|
|
180369
|
ma06-09 2021
|
18:15
|
|
|
LEDVANCE Park
|
HHT
|
|
|
180350
|
ma06-09 2021
|
19:30
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
|
180354
|
on08-09 2021
|
19:15
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
UHT
|
|
|
|
180352
|
to09-09 2021
|
18:15
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
180355
|
to09-09 2021
|
18:15
|
|
|
Annisse Stadion
|
|
|
|
180370
|
to09-09 2021
|
18:15
|
|
|
Hekla Park
|
|
|
|
|
180353
|
ma13-09 2021
|
20:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
180356
|
on06-10 2021
|
19:30
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
UHT
|
|
|
180371
|
ma11-10 2021
|
20:00
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
180351
|
ti12-10 2021
|
20:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
|
|
|
|
238280
|
ma01-11 2021
|
20:15
|
|
|
B1903
|
|
|
|
238275
|
on03-11 2021
|
19:00
|
|
|
Fredensborg Stadion
|
HHT
|
|
|
238276
|
on03-11 2021
|
19:00
|
|
|
Helsinge Stadion
|
|
|
|
238277
|
on03-11 2021
|
19:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
238278
|
on03-11 2021
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
238279
|
on03-11 2021
|
19:00
|
|
|
Tusehallen
|
|
|
|
238274
|
on03-11 2021
|
19:45
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
238272
|
on03-11 2021
|
20:00
|
|
|
Vordingborg Kunst "Panteren"
|
HHT
|
|
|
238282
|
on03-11 2021
|
20:15
|
|
|
GVI. Nymosen
|
UHT
|
|
|
238283
|
on03-11 2021
|
20:40
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
HHT
|
|
|
238271
|
on03-11 2021
|
20:50
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
238281
|
to04-11 2021
|
19:00
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
238284
|
to04-11 2021
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
238285
|
to04-11 2021
|
20:45
|
|
|
Hekla Park
|
UHT
|
|
|
238286
|
on10-11 2021
|
19:00
|
|
|
Right to Dream Park
|
|
|
|
238273
|
on10-11 2021
|
19:45
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
|
368404
|
on17-11 2021
|
19:00
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
|
368420
|
on17-11 2021
|
19:00
|
|
|
Tuse Kunstgræsbane
|
|
|
|
368400
|
ma22-11 2021
|
20:15
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
368548
|
ti23-11 2021
|
20:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
|
|
368421
|
on24-11 2021
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
368438
|
on24-11 2021
|
20:00
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
|
|
|
368547
|
to25-11 2021
|
19:00
|
|
|
Vestamager Idrætsanlæg
|
|
|
|
368403
|
on01-12 2021
|
19:30
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
586993
|
on06-04 2022
|
19:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
586992
|
on06-04 2022
|
19:45
|
|
|
Tuse Kunstgræs 2020
|
|
|
|
586991
|
on06-04 2022
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
586994
|
to07-04 2022
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Opv. kunst
|
UHT
|
|
|
|
568528
|
ma25-04 2022
|
19:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
568529
|
ma25-04 2022
|
20:15
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
|
427034
|
ma16-05 2022
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
Øst
1.runde uge 36 10 kampe og 22 oversiddere.
2. runde uge 43-44
3. runde uge 46-47
4. runde uge 14
5. runde uge 17
6- runde uge 20
Finale i Vest søndag den 12.6.22.