MENU

VinterBold U8 Drenge 2 (14) 5v5, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
893527 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Brøndbyernes IF 2 1
893528 Kl. 10:00 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Fremad Amager 1
893529 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF 2 Fremad Amager 1
893530 Kl. 10:25 Dragør BK 1 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
1
893531 Kl. 10:50 Dragør BK 1 Fremad Amager 1
893532 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 2 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Herfølge Stadion Vordingborgvej 124 4681 Herfølge
893515 Kl. 10:00 Greve Fodbold 2 Herfølge BK
893516 Kl. 10:00 Taastrup FC AB Tårnby 2
893517 Kl. 10:25 Herfølge BK AB Tårnby 2
893518 Kl. 10:25 Greve Fodbold 2 Taastrup FC
893519 Kl. 10:50 Greve Fodbold 2 AB Tårnby 2
893520 Kl. 10:50 Herfølge BK Taastrup FC
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 C Ved Stadion 6 4600 Køge
893521 Kl. 10:00 Aakanden GF X-tra Køge BK 2 Beierholm Banen 5 mands - 11 C
893522 Kl. 10:00 Køge BK 1 Kastrup BK 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 D
893523 Kl. 10:25 Køge BK 2 Kastrup BK 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 C
893524 Kl. 10:25 Aakanden GF X-tra Køge BK 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 D
893525 Kl. 10:50 Aakanden GF X-tra Kastrup BK 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 C
893526 Kl. 10:50 Køge BK 2 Køge BK 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 D
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
893533 Kl. 10:00 Greve Fodbold 2 Aakanden GF X-tra
893534 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 2 Fremad Amager
893535 Kl. 10:25 Aakanden GF X-tra Fremad Amager
893536 Kl. 10:25 Greve Fodbold 2
!
NB: Greve Fodbold 2 er taberdømt
Brøndbyernes IF 2 1
893537 Kl. 10:50 Aakanden GF X-tra Brøndbyernes IF 2
893538 Kl. 10:50 Greve Fodbold 2
!
NB: Greve Fodbold 2 er taberdømt
Fremad Amager 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 C Ved Stadion 6 4600 Køge
893545 Kl. 10:00 Køge BK 2 Dragør BK 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 C
893546 Kl. 10:00 Herfølge BK Taastrup FC Beierholm Banen 5 mands - 11 D
893547 Kl. 10:25 Dragør BK 1 Taastrup FC Beierholm Banen 5 mands - 11 C
893548 Kl. 10:25 Køge BK 2 Herfølge BK Beierholm Banen 5 mands - 11 D
893549 Kl. 10:50 Dragør BK 1 Herfølge BK Beierholm Banen 5 mands - 11 C
893550 Kl. 10:50 Køge BK 2 Taastrup FC Beierholm Banen 5 mands - 11 D
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
893539 Kl. 11:15 Køge BK 1 Kastrup BK 1 1
893540 Kl. 11:15 Tårnby FF 2 AB Tårnby 2 1
893541 Kl. 11:40 Kastrup BK 1 AB Tårnby 2 1
893542 Kl. 11:40 Køge BK 1 Tårnby FF 2 1
893543 Kl. 12:05 Kastrup BK 1 Tårnby FF 2 1
893544 Kl. 12:05 Køge BK 1 AB Tårnby 2 1
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark K2-1 Englandsvej 61 2300 København S
893551 Kl. 14:00 Greve Fodbold 2 Taastrup FC K2-1
893552 Kl. 14:00 Kastrup BK 1 Fremad Amager K2-1
893553 Kl. 14:25 Taastrup FC Fremad Amager K2-1
893554 Kl. 14:25 Greve Fodbold 2 Kastrup BK 1 K2-1
893555 Kl. 14:50 Greve Fodbold 2 Fremad Amager K2-1
893556 Kl. 14:50 Taastrup FC Kastrup BK 1 K2-1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
893557 Kl. 10:00 Køge BK 2 Brøndbyernes IF 2
893558 Kl. 10:00 Herfølge BK Tårnby FF 2
893559 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF 2 Tårnby FF 2
893560 Kl. 10:25 Køge BK 2 Herfølge BK
893561 Kl. 10:50 Køge BK 2 Tårnby FF 2
893562 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 2 Herfølge BK
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
893563 Kl. 14:30 Aakanden GF X-tra Køge BK 1
893564 Kl. 14:30 Dragør BK 1 AB Tårnby 2
893565 Kl. 14:55 Køge BK 1 AB Tårnby 2
893566 Kl. 14:55 Aakanden GF X-tra Dragør BK 1
893567 Kl. 15:20 Aakanden GF X-tra AB Tårnby 2
893568 Kl. 15:20 Køge BK 1 Dragør BK 1
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-7 (Kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
893581 Kl. 10:20 Greve Fodbold 2 Køge BK 1 Bane 8-7 (Kunstgræs)
893582 Kl. 10:20 Dragør BK 1 Tårnby FF 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
893583 Kl. 10:45 Køge BK 1 Tårnby FF 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
893584 Kl. 10:45 Greve Fodbold 2 Dragør BK 1 Bane 8-7 (Kunstgræs)
893585 Kl. 11:10 Greve Fodbold 2 Tårnby FF 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
893586 Kl. 11:10 Køge BK 1 Dragør BK 1 Bane 8-7 (Kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 C Ved Stadion 6 4600 Køge
893569 Kl. 10:00 Køge BK 2 Herfølge BK Beierholm Banen 5 mands - 11 C
893570 Kl. 10:00 Fremad Amager AB Tårnby 2 Beierholm Banen 5 mands - 11 D
893571 Kl. 10:25 Herfølge BK AB Tårnby 2 Beierholm Banen 5 mands - 11 C
893572 Kl. 10:25 Køge BK 2 Fremad Amager Beierholm Banen 5 mands - 11 D
893573 Kl. 10:50 Køge BK 2 AB Tårnby 2 Beierholm Banen 5 mands - 11 C
893574 Kl. 10:50 Herfølge BK Fremad Amager Beierholm Banen 5 mands - 11 D
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
NyBolig Park - Kunstgræs Sydskellet 1 2630 Taastrup
893575 Kl. 11:30 Aakanden GF X-tra Brøndbyernes IF 2
893576 Kl. 11:30 Taastrup FC Kastrup BK 1
893577 Kl. 11:55 Brøndbyernes IF 2 Kastrup BK 1
893578 Kl. 11:55 Aakanden GF X-tra Taastrup FC
893579 Kl. 12:20 Aakanden GF X-tra Kastrup BK 1
893580 Kl. 12:20 Brøndbyernes IF 2 Taastrup FC
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
893599 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 2 Herfølge BK
893600 Kl. 10:00 Taastrup FC AB Tårnby 2
893601 Kl. 10:25 Herfølge BK AB Tårnby 2
894123 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF 2 Taastrup FC
894151 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 2 AB Tårnby 2
894484 Kl. 10:50 Herfølge BK Taastrup FC
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Greve Idræts Center 1 Lillevangsvej 88 2670 Greve
893593 Kl. 09:00 Greve Fodbold 2 Køge BK 2
!
NB: Køge BK 2 er taberdømt
1
893594 Kl. 09:00 Køge BK 1
!
NB: Køge BK 1 er taberdømt
Fremad Amager 1
893595 Kl. 09:25 Køge BK 2
!
NB: Køge BK 2 er taberdømt
Fremad Amager 1
893596 Kl. 09:25 Greve Fodbold 2 Køge BK 1
!
NB: Køge BK 1 er taberdømt
1
893597 Kl. 09:50 Greve Fodbold 2 Fremad Amager Bane 8-6 (kunstgræs)
893598 Kl. 09:50 Køge BK 2 Køge BK 1
!
NB: Køge BK 1 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
893587 Kl. 10:00 Aakanden GF X-tra Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
1
893588 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
1
893589 Kl. 10:25 Dragør BK 1 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
1
893590 Kl. 10:25 Aakanden GF X-tra Kastrup BK 1 1
893591 Kl. 10:50 Aakanden GF X-tra Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
1
893592 Kl. 10:50 Dragør BK 1
!
NB: Dragør BK 1 er taberdømt
Kastrup BK 1 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Capelli Sport Stadium mod netto-C Ved Stadion 6 4600 Køge
894499 Kl. 11:30 Aakanden GF X-tra Køge BK 1 Capelli Sport Stadium mod netto-C
894500 Kl. 11:30 Brøndbyernes IF 2 Herfølge BK Capelli Sport Stadium mod netto-D
894501 Kl. 11:55 Køge BK 1 Herfølge BK Capelli Sport Stadium mod netto-C
894502 Kl. 11:55 Aakanden GF X-tra Brøndbyernes IF 2 Capelli Sport Stadium mod netto-D
894503 Kl. 12:20 Aakanden GF X-tra Herfølge BK Capelli Sport Stadium mod netto-C
894504 Kl. 12:20 Køge BK 1 Brøndbyernes IF 2 Capelli Sport Stadium mod netto-D
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
894505 Kl. 10:00 Greve Fodbold 2 Køge BK 2
894632 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Kastrup BK 1
894633 Kl. 10:25 Køge BK 2 Kastrup BK 1
894634 Kl. 10:25 Greve Fodbold 2 Dragør BK 1
894635 Kl. 10:50 Greve Fodbold 2 Kastrup BK 1
894636 Kl. 10:50 Køge BK 2 Dragør BK 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
894493 Kl. 14:00 Taastrup FC Tårnby FF 2 1
894494 Kl. 14:00 Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
AB Tårnby 2 1
894495 Kl. 14:25 Tårnby FF 2 AB Tårnby 2 1
894496 Kl. 14:25 Taastrup FC Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
1
894497 Kl. 14:50 Taastrup FC AB Tårnby 2 1
894498 Kl. 14:50 Tårnby FF 2 Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 C Ved Stadion 6 4600 Køge
894649 Kl. 10:00 Køge BK 2 Køge BK 1 Beierholm Banen 5 mands - 11 C
894650 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 2 Taastrup FC Beierholm Banen 5 mands - 11 D
894651 Kl. 10:25 Køge BK 1 Taastrup FC Beierholm Banen 5 mands - 11 C
894652 Kl. 10:25 Køge BK 2 Brøndbyernes IF 2 Beierholm Banen 5 mands - 11 D
894653 Kl. 10:50 Køge BK 2 Taastrup FC Beierholm Banen 5 mands - 11 C
894654 Kl. 10:50 Køge BK 1 Brøndbyernes IF 2 Beierholm Banen 5 mands - 11 D
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst - lille kunst Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
894637 Kl. 11:30 Greve Fodbold 2 Aakanden GF X-tra Gemmas Alle kunst - lille kunst
894638 Kl. 11:30 Dragør BK 1 AB Tårnby 2 Gemmas Alle kunst - lille kunst
894639 Kl. 11:55 Aakanden GF X-tra AB Tårnby 2 Gemmas Alle kunst - lille kunst
894640 Kl. 11:55 Greve Fodbold 2 Dragør BK 1 Gemmas Alle kunst - lille kunst
894641 Kl. 12:20 Greve Fodbold 2 AB Tårnby 2 Gemmas Alle kunst - lille kunst
894642 Kl. 12:20 Aakanden GF X-tra Dragør BK 1 Gemmas Alle kunst - lille kunst
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
894643 Kl. 12:00 Herfølge BK Kastrup BK 1
894644 Kl. 12:00 Tårnby FF 2 Fremad Amager
894645 Kl. 12:25 Kastrup BK 1 Fremad Amager
894646 Kl. 12:25 Herfølge BK Tårnby FF 2
894647 Kl. 12:50 Herfølge BK Fremad Amager
894648 Kl. 12:50 Kastrup BK 1 Tårnby FF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind