark
2 - 6
971762
28-09 2019
Kl. 14:00
Romalt IF AaB RMS Park Romalt
0 - 8
971763
29-09 2019
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Vildbjerg Landlyst Idrætsanlæg
3 - 1
971760
on
02-10 2019
Kl. 18:45
ASA, Aarhus Aarhus 1900 Robotize Park
3 - 1
971764
05-10 2019
Kl. 12:00
Vildbjerg ASA, Aarhus Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2 - 4
971765
05-10 2019
Kl. 12:00
JAI, Aarhus Romalt IF JAI's Anlæg
3 - 0
971769
12-10 2019
Kl. 11:00
IF Lyseng Vildbjerg Lyseng Idrætspark
1 - 1
971770
12-10 2019
Kl. 12:00
ASA, Aarhus AaB Robotize Park
0 - 0
971768
12-10 2019
Kl. 14:00
Romalt IF Aarhus 1900 RMS Park Romalt
4 - 0
971771
13-10 2019
Kl. 16:00
Fortuna Hjørring JAI, Aarhus Landlyst Idrætsanlæg
2 - 1
971751
19-10 2019
Kl. 12:00
Vildbjerg AaB Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1 - 0
971767
20-10 2019
Kl. 12:30
Aarhus 1900 Fortuna Hjørring Fort Langenæs
1 - 3
971781
26-10 2019
Kl. 12:00
ASA, Aarhus JAI, Aarhus Robotize Park
1 - 0
971772
27-10 2019
Kl. 11:00
Aarhus 1900 IF Lyseng tst Kunstgræsbane
1 - 3
971780
27-10 2019
Kl. 16:00
Fortuna Hjørring AaB Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8)
0 - 1
971773
ti
29-10 2019
Kl. 18:30
Vildbjerg Romalt IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
6 - 0
971801
02-11 2019
Kl. 11:00
IF Lyseng ASA, Aarhus Lyseng Kunstgræs
3 - 0
971782
02-11 2019
Kl. 12:00
JAI, Aarhus Aarhus 1900 INOX Park
1 - 0
971783
02-11 2019
Kl. 13:00
AaB Vildbjerg AaB's Anlæg
6 - 1
971784
02-11 2019
Kl. 14:00
Romalt IF Fortuna Hjørring XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
3 - 1
971805
09-11 2019
Kl. 12:00
JAI, Aarhus Vildbjerg Klank Kunstgræsbane
0 - 2
971803
09-11 2019
Kl. 14:00
Romalt IF ASA, Aarhus XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
1 - 1
971804
10-11 2019
Kl. 12:30
Aarhus 1900 AaB Robotize Park (ASA kunstgræs)
1 - 4
971802
10-11 2019
Kl. 16:00
Fortuna Hjørring IF Lyseng Dana Cup Kunstgræs (omklædning Landlyst 8)
1 - 2
971738
on
13-11 2019
Kl. 19:00
IF Lyseng AaB Lyseng Kunstgræs
2 - 1
971808
16-11 2019
Kl. 12:00
AaB JAI, Aarhus AaB's Anlæg
4 - 0
971809
16-11 2019
Kl. 13:00
ASA, Aarhus Fortuna Hjørring Robotize Park
2 - 2
971806
16-11 2019
Kl. 13:00
Vildbjerg Aarhus 1900 Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2 - 1
971807
16-11 2019
Kl. 13:00
IF Lyseng Romalt IF Lyseng Kunstgræs
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU påmail eller på tlf: 4326 2222

Log ind