MENU

Træningskamp Serie 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
384664 to
11-06 2020
Kl. 18:30
Taarbæk IF Birkerød Springforbi fodboldbaner Taarbæk IF
444918 to
11-06 2020
Kl. 18:30
Albertslund IF Fløng-Hedehusene S3 Hedehusene Idrætspark Albertslund IF
444919 to
11-06 2020
Kl. 18:30
Albertslund IF Brønshøj Bk. 3 Albertslund Stadion Albertslund IF
446716
13-06 2020
Kl. 10:30
Førslev IF Fløng- Hedehusene Førslev Stadion Førslev IF
560277
13-06 2020
Kl. 12:00
Ølsted IF Islev BK Ølsted Idrætsanlæg Ølsted IF
433495
13-06 2020
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Nørre Alslev BK Køng Idrætsplads IF Svend Gønge
433069
14-06 2020
Kl. 14:00
Frederikssund IK Vejby IF Frederikssund Stadion Frederikssund IK
560557 ti
16-06 2020
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød IF Skjold Birkerød Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
434741 ti
16-06 2020
Kl. 19:00
ORI-Fodbold ORI-Fodbold Oppe-Sundby Stadion ORI-Fodbold
560539 to
18-06 2020
Kl. 18:00
Toksværd Olstrup Fodbold FK Sydsjælland 05 Toksværd Idrætsplads Toksværd Olstrup Fodbold
445546 to
18-06 2020
Kl. 18:30
Taarbæk IF FC Udfordringen Springforbi fodboldbaner Taarbæk IF
446797
20-06 2020
Kl. 11:30
Vordingborg IF Møns FK Vordingborg Stadion Vordingborg IF
447122
20-06 2020
Kl. 12:00
Vordingborg IF Møns FK Vordingborg Stadion
ANN

Kampen annulleret

Vordingborg IF
569264
20-06 2020
Kl. 12:00
Køge BK AIK 65 Strøby Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
565783
20-06 2020
Kl. 14:00
Karrebæk IF IF Svend Gønge Karrebæk Skole Karrebæk IF
565970
20-06 2020
Kl. 14:00
Albertslund IF Grønne Stjerne Albertslund Stadion Albertslund IF
562683
20-06 2020
Kl. 14:30
Espergærde IF Snekkersten IF Mørdrup Idrætsanlæg Espergærde IF
581100
21-06 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC Jyllinge FC Spraglehøj Idrætsanlæg Jyllinge FC
558542
21-06 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold Hillerød Fodbold Oppe-Sundby Stadion
ANN

Kampen annulleret

ORI-Fodbold
101217 ti
23-06 2020
Kl. 18:00
Græsted IF Helsinge Fodbold Græsted Stadion Græsted IF
581307 ti
23-06 2020
Kl. 18:30
Herstedøster IC Herstedøster IC Herstedøster Stadion Herstedøster IC
558537 to
25-06 2020
Kl. 18:30
Asnæs BK Holbæk B&I Asnæs Stadion
ANN

Kampen annulleret

Asnæs BK
445781 to
25-06 2020
Kl. 18:45
Taarbæk IF Handelsstandens Boldklub Springforbi fodboldbaner Taarbæk IF
597099 fr
26-06 2020
Kl. 19:00
Suså IF IF Svend Gønge Herlufmaglehallen IF Svend Gønge
558528
27-06 2020
Kl. 12:30
Ølsted IF Charlotteager Fodbold Klub Ølsted Idrætsanlæg Ølsted IF
564574
27-06 2020
Kl. 14:00
Jægerspris IK Vipperød BK Møllegårdhallen Jægerspris IK
581101
28-06 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC Jyllinge FC Spraglehøj Idrætsanlæg Jyllinge FC
102230
28-06 2020
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF Eggeslevmagle Fodboldklub Kirkeskovskolen Ørslev-Bjerge IF
562676 ti
30-06 2020
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Avedøre BK Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
158329 on
01-07 2020
Kl. 19:00
Ruds Vedby IF Hvidebæk IF Ruds Vedby Idrætsplads Ruds Vedby IF
184533 to
02-07 2020
Kl. 19:30
Gilleleje FK FIF, Hillerød Nellerupgård Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Gilleleje FK
581210
04-07 2020
Kl. 14:00
Møns FK Præstø IF Stege Stadion Møns FK
656465
05-07 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC Jyllinge FC Spraglehøj Idrætsanlæg Jyllinge FC
613226 to
09-07 2020
Kl. 19:15
AIK 65 Strøby Fodbold Endeslev-Vråby IF Strøbyhallen AIK 65 Strøby Fodbold
384141
11-07 2020
Kl. 13:00
Vemmelev BK Viby IF Sjælland Vemmelev Kunstgræs Vemmelev BK
255741
11-07 2020
Kl. 14:00
Nyråd IF Svend Gønge Skolen Stensved Stadion
ANN

Kampen annulleret

Nyråd IF
595864
11-07 2020
Kl. 14:00
Frederiksværk Fodbold Klub Nerashté, Ballerup Frederiksværk Stadion Frederiksværk Fodbold Klub
565437
11-07 2020
Kl. 14:00
Langebæk Alliancen IF Svend Gønge Stensved Stadion IF Svend Gønge
663397
12-07 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC Ishøj IF Spraglehøj Idrætsanlæg Jyllinge FC
196727 ti
14-07 2020
Kl. 18:30
Brøndby Strand IK Grønne Stjerne Langbjergskolen Brøndby Strand IK
196728 ti
14-07 2020
Kl. 18:30
Brøndby Strand IK Grønne Stjerne Langbjergskolen
ANN

Kampen annulleret

Brøndby Strand IK
564553 to
16-07 2020
Kl. 18:30
Albertslund IF Herstedøster IC Albertslund Stadion Albertslund IF
264967 to
16-07 2020
Kl. 19:00
Frederiksværk FK Ølsted IF Frederiksværk Stadion Frederiksværk Fodbold Klub
196729
18-07 2020
Kl. 13:00
Brøndby Strand IK BK Vest, Rødovre Langbjergskolen
ANN

Kampen annulleret

Brøndby Strand IK
108370
18-07 2020
Kl. 13:00
Viby IF Sjælland Ledøje-Smørum Fodbold Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
Viby IF Sjælland
581211
18-07 2020
Kl. 14:00
Møns FK Nyråd/Langebæk Alliancen. Stege Stadion Møns FK
927783
19-07 2020
Kl. 12:00
AIK 65 Strøby Fodbold Jersie United Strøbyhallen AIK 65 Strøby Fodbold
690009 to
23-07 2020
Kl. 18:00
Jyllinge FC Brødeskov IF Spraglehøj Idrætsanlæg Jyllinge FC
565578 to
23-07 2020
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Roskilde United Oppe-Sundby Stadion ORI-Fodbold
691020 to
23-07 2020
Kl. 19:30
Himmelev-Veddelev BK Himmelev-Veddelev BK Himmelev Idrætspark Himmelev-Veddelev BK
860691 fr
24-07 2020
Kl. 18:15
Haslev FC AIK 65 Strøby Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
434930 fr
24-07 2020
Kl. 19:00
Dalby IF / HFK fodbold Hørsholm-Usserød IK Dalby Stadion Dalby IF / HFK fodbold
860692 fr
24-07 2020
Kl. 20:00
Køge BK Herfølge BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
860633
25-07 2020
Kl. 13:00
Ledøje-Smørum Fodbold Grønne Stjerne Smørum Idrætscenter
ANN

Kampen annulleret

Ledøje-Smørum Fodbold
384143
25-07 2020
Kl. 13:00
Vemmelev BK Nyråd IF Vemmelev Kunstgræs Vemmelev BK
564554
25-07 2020
Kl. 13:00
Albertslund IF Brøndby Strand IK Albertslund Stadion Albertslund IF
565435
25-07 2020
Kl. 14:00
Hvalsø IF Gislinge BK Hvalsø ny Idrætsplads Hvalsø IF
565438
25-07 2020
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Præstø IF Køng Idrætsplads IF Svend Gønge
691035
26-07 2020
Kl. 12:30
AIK 65 Strøby Fodbold Nordfalster FB Strøbyhallen AIK 65 Strøby Fodbold
860705 ti
28-07 2020
Kl. 18:15
AIK 65 Strøby Fodbold IF Frem Bjæverskov Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
597163 ti
28-07 2020
Kl. 19:00
Køge BK Tune IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
689922 ti
28-07 2020
Kl. 19:30
Gilleleje FK Helsinge Fodbold Nellerupgård Stadion Kunstgræs Gilleleje FK
860706 ti
28-07 2020
Kl. 20:00
Køge BK Solrød FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
701646 on
29-07 2020
Kl. 19:00
Gørlev IF Dianalund IF Gørlevhallen Gørlev IF
730698 to
30-07 2020
Kl. 18:30
Humlebæk BK Kvistgård IF Humlebæk Stadion Humlebæk BK
700241 to
30-07 2020
Kl. 18:30
Gislinge BK Nykøbing IF Gislinge Stadion Gislinge BK
691048 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Raklev GI Fårevejle BK Røsnæshallen Raklev GI
880769 to
30-07 2020
Kl. 19:00
Brødeskov IF IS Skævinge Brødeskov Stadion Kunst Brødeskov IF
860707 fr
31-07 2020
Kl. 18:15
IF Frem Bjæverskov Fodbold Haslev FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
751132 fr
31-07 2020
Kl. 18:30
Hvidebæk IF Jernløse BK Hvidebæk Stadion Hvidebæk IF
860709 fr
31-07 2020
Kl. 20:00
Solrød FC Herfølge Boldklub Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
736141
01-08 2020
Kl. 11:00
Førslev IF Herfølge BK Førslev Stadion Førslev IF
689726
01-08 2020
Kl. 11:00
Albertslund IF Studenter Settlementets Boldklub Albertslund Stadion Albertslund IF
734375
01-08 2020
Kl. 11:00
Måløv BK Slagslunde-Ganløse IF Måløv Idrætspark Måløv BK
734376
01-08 2020
Kl. 11:00
Hareskov IF Farum BK Måløv Idrætspark Måløv BK
597208
01-08 2020
Kl. 12:00
Køge BK Ølsted IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
596158
01-08 2020
Kl. 12:00
Ørslev-Bjerge IF Toksværd Olstrup Fodbold Kirkeskovskolen Ørslev-Bjerge IF
434931
01-08 2020
Kl. 12:00
Dalby IF / HFK fodbold Græsted IF Dalby Stadion Dalby IF / HFK fodbold
785061
01-08 2020
Kl. 12:00
BK Vest, Rødovre Christianshavns Idræts Klub Nørrekær BK Vest, Rødovre
708514
01-08 2020
Kl. 13:00
Havdrup GI Vipperød BK Havdrup Idrætscenter
ANN

Kampen annulleret

Havdrup GI
108372
01-08 2020
Kl. 13:00
Viby IF Sjælland ORI-Fodbold Viby Idrætsanlæg
ANN

Kampen annulleret

Viby IF Sjælland
384142
01-08 2020
Kl. 13:00
Vemmelev BK IF Frem Bjæverskov Fodbold Vemmelev Kunstgræs Vemmelev BK
405903
01-08 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold Ruds Vedby IF Oppe-Sundby Stadion ORI-Fodbold
584795
01-08 2020
Kl. 13:00
Espergærde IF Humlebæk BK Mørdrup Idrætsanlæg Espergærde IF
584797
01-08 2020
Kl. 13:00
Næstved FC 77 Karise IK Maglemølle Storhallen Næstved FC 77
734377
01-08 2020
Kl. 13:00
Ballerup BK BSF Måløv Idrætspark Måløv BK
734378
01-08 2020
Kl. 13:00
LSF Nerashté, Ballerup Måløv Idrætspark Måløv BK
564578
01-08 2020
Kl. 13:30
Jægerspris IK Melby-Liseleje IF Møllegårdhallen
ANN

Kampen annulleret

Jægerspris IK
693043
01-08 2020
Kl. 14:00
Jernløse BK Svogerslev BK Jernløse Hallen Jernløse BK
691344
01-08 2020
Kl. 14:00
Store Heddinge BK Nyråd IF St. Heddinge Stadion Store Heddinge BK
785232
01-08 2020
Kl. 14:15
BK Friheden Amager CSG Strandmarkens Fritidscenter
ANN

Kampen annulleret

BK Friheden
689923
01-08 2020
Kl. 14:30
Gilleleje FK Slangerup & Omegn IF Nellerupgård Stadion Kunstgræs Gilleleje FK
565583
01-08 2020
Kl. 15:00
Gørslev IF Solrød FC Gørslev Stadion Gørslev IF
327382
01-08 2020
Kl. 15:00
IF Skjold Birkerød Jyllinge FC Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
734531
01-08 2020
Kl. 15:30
Himmelev-Veddelev BK FC Hornsherred Himmelev Idrætspark Himmelev-Veddelev BK
719379
02-08 2020
Kl. 11:00
Ringsted IF Svinninge IF Ringsted Stadion Ringsted IF
880758
02-08 2020
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub BK Vest, Rødovre Lundtofte Idrætsplads Lundtofte Boldklub
734379 ti
04-08 2020
Kl. 17:30
BSF LSF Måløv Idrætspark Måløv BK
734380 ti
04-08 2020
Kl. 17:30
Farum BK Måløv BK Måløv Idrætspark Måløv BK
611624 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 FC Ishøj Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
564555 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Albertslund IF Grønne Stjerne Albertslund Stadion Albertslund IF
785234 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
BK Friheden BK Friheden Strandmarkens Fritidscenter
ANN

Kampen annulleret

BK Friheden
751142 ti
04-08 2020
Kl. 18:30
Tuse IF Tuse IF Tusehallen Tuse IF
726423 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Ringsted IF Jyllinge FC Ringsted Stadion Ringsted IF
804188 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Hvidebæk IF Fårevejle BK Hvidebæk Stadion
ANN

Kampen annulleret

Hvidebæk IF
902975 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
Blovstrød IF Blovstrød IF Blovstrød idrætsanlæg Blovstrød IF
584943 ti
04-08 2020
Kl. 19:00
FIF, Hillerød Store Lyngby IF Baunehøj Stadion IS Skævinge
734381 ti
04-08 2020
Kl. 19:15
Nerashté, Ballerup Ballerup BK Måløv Idrætspark Måløv BK
734382 ti
04-08 2020
Kl. 19:15
Slagslunde-Ganløse IF Hareskov IF Måløv Idrætspark Måløv BK
734678 on
05-08 2020
Kl. 19:00
Team AS 1 Sorø Freja Slaglille Sportsplads Slaglille-Bjernede GI
734330 on
05-08 2020
Kl. 19:00
Team AS Sorø Freja Slaglille Sportsplads
ANN

Kampen annulleret

Fodboldklubben Sorø Freja
734522 to
06-08 2020
Kl. 17:30
Måløv BK Hareskov IF Måløv Idrætspark Måløv BK
734523 to
06-08 2020
Kl. 17:30
Slagslunde-Ganløse IF Farum BK Måløv Idrætspark Måløv BK
803300 to
06-08 2020
Kl. 18:30
Ejby IF Fodbold Haslev FC Ejby Stadion
ANN

Kampen annulleret

Ejby IF Fodbold
689924 to
06-08 2020
Kl. 19:00
Gilleleje FK Taarbæk IF Nellerupgård Stadion Kunstgræs Gilleleje FK
584944 to
06-08 2020
Kl. 19:00
IS Skævinge Slangerup & Omegn IF Baunehøj Stadion IS Skævinge
734524 to
06-08 2020
Kl. 19:15
BSF Nerashté, Ballerup Måløv Idrætspark Måløv BK
734525 to
06-08 2020
Kl. 19:15
Ballerup BK LSF Måløv Idrætspark Måløv BK
785155 fr
07-08 2020
Kl. 18:30
TFC Odsherred Nykøbing IF Vig Idrætscenter FK Odsherred
726424 fr
07-08 2020
Kl. 19:00
Ringsted IF Næstved FC 77 Ringsted Stadion Ringsted IF
723711
08-08 2020
Kl. 11:00
Albertslund IF Boldklubben Stefan Albertslund Stadion Albertslund IF
927787
08-08 2020
Kl. 11:00
Førslev IF Herfølge Boldklub Førslev Stadion Førslev IF
734526
08-08 2020
Kl. 11:00
Måløv Cup 2020 Kampen om 7-8. plads Måløv Idrætspark Måløv BK
734527
08-08 2020
Kl. 11:00
Måløv Cup 2020 Kampen om 5-6. plads Måløv Idrætspark Måløv BK
691346
08-08 2020
Kl. 11:00
Store Heddinge BK Karise IK St. Heddinge Stadion Store Heddinge BK
584946
08-08 2020
Kl. 12:00
IS Skævinge Store Lyngby IF Baunehøj Stadion IS Skævinge
954728
08-08 2020
Kl. 12:00
Vemmelev BK Eggeslevmagle Fodboldklub Vemmelev Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Vemmelev BK
904072
08-08 2020
Kl. 12:00
Islev BK Svogerslev BK Espelundens Idrætsanlæg Islev BK
734673
08-08 2020
Kl. 12:00
Toksværd Olstrup Fodbold Skælskør BI Toksværd Idrætsplads Toksværd Olstrup Fodbold
906730
08-08 2020
Kl. 13:00
Græsted IF BK Vest, Rødovre
!
NB: BK Vest, Rødovre er taberdømt
Græsted Stadion
Græsted IF
907296
08-08 2020
Kl. 13:00
Albertslund IF Vallensbæk IF Albertslund Stadion Albertslund IF
734528
08-08 2020
Kl. 13:00
Måløv Cup 2020 Kampen om 3-4. plads Måløv Idrætspark Måløv BK
405904
08-08 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold Svinninge IF Oppe-Sundby Stadion ORI-Fodbold
218452
08-08 2020
Kl. 13:00
Kampn om 5 plads Kamp om 5 plads Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
690034
08-08 2020
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev Boldklubben Vestia Elverroad Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

B. 1973, Herlev
979627
08-08 2020
Kl. 13:30
Jyllinge FC ORI-Fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg Jyllinge FC
785063
08-08 2020
Kl. 14:00
Herlev IF Herlev IF Herlev IF Oasen Herlev IF
699029
08-08 2020
Kl. 14:00
Vordingborg IF Karrebæk IF Vordingborg Stadion Vordingborg IF
584947
08-08 2020
Kl. 14:00
IS Skævinge FIF, Hillerød Baunehøj Stadion IS Skævinge
734529
08-08 2020
Kl. 14:45
Måløv Cup 2020 Ungdomsfinale Måløv Idrætspark Måløv BK
734530
08-08 2020
Kl. 15:00
Måløv Cup 2020 FINALEN Måløv Idrætspark Måløv BK
691021
08-08 2020
Kl. 15:00
Himmelev-Veddelev BK Frederiksværk FK Himmelev Idrætspark Himmelev-Veddelev BK
565621
08-08 2020
Kl. 15:00
IF Svend Gønge Faxe BK Køng Idrætsplads IF Svend Gønge
218471
08-08 2020
Kl. 15:00
kamp om 3 plads Kamp om 3 plad Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
587551
08-08 2020
Kl. 15:15
Hvalsø IF Mørkøv Hvalsø ny Idrætsplads Hvalsø IF
584796
08-08 2020
Kl. 15:30
Espergærde IF Dalby IF / HFK fodbold Mørdrup Idrætsanlæg Espergærde IF
564633
08-08 2020
Kl. 15:30
Skibby IK Tølløse BK Skibby Stadion Kunstgræs Jægerspris IK
218472
08-08 2020
Kl. 17:00
Kamp om 1 pladsen Kamp om 1 pladsen Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
597209
08-08 2020
Kl. 17:00
Køge BK Solrød FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
195437
09-08 2020
Kl. 11:30
Lundtofte Boldklub Tikøb IF Lundtofte Idrætsplads Lundtofte Boldklub
588146 ma
10-08 2020
Kl. 18:30
Ringsted IF Vipperød BK Ringsted Stadion Ringsted IF
785187 ma
10-08 2020
Kl. 18:30
TFC Odsherred Asnæs BK Vig Idrætscenter FK Odsherred
902822 ma
10-08 2020
Kl. 18:30
Havdrup GI Lellinge IF Havdrup Idrætscenter Havdrup GI
908036 ma
10-08 2020
Kl. 19:00
FC Kalundborg FC Kalundborg Røsnæshallen FC Kalundborg
904460 ti
11-08 2020
Kl. 18:30
Græsted IF Hornbæk IF Græsted Stadion Græsted IF
565557 ti
11-08 2020
Kl. 18:30
Albertslund IF Albertslund IF Albertslund Stadion Albertslund IF
682109 ti
11-08 2020
Kl. 18:45
Albertslund BS 72 Brøndbyernes IF Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
903688 to
13-08 2020
Kl. 20:00
VEPI SSB Glostrup Idrætspark Kunstgræs VEPI
785157
16-08 2020
Kl. 12:00
Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub Lundtofte Idrætsplads Lundtofte Boldklub
460562 ti
25-08 2020
Kl. 18:45
Ishøj IF Allerød Fodbold Klub Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Ishøj IF
707549 ma
21-09 2020
Kl. 19:30
IF Skjold Birkerød IF Skjold Birkerød Birkerød Stadion Kunstgræs IF Skjold Birkerød
616391
26-09 2020
Kl. 12:00
Espergærde IF Eif Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
441257 ma
28-09 2020
Kl. 19:00
Vallensbæk IF INVICTUS XI Vallensbæk Idrætscenter kunst Vallensbæk IF
212981 fr
13-11 2020
Kl. 19:00
Borup IF Fodbold Gørslev IF Borup Stadion, kunstgræs
UDS

Kampen udsat

Borup IF Fodbold
905845
14-11 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC Holbæk B&I Spraglehøj Idrætsanlæg
ANN

Kampen annulleret

Jyllinge FC
905846
14-11 2020
Kl. 14:00
Jyllinge FC Greve Fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
ANN

Kampen annulleret

Jyllinge FC
925016 ti
24-11 2020
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub Allerød Idrætspark Kunstgræs Allerød Fodbold Klub
748451 fr
29-01 2021
Kl. 18:30
Bagsværd BK Borup IF Fodbold Bagsværd Stadion Kunstgræs
UDS

Kampen udsat

Bagsværd BK
420224
30-01 2021
Kl. 13:00
Albertslund IF Brønshøj Boldklub Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Albertslund IF
562715
30-01 2021
Kl. 13:00
Albertslund IF Brønshøj Boldklub Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Albertslund IF
420225
13-02 2021
Kl. 13:00
Albertslund IF Glostrup FK - IF 32 Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Albertslund IF
532093
13-02 2021
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub Lundtofte Idrætsplads Lundtofte Boldklub
651242 fr
19-02 2021
Kl. 19:00
Borup IF Fodbold BK Avarta Borup Stadion, kunstgræs
UDS

Kampen udsat

Borup IF Fodbold
305142
20-02 2021
Kl. 13:00
Frederiksværk Fodbold Klub Frederikssund IK Frederiksværk Stadion
UDS

Kampen udsat

Frederiksværk Fodbold Klub
345102
20-02 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Orient GI Lundtofte Idrætsplads Lundtofte Boldklub
420226
20-02 2021
Kl. 13:30
Albertslund IF BK Friheden Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Albertslund IF
576265 fr
26-02 2021
Kl. 18:30
Jernløse BK Bagsværd BK Tølløse Kunstgræsbane
UDS

Kampen udsat

Jernløse BK
212982 fr
26-02 2021
Kl. 19:00
Borup IF Fodbold Viby IF Sjælland Borup Stadion, kunstgræs
UDS

Kampen udsat

Borup IF Fodbold
962470
27-02 2021
Kl. 11:00
Glostrup FK - IF 32 Vallensbæk IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
UDS

Kampen udsat

Glostrup FK - IF 32
677497
27-02 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Jægersborg Boldklub Lundtofte Idrætsplads
UDS

Kampen udsat

Lundtofte Boldklub
923453
28-02 2021
Kl. 13:15
Herlev IF Ballerup Boldklub Herlev IF Oasen
UDS

Kampen udsat

Herlev IF
160039
07-03 2021
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Nerashté, Ballerup Helsinge Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Helsinge Fodbold
764706
13-03 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge TGB Køng Idrætsplads
ANN

Kampen annulleret

IF Svend Gønge
972045
13-03 2021
Kl. 15:00
Ølsted IF Melby-Liseleje IF Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Ølsted IF
532094
13-03 2021
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Lundtofte Boldklub Lundtofte Idrætsplads
ANN

Kampen annulleret

Lundtofte Boldklub
803000
13-03 2021
Kl. 15:30
Skibby IK IS Skævinge Skibby Stadion
ANN

Kampen annulleret

Skibby IK
305137
13-03 2021
Kl. 16:00
Frederiksværk Fodbold Klub Fredensborg BI Frederiksværk Stadion
ANN

Kampen annulleret

Frederiksværk Fodbold Klub
415768
14-03 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF Gørslev IF Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Espergærde IF
319699
14-03 2021
Kl. 12:45
Brødeskov IF Græsted IF Brødeskov Stadion Kunst
ANN

Kampen annulleret

Brødeskov IF
923455
14-03 2021
Kl. 13:15
Herlev IF Værløse BK Herlev IF Oasen
ANN

Kampen annulleret

Herlev IF
304799
14-03 2021
Kl. 14:30
IF Frem Bjæverskov Fodbold Ejby IF Fodbold Bjæverskov Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

IF Frem Bjæverskov Fodbold
597941 ti
16-03 2021
Kl. 19:30
Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Stadion
ANN

Kampen annulleret

Frederiksværk Fodbold Klub
210584 fr
19-03 2021
Kl. 19:00
Borup IF Fodbold Fodboldklubben Sorø Freja Borup Stadion, kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Borup IF Fodbold
160025 fr
19-03 2021
Kl. 19:00
AIK 65 Strøby Fodbold Køge BK Strøbyhallen Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

AIK 65 Strøby Fodbold
319701
20-03 2021
Kl. 13:00
IS Skævinge Brødeskov IF Brødeskov Stadion Kunst
ANN

Kampen annulleret

Brødeskov IF
677495
20-03 2021
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub Rosenhøj BK Lundtofte Idrætsplads
ANN

Kampen annulleret

Lundtofte Boldklub
678659
20-03 2021
Kl. 13:00
IS Skævinge Brødeskov IF Brødeskov Stadion Kunst
ANN

Kampen annulleret

IS Skævinge
415769
20-03 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF Farum BK Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Espergærde IF
554376
20-03 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Nørre Alslev BK Køng Idrætsplads
ANN

Kampen annulleret

IF Svend Gønge
972046
20-03 2021
Kl. 15:00
Ølsted IF Køge BK Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Ølsted IF
576267
21-03 2021
Kl. 14:00
Jernløse BK IF Frem Bjæverskov Fodbold Tølløse Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Jernløse BK
562716
27-03 2021
Kl. 10:00
Albertslund IF BK Avarta Albertslund Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Albertslund IF
186999
27-03 2021
Kl. 13:00
Frederiksværk Fodbold Klub BK Friheden Frederiksværk Stadion
ANN

Kampen annulleret

Frederiksværk Fodbold Klub
677744
27-03 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Karrebæk IF Køng Idrætsplads
ANN

Kampen annulleret

IF Svend Gønge
532092
27-03 2021
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Taastrup FC Lundtofte Idrætsplads
ANN

Kampen annulleret

Lundtofte Boldklub
803002
27-03 2021
Kl. 15:30
Skibby IK Svinninge IF Skibby Stadion Kunstgræs Skibby IK
139371
28-03 2021
Kl. 12:00
Jyderup BK Vemmelev BK Jyderup Stadion
ANN

Kampen annulleret

Jyderup BK
319700
28-03 2021
Kl. 12:45
Brødeskov IF ORI-Fodbold Brødeskov Stadion Kunst
ANN

Kampen annulleret

Brødeskov IF
616392
03-04 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF Eif Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Espergærde IF
678656
03-04 2021
Kl. 13:00
IS Skævinge ORI-Fodbold Brødeskov Stadion Kunst
ANN

Kampen annulleret

IS Skævinge
160026
03-04 2021
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold BK Friheden Strøbyhallen Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

AIK 65 Strøby Fodbold
972212
03-04 2021
Kl. 15:00
Ølsted IF Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Ølsted IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind