MENU

Herre-DS, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
103734
fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Taastrup FC GVI Tåstrup Idrætspark
0 - 2
104353
fr
14-08 2020
Kl. 19:00
Vordingborg IF B 1908 Vordingborg Stadion
1 - 1
104351
15-08 2020
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Allerød FK Birkerød Stadion
0 - 3
104350
15-08 2020
Kl. 13:00
Otterup B & IK Roskilde Boldklub Nordfyns Bank Arena
1 - 0
103735
15-08 2020
Kl. 14:00
Herlev IF LSF Herlev IF Oasen
2 - 1
104359
fr
21-08 2020
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Taastrup FC Roskilde Idrætspark
1 - 1
104354
22-08 2020
Kl. 12:00
B 1908 Greve Sundby I P. Opvisn.
2 - 2
104358
22-08 2020
Kl. 12:00
GVI Vordingborg IF Kunst, GVI. Nymosen
1 - 2
104355
22-08 2020
Kl. 13:00
LSF Otterup B & IK Smørum Idrætscenter
3 - 1
104356
22-08 2020
Kl. 13:00
Allerød FK Herlev IF Allerød Idrætspark
1 - 1
104365
fr
28-08 2020
Kl. 18:15
Vordingborg IF Roskilde Boldklub Vordingborg Stadion
0 - 4
104362
29-08 2020
Kl. 12:30
LSF Allerød FK Smørum Idrætscenter
1 - 0
104363
29-08 2020
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød B 1908 Birkerød Stadion
2 - 0
104364
29-08 2020
Kl. 13:00
Greve GVI Greve Idræts Center
1 - 3
104361
29-08 2020
Kl. 13:00
Otterup B & IK Taastrup FC Nordfyns Bank Arena
1 - 2
104371
fr
04-09 2020
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Greve Roskilde Idrætspark
1 - 2
104366
05-09 2020
Kl. 12:00
B 1908 Herlev IF Sundby I P. Opvisn.
1 - 2
104370
05-09 2020
Kl. 12:00
GVI IF Skjold Birkerød Kunst, GVI. Nymosen
1 - 1
104368
05-09 2020
Kl. 13:00
Allerød FK Otterup B & IK Allerød Idrætspark
1 - 1
104367
05-09 2020
Kl. 14:00
Taastrup FC Vordingborg IF Tåstrup Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

104435
12-09 2020
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Roskilde Boldklub Birkerød Stadion
2 - 0
104437
12-09 2020
Kl. 13:00
Greve Taastrup FC Greve Idræts Center
1 - 2
104373
12-09 2020
Kl. 13:00
Otterup B & IK Vordingborg IF Nordfyns Bank Arena
2 - 2
104374
12-09 2020
Kl. 13:00
LSF B 1908 Smørum Idrætscenter
2 - 1
104372
12-09 2020
Kl. 14:00
Herlev IF GVI Herlev IF Oasen
1 - 0
104442
19-09 2020
Kl. 12:00
GVI LSF Kunst, GVI. Nymosen
4 - 1
104439
19-09 2020
Kl. 14:00
Taastrup FC IF Skjold Birkerød Tåstrup Idrætspark
1 - 0
104441
19-09 2020
Kl. 14:30
Vordingborg IF Greve Vordingborg Stadion
0 - 2
104445
26-09 2020
Kl. 13:00
Otterup B & IK Greve Nordfyns Bank Arena
3 - 2
104448
26-09 2020
Kl. 13:00
Allerød FK GVI Allerød Idrætspark
1 - 1
104444
26-09 2020
Kl. 14:00
Herlev IF Taastrup FC Herlev IF Oasen
1 - 1
104455
fr
02-10 2020
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Allerød FK Roskilde Idrætspark
0 - 2
104450
03-10 2020
Kl. 12:00
B 1908 Otterup B & IK Sundby I P. Opvisn.
4 - 1
104452
03-10 2020
Kl. 13:00
Greve IF Skjold Birkerød Greve Idræts Center
2 - 0
104453
03-10 2020
Kl. 14:30
Vordingborg IF Herlev IF Vordingborg Stadion
0 - 1
104456
10-10 2020
Kl. 12:00
B 1908 GVI Sundby I P. Opvisn.
1 - 1
104458
10-10 2020
Kl. 13:00
Otterup B & IK IF Skjold Birkerød Nordfyns Bank Arena
5 - 0
104459
10-10 2020
Kl. 13:00
LSF Vordingborg IF Smørum Idrætscenter
3 - 0
104460
10-10 2020
Kl. 13:00
Allerød FK Taastrup FC Allerød Idrætspark
2 - 0
104457
10-10 2020
Kl. 14:00
Herlev IF Greve Herlev IF Oasen
0 - 2
104463
17-10 2020
Kl. 13:00
Otterup B & IK GVI Nordfyns Bank Arena
1 - 1
104464
17-10 2020
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Herlev IF Birkerød Stadion
0 - 0
104465
17-10 2020
Kl. 13:00
Greve LSF Greve Idræts Center
5 - 3
104467
17-10 2020
Kl. 13:30
Roskilde Boldklub B 1908 Roskilde Idrætspark
2 - 3
104466
17-10 2020
Kl. 14:30
Vordingborg IF Allerød FK Vordingborg Stadion
4 - 4
104451
ti
20-10 2020
Kl. 19:00
Taastrup FC LSF NyBolig Park - Kunstgræs
0 - 1
104468
24-10 2020
Kl. 12:00
B 1908 Taastrup FC Sundby I P. Opvisn.
2 - 0
104473
24-10 2020
Kl. 12:00
GVI Roskilde Boldklub Kunst, GVI. Nymosen
3 - 2
104470
24-10 2020
Kl. 13:00
LSF IF Skjold Birkerød Smørum Idrætscenter
6 - 0
104471
24-10 2020
Kl. 13:00
Allerød FK Greve Allerød Idrætspark
3 - 2
104469
24-10 2020
Kl. 14:00
Herlev IF Otterup B & IK Herlev IF Oasen
2 - 0
104487
27-03 2021
Kl. 15:00
Taastrup FC Otterup B & IK NyBolig Park - Kunstgræs
1 - 1
104480
to
01-04 2021
Kl. 12:00
Taastrup FC Roskilde Boldklub NyBolig Park - Kunstgræs
0 - 0
104485
to
01-04 2021
Kl. 12:00
Vordingborg IF GVI Vordingborg Kunst "Panteren"
0 - 2
104481
to
01-04 2021
Kl. 13:00
Herlev IF Allerød FK Herlev IF Stadion (Kunst)
1 - 0
104482
to
01-04 2021
Kl. 13:00
Otterup B & IK LSF Nordfyns Bank Arena - Kunstgræs
0 - 2
104484
to
01-04 2021
Kl. 14:00
Greve B 1908 Greve Idræts Center Kunstgræs
2 - 0
106413
ma
05-04 2021
Kl. 12:00
Taastrup FC Herlev IF NyBolig Park - Kunstgræs
0 - 4
106415
ma
05-04 2021
Kl. 12:00
Vordingborg IF IF Skjold Birkerød Vordingborg Kunst "Panteren"
3 - 3
106416
ma
05-04 2021
Kl. 12:00
GVI Allerød FK Kunst, GVI. Nymosen
0 - 2
106414
ma
05-04 2021
Kl. 13:00
Greve Otterup B & IK Greve Idræts Center
2 - 1
106417
ma
05-04 2021
Kl. 15:30
LSF Roskilde Boldklub Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
8 - 0
106420
10-04 2021
Kl. 12:30
LSF Taastrup FC Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
4 - 0
106421
10-04 2021
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Greve Birkerød Stadion
3 - 1
106422
10-04 2021
Kl. 13:00
Allerød FK Roskilde Boldklub Allerød Idrætspark
2 - 0
106419
10-04 2021
Kl. 13:00
Otterup B & IK B 1908 Nordfyns Bank Arena
1 - 2
106418
10-04 2021
Kl. 14:00
Herlev IF Vordingborg IF Herlev IF Stadion (Kunst)
1 - 0
104446
ti
13-04 2021
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub LSF Roskilde Idrætspark
1 - 2
106427
fr
16-04 2021
Kl. 18:15
Vordingborg IF LSF Vordingborg Stadion
2 - 1
106446
17-04 2021
Kl. 12:00
GVI B 1908 Kunst, GVI. Nymosen
0 - 0
106424
17-04 2021
Kl. 12:00
Taastrup FC Allerød FK NyBolig Park - Kunstgræs
1 - 3
106425
17-04 2021
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Otterup B & IK Birkerød Stadion
2 - 1
106426
17-04 2021
Kl. 13:00
Greve Herlev IF Greve Idræts Center Kunstgræs
0 - 3
104486
on
21-04 2021
Kl. 18:30
B 1908 IF Skjold Birkerød Sundby I P. Opvisn.
6 - 0
104488
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Allerød FK LSF Allerød Idrætspark
2 - 1
104490
on
21-04 2021
Kl. 18:30
GVI Greve Kunst, GVI. Nymosen
2 - 2
104491
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Vordingborg IF Roskilde Idrætspark
0 - 3
106448
24-04 2021
Kl. 12:00
B 1908 Roskilde Boldklub Sundby I P. Opvisn.
2 - 1
106453
24-04 2021
Kl. 12:00
GVI Otterup B & IK Kunst, GVI. Nymosen
3 - 1
106450
24-04 2021
Kl. 13:00
LSF Greve Smørum Idrætscenter
2 - 0
106451
24-04 2021
Kl. 13:00
Allerød FK Vordingborg IF Allerød Idrætspark
2 - 0
106449
24-04 2021
Kl. 14:00
Herlev IF IF Skjold Birkerød Herlev IF Stadion (Kunst)
3 - 1
104447
on
28-04 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Vordingborg IF Birkerød Stadion
2 - 2
104438
on
28-04 2021
Kl. 18:30
B 1908 Allerød FK Sundby I P. Opvisn.
2 - 1
104443
on
28-04 2021
Kl. 18:30
Roskilde Boldklub Herlev IF Roskilde Idrætspark
2 - 3
106459
fr
30-04 2021
Kl. 13:00
Roskilde Boldklub GVI Roskilde Idrætspark
0 - 1
106454
01-05 2021
Kl. 14:00
Taastrup FC B 1908 Tåstrup Idrætspark
2 - 1
106455
01-05 2021
Kl. 14:00
Otterup B & IK Herlev IF Nordfyns Bank Arena
1 - 1
106456
01-05 2021
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød LSF Birkerød Stadion
3 - 2
106457
01-05 2021
Kl. 14:00
Greve Allerød FK Greve Idræts Center
3 - 1
104492
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Herlev IF B 1908 Herlev IF Stadion (Kunst)
0 - 1
104493
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Otterup B & IK Allerød FK Nordfyns Bank Arena
2 - 2
104495
on
05-05 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød GVI Birkerød Stadion
1 - 4
104496
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Greve Roskilde Boldklub Greve Idræts Center
2 - 0
104497
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Vordingborg IF Taastrup FC Vordingborg Stadion
0 - 1
104475
08-05 2021
Kl. 14:00
LSF Herlev IF Smørum Idrætscenter
0 - 2
104476
08-05 2021
Kl. 14:00
Allerød FK IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark
3 - 2
104479
09-05 2021
Kl. 13:00
Roskilde Boldklub Otterup B & IK Roskilde Idrætspark
4 - 1
104503
on
12-05 2021
Kl. 19:00
Roskilde Boldklub IF Skjold Birkerød Roskilde Idrætspark
0 - 3
104498
to
13-05 2021
Kl. 12:00
B 1908 LSF Sundby I P. Opvisn.
1 - 3
104499
to
13-05 2021
Kl. 12:00
Taastrup FC Greve Tåstrup Idrætspark
0 - 2
104501
to
13-05 2021
Kl. 12:00
Vordingborg IF Otterup B & IK Vordingborg Stadion
1 - 7
104502
to
13-05 2021
Kl. 12:00
GVI Herlev IF Kunst, GVI. Nymosen
3 - 1
104474
16-05 2021
Kl. 12:00
B 1908 Vordingborg IF Sundby I P. Opvisn.
2 - 1
104478
16-05 2021
Kl. 14:00
GVI Taastrup FC Kunst, GVI. Nymosen
3 - 2
104504
on
19-05 2021
Kl. 19:00
Herlev IF Roskilde Boldklub Herlev IF Stadion (Kunst)
3 - 0
104506
on
19-05 2021
Kl. 19:00
LSF GVI Smørum Idrætscenter
1 - 1
104507
on
19-05 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Taastrup FC Birkerød Stadion
4 - 5
104508
on
19-05 2021
Kl. 19:00
Allerød FK B 1908 Allerød Idrætspark
0 - 3
104509
on
19-05 2021
Kl. 19:00
Greve Vordingborg IF Greve Idræts Center
0 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind