MENU

Old Boys-LP, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
180369 1 ma
06-09 2021
Kl. 18:15
Nykøbing FC Vordingborg IF FC Falster Park
Hjemmehold taberdømt
180350
1 ma
06-09 2021
Kl. 19:30
IF Bytoften FC Græsrødderne Gladsaxe skole
0
-
3
180354 1 on
08-09 2021
Kl. 19:15
Herlev IF Herstedøster IC Herlev IF Oasen
Udehold taberdømt
180352 1 to
09-09 2021
Kl. 18:15
Vallensbæk IF Copenhagen Celtic Vallensbæk Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
180355 1 to
09-09 2021
Kl. 18:15
Annisse IF Slangerup & Omegn IF Annisse Stadion
0
-
3
180370 1 to
09-09 2021
Kl. 18:15
Hekla Oversidder Hekla Park
180353 1 ma
13-09 2021
Kl. 20:00
RB 1906 Holbæk United Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1
-
6
180356 1 on
06-10 2021
Kl. 19:30
Næstved I.F. Veteran Tingsted Maglemølle Storhallen
Udehold taberdømt
180371 1 ma
11-10 2021
Kl. 20:00
Farum BK Værløse BK Stavnsholt
6
-
0
180351
1 ti
12-10 2021
Kl. 20:00
Brødeskov IF Hundested IK Brødeskov Stadion Kunst
8
-
7
238280
2 ma
01-11 2021
Kl. 20:15
B.1903 KB B1903
2
-
4
238275 2 on
03-11 2021
Kl. 19:00
Fredensborg BI Vapnagård FK 72 Fredensborg Stadion
Hjemmehold taberdømt
238276
2 on
03-11 2021
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Hillerød Fodbold Helsinge Stadion
4
-
1
238277 2 on
03-11 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Hornbæk IF Slangerup Stadion
7
-
3
238278
2 on
03-11 2021
Kl. 19:00
LSF Brødeskov IF Smørum Idrætscenter
5
-
2
238279 2 on
03-11 2021
Kl. 19:00
Holbæk United Tuse IF Tusehallen
1
-
3
238274 2 on
03-11 2021
Kl. 19:45
Brøndbyernes IF Hvidovre IF Brøndby Stadion
2
-
3
238272 2 on
03-11 2021
Kl. 20:00
Vordingborg IF Næstved I.F. Veteran Vordingborg Kunst "Panteren"
Hjemmehold taberdømt
238282 2 on
03-11 2021
Kl. 20:15
GVI Skovshoved IF GVI. Nymosen
Udehold taberdømt
238283 2 on
03-11 2021
Kl. 20:40
FA 2000 Viktoria Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
238271
2 on
03-11 2021
Kl. 20:50
Stenløse BK AB Stenløse Stadion
4
-
5
238281
2 to
04-11 2021
Kl. 19:00
Dragør Bk. Tårnby FF Dragør Bk
1
-
5
238284
2 to
04-11 2021
Kl. 20:00
FC Græsrødderne Østerbro IF Gentofte Sportspark Vest
1
-
0
238285 2 to
04-11 2021
Kl. 20:45
Hekla Fr.holm Sydhavnen Hekla Park
Udehold taberdømt
238286
2 on
10-11 2021
Kl. 19:00
Farum BK Copenhagen Celtic Right to Dream Park
2
-
0
238273 2 on
10-11 2021
Kl. 19:45
Herlev IF AC Iben Herlev IF Oasen
0
-
5
368404
3 on
17-11 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Helsinge Fodbold Slangerup Stadion Kunst
4
-
3
368420 3 on
17-11 2021
Kl. 19:00
Tuse IF GVI Tuse Kunstgræsbane
3
-
2
368400
3 ma
22-11 2021
Kl. 20:15
KB Hekla Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
368548 3 ti
23-11 2021
Kl. 20:00
AB AC Iben Akademisk Boldklub
1
-
0
368421 3 on
24-11 2021
Kl. 18:30
Hvidovre IF Viktoria Avedøre Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
368438 3 on
24-11 2021
Kl. 20:00
Vapnagård FK 72 FC Græsrødderne Helsingør Idrætspark
0
-
16
368547 3 to
25-11 2021
Kl. 19:00
Tårnby FF Farum BK Vestamager Idrætsanlæg
1
-
2
368403 3 on
01-12 2021
Kl. 19:30
Næstved I.F. Veteran LSF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
3
586993 4 on
06-04 2022
Kl. 19:00
Farum BK Hvidovre IF Farum Park
0
-
5
586992 4 on
06-04 2022
Kl. 19:45
Tuse IF Slangerup & Omegn IF Tuse Kunstgræs 2020
3
-
1
586991 4 on
06-04 2022
Kl. 20:30
KB LSF Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
2
586994 4 to
07-04 2022
Kl. 20:00
FC Græsrødderne AB Gentofte Sportspark Opv. kunst
Udehold taberdømt
568528
5 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Hvidovre IF KB Avedøre Stadion Kunstgræs
0
-
2
568529
5 ma
25-04 2022
Kl. 20:15
FC Græsrødderne Tuse IF GVI. Nymosen
2
-
1
427034
6 ma
16-05 2022
Kl. 20:30
KB FC Græsrødderne Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Øst

1.runde uge 36 10 kampe og 22 oversiddere.
2. runde uge 43-44
3. runde uge 46-47
4. runde uge 14
5. runde uge 17
6- runde uge 20

Finale i Vest søndag den 12.6.22.

Log ind