MENU

Herrer Serie 3 - Efterår 2021, Pulje 35 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
524492
08-08 2021
Kl. 16:00
Purhus IF Vorup FB Gassum Stadion
3 - 3
524490
ti
10-08 2021
Kl. 19:00
Dronningborg B Randers Freja Dronningborg Stadion
1 - 6
524499
on
11-08 2021
Kl. 20:30
Vorup FB Hornbæk SF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
2 - 0
524498
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Randers Freja Ommersyssel IF Randers Stadion, kunstgræs
5 - 3
524494
15-08 2021
Kl. 14:00
Bjerregrav B Dronningborg B Bjerregrav B's Anlæg
1 - 2
524496
15-08 2021
Kl. 19:00
Lastivka R. Purhus IF Nr. Borup Stadion
4 - 5
524500
to
19-08 2021
Kl. 19:00
Dronningborg B Vorup FB Dronningborg Stadion
2 - 3
524504
21-08 2021
Kl. 15:30
Hornbæk SF Dronningborg B Volkswagen Park Randers (kunst)
1 - 0
524505
22-08 2021
Kl. 16:00
Bjerregrav B Lastivka R. Bjerregrav B's Anlæg
1 - 1
524506
ti
24-08 2021
Kl. 20:00
Randers Freja Purhus IF Randers Stadion, kunstgræs
2 - 1
524507
on
25-08 2021
Kl. 20:30
Vorup FB Ommersyssel IF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
5 - 3
524508
28-08 2021
Kl. 13:00
Dronningborg B Purhus IF Dronningborg Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

524511
29-08 2021
Kl. 19:00
Lastivka R. Vorup FB Nr. Borup Stadion
UHT

Udehold taberdømt

524510 ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Ommersyssel IF Hornbæk SF Havndal Stadion
1 - 3
524509
to
02-09 2021
Kl. 20:00
Randers Freja Bjerregrav B Randers Stadion, kunstgræs
4 - 1
524580
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Dronningborg B Ommersyssel IF Dronningborg Stadion
0 - 9
524581
04-09 2021
Kl. 14:00
Purhus IF Bjerregrav B Gassum Stadion
3 - 0
524583
04-09 2021
Kl. 15:30
Hornbæk SF Lastivka R. Volkswagen Park Randers (kunst)
5 - 2
524501
ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Ommersyssel IF Bjerregrav B Havndal Stadion
5 - 1
524582
on
08-09 2021
Kl. 20:00
Vorup FB Randers Freja XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
4 - 1
524586
fr
10-09 2021
Kl. 18:30
Ommersyssel IF Purhus IF Havndal Stadion
3 - 1
524585
12-09 2021
Kl. 14:00
Bjerregrav B Vorup FB Bjerregrav B's Anlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

524584
12-09 2021
Kl. 18:30
Lastivka R. Dronningborg B Nr. Borup Stadion
6 - 0
524588
ti
14-09 2021
Kl. 20:00
Randers Freja Hornbæk SF Randers Stadion, kunstgræs
4 - 0
524493
on
15-09 2021
Kl. 18:00
Ommersyssel IF Lastivka R. Havndal Stadion
3 - 0
524593
on
15-09 2021
Kl. 20:30
Vorup FB Purhus IF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
5 - 1
524591
19-09 2021
Kl. 14:00
Bjerregrav B Hornbæk SF Bjerregrav B's Anlæg
2 - 2
524594
19-09 2021
Kl. 17:45
Lastivka R. Ommersyssel IF Nr. Borup Stadion
3 - 3
524590
ti
21-09 2021
Kl. 20:00
Randers Freja Dronningborg B Randers Stadion, kunstgræs
6 - 3
524595
fr
24-09 2021
Kl. 18:30
Dronningborg B Bjerregrav B Dronningborg Kunstgræsbane
5 - 4
524598
fr
24-09 2021
Kl. 20:00
Hornbæk SF Vorup FB Volkswagen Park Randers (kunst)
4 - 3
524597
25-09 2021
Kl. 15:15
Ommersyssel IF Randers Freja Havndal Stadion
2 - 2
524596
26-09 2021
Kl. 17:00
Purhus IF Lastivka R. Gassum Stadion
5 - 2
524599
ti
28-09 2021
Kl. 20:30
Vorup FB Dronningborg B XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
3 - 2
524604
02-10 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Lastivka R. Randers Stadion, kunstgræs
3 - 2
524603
02-10 2021
Kl. 15:30
Hornbæk SF Purhus IF Volkswagen Park Randers (kunst)
2 - 1
524602
03-10 2021
Kl. 14:00
Bjerregrav B Ommersyssel IF Bjerregrav B's Anlæg
0 - 2
524491 ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Hornbæk SF Bjerregrav B Volkswagen Park Randers (kunst)
6 - 0
524612
on
06-10 2021
Kl. 19:30
Vorup FB Lastivka R. XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
3 - 3
524605 fr
08-10 2021
Kl. 18:00
Dronningborg B Hornbæk SF Dronningborg Kunstgræsbane
2 - 3
524607
09-10 2021
Kl. 13:00
Purhus IF Randers Freja Gassum Stadion
2 - 4
524608
10-10 2021
Kl. 17:00
Ommersyssel IF Vorup FB Havndal Stadion
3 - 3
524606
10-10 2021
Kl. 17:00
Lastivka R. Bjerregrav B Nr. Borup Stadion
UHT

Udehold taberdømt

524503
to
14-10 2021
Kl. 17:00
Lastivka R. Randers Freja Nr. Borup Stadion
3 - 3
524502
to
14-10 2021
Kl. 19:00
Purhus IF Hornbæk SF Gassum Stadion
1 - 1
524609
16-10 2021
Kl. 13:00
Purhus IF Dronningborg B Gassum Stadion
1 - 0
524611
16-10 2021
Kl. 15:30
Hornbæk SF Ommersyssel IF Volkswagen Park Randers (kunst)
3 - 1
524610
17-10 2021
Kl. 14:00
Bjerregrav B Randers Freja Bjerregrav B's Anlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

524623
23-10 2021
Kl. 12:00
Randers Freja Vorup FB Randers Stadion, kunstgræs
0 - 2
524621
23-10 2021
Kl. 14:00
Ommersyssel IF Dronningborg B Havndal Stadion
2 - 1
524622
24-10 2021
Kl. 14:00
Bjerregrav B Purhus IF Bjerregrav B's Anlæg
3 - 2
524624
24-10 2021
Kl. 16:45
Lastivka R. Hornbæk SF Nr. Borup Stadion
1 - 4
524630
30-10 2021
Kl. 13:30
Dronningborg B Lastivka R. Dronningborg Kunstgræsbane
524631
30-10 2021
Kl. 13:30
Vorup FB Bjerregrav B Ulvehøj Idrætscenter
524632
30-10 2021
Kl. 13:30
Purhus IF Ommersyssel IF Gassum Stadion
524634
30-10 2021
Kl. 13:30
Hornbæk SF Randers Freja Volkswagen Park Randers (kunst)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
På grund af 2 udtrækninger i Serie 2 slipper de 2 bedste placerede hold på 6. pladsen i Serie 3 for at spille Play-off.
Samtidig får de 2 bedst placerede hold på 7. pladsen en Play-off kamp mod et hold fra Serie 4, dvs. 22 hold fra 6. pladsen og 2 hold fra 7. pladsen skal spille Play-off.

Log ind