MENU

VinterBOLD U-14 piger 1-2, Pulje 1 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
875298
10-11 2019
Kl. 11:45
Greve Fodbold Fremad Valby Greve Idræts Center
4 - 3
875297
17-11 2019
Kl. 14:00
Brøndbyernes IF Jægersborg BK Brøndby Stadion
3 - 1
875296
17-11 2019
Kl. 15:30
Vordingborg IF Sundby Bk. Vordingborg Kunst "Panteren"
UHT

Udehold taberdømt

875415
30-11 2019
Kl. 10:00
Sundby Bk. Dragør BK Sundby/Kløvermarken
3 - 2
875416
30-11 2019
Kl. 12:00
Jægersborg BK Vordingborg IF Gentofte Sportspark - kunst 1
0 - 3
875301
01-12 2019
Kl. 15:00
B93 Greve Fodbold Kunst, B93
0 - 7
875299
07-12 2019
Kl. 14:30
Oversidder Solrød FC
875421
08-12 2019
Kl. 11:45
Greve Fodbold Sundby Bk. Greve Idræts Center
2 - 3
875420
14-12 2019
Kl. 10:30
Vordingborg IF Solrød FC Vordingborg Kunst "Panteren"
1 - 1
875422
14-12 2019
Kl. 13:00
Oversidder Brøndbyernes IF
875419
15-12 2019
Kl. 10:00
Dragør BK Jægersborg BK Kunst, Dragør Bk.
2 - 1
875418
15-12 2019
Kl. 11:30
Fremad Valby B93 Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
875426
11-01 2020
Kl. 12:00
Jægersborg BK Greve Fodbold Gentofte Sportspark - kunst 1
0 - 7
875425
12-01 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Vordingborg IF Brøndby Stadion
1 - 1
875427
12-01 2020
Kl. 14:00
Solrød FC Dragør BK Solrød Idrætscenter
2 - 2
875423
12-01 2020
Kl. 14:30
B93 Oversidder Kunst, B93
875424
12-01 2020
Kl. 14:30
Sundby Bk. Fremad Valby Kunst, Sundby/Kløvermarken
0 - 1
875295
18-01 2020
Kl. 10:00
Dragør BK B93 Kunst, Dragør Bk.
1 - 5
875431
19-01 2020
Kl. 11:45
Greve Fodbold Solrød FC Greve Idræts Center
2 - 0
875428
25-01 2020
Kl. 12:30
Fremad Valby Jægersborg BK Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 3
875432
25-01 2020
Kl. 13:00
Oversidder Vordingborg IF
875430
26-01 2020
Kl. 13:30
B93 Sundby Bk. Kunst, B93
0 - 5
875429
26-01 2020
Kl. 15:00
Dragør BK Brøndbyernes IF Kunst, Dragør Bk.
2 - 1
875417
02-02 2020
Kl. 16:15
Solrød FC Brøndbyernes IF Solrød Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

875441
09-02 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold Vordingborg IF Greve Idræts Center
1 - 1
875300
16-02 2020
Kl. 10:00
Fremad Valby Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
875433
22-02 2020
Kl. 10:30
Vordingborg IF Dragør BK Vordingborg Kunst "Panteren"
3 - 2
875435
29-02 2020
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion
2 - 2
875436
01-03 2020
Kl. 11:30
B93 Jægersborg BK Kunst, B93
3 - 1
875434
01-03 2020
Kl. 14:30
Sundby Bk. Oversidder Kunst, Sundby/Kløvermarken
875438
07-03 2020
Kl. 12:45
Fremad Valby Brøndbyernes IF Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 0
875442
07-03 2020
Kl. 13:00
Oversidder Dragør BK
875439
08-03 2020
Kl. 11:30
B93 Solrød FC Kunst, B93
ANN
875440
08-03 2020
Kl. 14:30
Sundby Bk. Jægersborg BK Kunst, Sundby/Kløvermarken
7 - 1
875437
08-03 2020
Kl. 14:45
Solrød FC Fremad Valby Solrød Idrætscenter
3 - 0
875444 fr
13-03 2020
Kl. 19:30
Vordingborg IF Fremad Valby Vordingborg Kunst "Panteren"
ANN
875446
14-03 2020
Kl. 13:00
Oversidder Jægersborg BK
875445
15-03 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF B93 Brøndby Stadion
ANN
875447
15-03 2020
Kl. 14:15
Solrød FC Sundby Bk. Solrød Idrætscenter
ANN
875443
15-03 2020
Kl. 14:45
Dragør BK Greve Fodbold Dragør Bk
ANN
875452
21-03 2020
Kl. 11:00
Jægersborg BK Solrød FC Gentofte Sportspark, kunst 2
ANN
875448
21-03 2020
Kl. 12:15
Fremad Valby Dragør BK Kunst, Valby IP, tribunen
ANN
875451
22-03 2020
Kl. 10:15
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
875449
22-03 2020
Kl. 13:00
B93 Vordingborg IF Kunst, B93
ANN
875450
22-03 2020
Kl. 14:30
Sundby Bk. Brøndbyernes IF Kunst, Sundby/Kløvermarken
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
-Kampe kan flyttes via KlubOffice efter accept fra modstander
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk

Log ind