MENU

ØOB Oldboys 50 år 11 mands, Kreds 11 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
753005 on
11-08 2021
Kl. 19:00
Brabrand IF Oversidder Brabrand IF's Idrætsanlæg
753011 on
11-08 2021
Kl. 19:00
Boreas Hadsten SK Katrinebjergskolen
1
-
5
753017 on
11-08 2021
Kl. 19:00
Hasle B Lystrup IF Ellehøjskolen
Hjemmehold taberdømt
753019 on
11-08 2021
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF ST OB Voldum Stadion
1
-
1
753020 on
11-08 2021
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF Røde Fane IF Tungelund Hallen
1
-
1
753046 on
18-08 2021
Kl. 18:30
Lystrup IF Nielstrup/Voldum IF Lystrup Idrætsanlæg
4
-
1
753048 on
18-08 2021
Kl. 18:45
IF Lyseng (1) Hasle B Lyseng Idrætspark
4
-
0
753049 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Hadsten SK Grundfør UI NMT-BYENS Arena Hadsten
4
-
1
753175 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Boreas
753041 on
18-08 2021
Kl. 19:00
Røde Fane IF Brabrand IF Katrinebjergskolen
Udehold taberdømt
753042 on
18-08 2021
Kl. 19:00
ST OB Thorsø/Tungelund IF Trige Hallen
0
-
2
753176 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Brabrand IF ST OB Brabrand IF's Idrætsanlæg
5
-
1
753199 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Røde Fane IF Oversidder Katrinebjergskolen
753222 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Grundfør UI Boreas Grundfør Stadion
2
-
0
753294 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Hasle B Hadsten SK Ellehøjskolen
0
-
3
753296 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF IF Lyseng (1) Voldum Stadion
4
-
0
753362 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF Lystrup IF Tungelund Hallen
2
-
1
753426 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Lystrup IF Brabrand IF Lystrup Idrætsanlæg
1
-
0
753454 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Hadsten SK Nielstrup/Voldum IF NMT-BYENS Arena Hadsten
5
-
4
753461 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Grundfør UI
753453 on
01-09 2021
Kl. 18:45
IF Lyseng (1) Thorsø/Tungelund IF Lyseng Idrætspark
0
-
1
753455 on
01-09 2021
Kl. 19:00
Boreas Hasle B Katrinebjergskolen
2
-
2
753411 on
01-09 2021
Kl. 19:00
ST OB Røde Fane IF Trige Hallen
0
-
0
753462 on
08-09 2021
Kl. 18:30
Brabrand IF IF Lyseng (1) Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
0
753464 on
08-09 2021
Kl. 18:30
Røde Fane IF Lystrup IF Katrinebjergskolen
1
-
2
753465 on
08-09 2021
Kl. 18:30
ST OB Oversidder Trige Hallen
753466 on
08-09 2021
Kl. 18:30
Hasle B Grundfør UI Ellehøjskolen
Hjemmehold taberdømt
753479 on
08-09 2021
Kl. 18:30
Nielstrup/Voldum IF Boreas Voldum Stadion
1
-
0
753510 on
08-09 2021
Kl. 18:30
Thorsø/Tungelund IF Hadsten SK Tungelund Hallen
2
-
8
753516 on
15-09 2021
Kl. 18:30
Lystrup IF ST OB Lystrup Idrætsanlæg
2
-
2
753525 on
15-09 2021
Kl. 18:30
Hadsten SK Brabrand IF NMT-BYENS Arena Hadsten
2
-
2
753657 on
15-09 2021
Kl. 18:30
Boreas Thorsø/Tungelund IF Katrinebjergskolen
2
-
5
753759 on
15-09 2021
Kl. 18:30
Grundfør UI Nielstrup/Voldum IF Grundfør Stadion
0
-
3
753771 on
15-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Hasle B
Udehold taberdømt
753524 on
15-09 2021
Kl. 18:45
IF Lyseng (1) Røde Fane IF Lyseng Idrætspark
4
-
1
753777 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Brabrand IF Boreas Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
2
753797 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Røde Fane IF Hadsten SK Katrinebjergskolen
3
-
3
754427 on
22-09 2021
Kl. 18:00
ST OB IF Lyseng (1) Trige Hallen
2
-
2
754432 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Lystrup IF Oversidder Lystrup Idrætsanlæg
754435 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Nielstrup/Voldum IF Hasle B Voldum Stadion
5
-
0
754437 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Thorsø/Tungelund IF Grundfør UI Tungelund Hallen
2
-
1
760959 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Hadsten SK ST OB NMT-BYENS Arena Hadsten
0
-
2
760984 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Boreas Røde Fane IF Katrinebjergskolen
Hjemmehold taberdømt
760986 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Grundfør UI Brabrand IF Grundfør Stadion
5
-
2
760989 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Hasle B Thorsø/Tungelund IF Ellehøjskolen
2
-
4
760993 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Nielstrup/Voldum IF
754441 on
29-09 2021
Kl. 18:45
IF Lyseng (1) Lystrup IF Lyseng Idrætspark
0
-
6
760995 on
06-10 2021
Kl. 18:00
Brabrand IF Hasle B Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
0
761004 on
06-10 2021
Kl. 18:00
Røde Fane IF Grundfør UI Katrinebjergskolen
1
-
2
761007 on
06-10 2021
Kl. 18:00
ST OB Boreas Trige Hallen
2
-
1
761009 on
06-10 2021
Kl. 18:00
Lystrup IF Hadsten SK Lystrup Idrætsanlæg
3
-
2
761010 on
06-10 2021
Kl. 18:00
IF Lyseng (1) Oversidder Lyseng Idrætspark
761011 on
06-10 2021
Kl. 18:00
Thorsø/Tungelund IF Nielstrup/Voldum IF Tungelund Hallen
1
-
1
753013 on
13-10 2021
Kl. 18:00
Grundfør UI IF Lyseng (1) Grundfør Stadion
2
-
1
761012 on
06-04 2022
Kl. 19:00
Hadsten SK IF Lyseng (1) Hadsten Kunstgræs
3
-
3
761013 on
06-04 2022
Kl. 19:00
Boreas Lystrup IF Katrinebjergskolen
0
-
5
761014 on
06-04 2022
Kl. 19:00
Grundfør UI ST OB Grundfør Stadion
Udehold taberdømt
761016 on
06-04 2022
Kl. 19:00
Hasle B Røde Fane IF Ellehøjskolen
1
-
6
761017 on
06-04 2022
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Brabrand IF Voldum Stadion
2
-
8
761020 on
06-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Thorsø/Tungelund IF
761021 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Brabrand IF Thorsø/Tungelund IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
761037 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Røde Fane IF Nielstrup/Voldum IF Katrinebjergskolen
2
-
1
761038 on
13-04 2022
Kl. 19:00
ST OB Hasle B Trige Hallen
Udehold taberdømt
761042 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Hadsten SK Oversidder NMT-BYENS Arena Hadsten
761045 on
20-04 2022
Kl. 18:45
IF Lyseng (1) Grundfør UI Lyseng Idrætspark
2
-
2
761047 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Lystrup IF Hasle B Lystrup Idrætsanlæg
3
-
1
761048 on
20-04 2022
Kl. 19:00
ST OB Nielstrup/Voldum IF Trige Hallen
2
-
0
761049 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Røde Fane IF Thorsø/Tungelund IF Katrinebjergskolen
3
-
4
761043 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Brabrand IF
761044 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Hadsten SK Boreas NMT-BYENS Arena Hadsten
1
-
1
761050 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Brabrand IF Røde Fane IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
3
-
0
761051 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF ST OB Tungelund Hallen
1
-
0
761052 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Lystrup IF Voldum Stadion
0
-
2
761055 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Hasle B IF Lyseng (1) Ellehøjskolen
Hjemmehold taberdømt
761057 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Grundfør UI Hadsten SK Grundfør Stadion
1
-
1
761058 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Boreas Oversidder Katrinebjergskolen
761076 on
04-05 2022
Kl. 18:45
IF Lyseng (1) Nielstrup/Voldum IF Lyseng Idrætspark
5
-
0
761086 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Lystrup IF Thorsø/Tungelund IF Lystrup Idrætsanlæg
2
-
3
761059 on
04-05 2022
Kl. 19:00
ST OB Brabrand IF Trige Hallen
1
-
1
761062 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Røde Fane IF
761065 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Boreas Grundfør UI Katrinebjergskolen
0
-
1
761066 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Hadsten SK Hasle B NMT-BYENS Arena Hadsten
Udehold taberdømt
761088 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Røde Fane IF ST OB Katrinebjergskolen
0
-
1
761155 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Brabrand IF Lystrup IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
1
-
4
761156 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF IF Lyseng (1) Tungelund Hallen
2
-
1
761174 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Hadsten SK Voldum Stadion
0
-
7
761175 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Hasle B Boreas Ellehøjskolen
Hjemmehold taberdømt
761176 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Grundfør UI Oversidder Grundfør Stadion
761178 on
18-05 2022
Kl. 18:45
IF Lyseng (1) Brabrand IF Lyseng Idrætspark
2
-
0
761179 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Lystrup IF Røde Fane IF Lystrup Idrætsanlæg
5
-
2
761182 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder ST OB
761183 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Grundfør UI Hasle B Grundfør Stadion
Udehold taberdømt
761184 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Boreas Nielstrup/Voldum IF Katrinebjergskolen
1
-
0
761294 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Hadsten SK Thorsø/Tungelund IF NMT-BYENS Arena Hadsten
2
-
0
761295 on
25-05 2022
Kl. 19:00
ST OB Lystrup IF Trige Hallen
2
-
3
761296 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Røde Fane IF IF Lyseng (1) Katrinebjergskolen
1
-
4
761297 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Brabrand IF Hadsten SK Brabrand IF's Idrætsanlæg
0
-
2
761298 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF Boreas Tungelund Hallen
0
-
0
761303 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Grundfør UI Voldum Stadion
Kamp annulleret
761355 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Hasle B Oversidder Ellehøjskolen
Hjemmehold taberdømt
761039 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Lystrup IF Grundfør UI Lystrup Idrætsanlæg
2
-
2
761358 on
01-06 2022
Kl. 18:45
IF Lyseng (1) ST OB Lyseng Idrætspark
Udehold taberdømt
761360 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Lystrup IF
761363 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Hasle B Nielstrup/Voldum IF Ellehøjskolen
Hjemmehold taberdømt
761366 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Grundfør UI Thorsø/Tungelund IF Grundfør Stadion
3
-
4
761356 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Boreas Brabrand IF Katrinebjergskolen
1
-
4
761357 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Hadsten SK Røde Fane IF NMT-BYENS Arena Hadsten
5
-
1
761367 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Lystrup IF IF Lyseng (1) Lystrup Idrætsanlæg
4
-
2
761369 on
08-06 2022
Kl. 19:00
ST OB Hadsten SK Trige Hallen
1
-
4
761370 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Røde Fane IF Boreas Katrinebjergskolen
0
-
2
761931 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Brabrand IF Grundfør UI Brabrand IF's Idrætsanlæg
0
-
5
761940 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF Hasle B Tungelund Hallen
Udehold taberdømt
761941 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Oversidder Voldum Stadion
761040 ma
13-06 2022
Kl. 20:15
IF Lyseng (1) Boreas Lyseng Idrætspark
1
-
1
761942 on
15-06 2022
Kl. 19:00
Hasle B Brabrand IF Ellehøjskolen
Hjemmehold taberdømt
761951 on
15-06 2022
Kl. 19:00
Grundfør UI Røde Fane IF Grundfør Stadion
4
-
2
761976 on
15-06 2022
Kl. 19:00
Boreas ST OB Katrinebjergskolen
Hjemmehold taberdømt
761993 on
15-06 2022
Kl. 19:00
Hadsten SK Lystrup IF NMT-BYENS Arena Hadsten
4
-
0
761997 on
15-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder IF Lyseng (1)
761998 on
15-06 2022
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Thorsø/Tungelund IF Voldum Stadion
1
-
5
762014 on
22-06 2022
Kl. 18:45
IF Lyseng (1) Hadsten SK Lyseng Idrætspark
2
-
2
762017 on
22-06 2022
Kl. 19:00
Lystrup IF Boreas Lystrup Idrætsanlæg
5
-
2
762309 on
22-06 2022
Kl. 19:00
ST OB Grundfør UI Trige Hallen
2
-
5
762310 on
22-06 2022
Kl. 19:00
Røde Fane IF Hasle B Katrinebjergskolen
Udehold taberdømt
762380 on
22-06 2022
Kl. 19:00
Brabrand IF Nielstrup/Voldum IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
0
762381 on
22-06 2022
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF Oversidder Tungelund Hallen
762389 on
29-06 2022
Kl. 19:00
Thorsø/Tungelund IF Brabrand IF Tungelund Hallen
1
-
2
762401 on
29-06 2022
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Røde Fane IF Voldum Stadion
1
-
2
762402 on
29-06 2022
Kl. 19:00
Hasle B ST OB Ellehøjskolen
Hjemmehold taberdømt
762403 on
29-06 2022
Kl. 19:00
Grundfør UI Lystrup IF Grundfør Stadion
0
-
5
762404 on
29-06 2022
Kl. 19:00
Boreas IF Lyseng (1) Katrinebjergskolen
0
-
2
762407 on
29-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Hadsten SK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind