MENU

U15 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2021 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
755904
21-08 2021
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF BBB/SB Home Tarup Park
3 - 0
755542
21-08 2021
Kl. 11:00
EGB MG & BK Brenderup Stadion
2 - 2
755690
22-08 2021
Kl. 14:00
Otterup B & IK Marienlyst Nordfyns Bank Arena
0 - 8
755541
ma
23-08 2021
Kl. 18:45
S.f.B. Tåsinge f. B. S.f.B. Hellegårdsvej
3 - 1
755902
ti
24-08 2021
Kl. 18:00
Nyborg G & IF Aarslev BK Idrætscenter Nyborg
0 - 0
755901
ti
24-08 2021
Kl. 18:30
NØFF OKS Munkebo Idrætscenter
0 - 3
758173
fr
27-08 2021
Kl. 17:30
Aarslev BK Tarup/Paarup IF Netplan Arena
4 - 3
765775
29-08 2021
Kl. 13:00
Tåsinge f. B. BBB/SB SEF Energi Arena - Tåsinge
3 - 4
766126
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
BBB/SB Aarslev BK Bellinge Stadion
2 - 4
758174
on
01-09 2021
Kl. 18:00
OKS Nyborg G & IF OKSON-Park
4 - 2
757021
to
02-09 2021
Kl. 18:30
S.f.B. EGB S.f.B. Hellegårdsvej
1 - 0
766123
to
02-09 2021
Kl. 18:30
NØFF MG & BK Munkebo Idrætscenter
1 - 2
766124
04-09 2021
Kl. 09:30
Nyborg G & IF Marienlyst Idrætscenter Nyborg
5 - 0
758289 ti
07-09 2021
Kl. 18:30
MG & BK Otterup B & IK MG & BK.s anlæg
UHT

Udehold taberdømt

766163
to
09-09 2021
Kl. 18:00
EGB Otterup B & IK Brenderup Stadion
9 - 1
766174
to
09-09 2021
Kl. 18:00
Tåsinge f. B. Aarslev BK SEF Energi Arena - Tåsinge
2 - 1
766125
to
09-09 2021
Kl. 18:30
Tarup/Paarup IF OKS Home Tarup Park
2 - 2
766167
fr
10-09 2021
Kl. 18:30
OKS BBB/SB OKSON-Park
3 - 1
766172
12-09 2021
Kl. 11:00
Marienlyst Tarup/Paarup IF Marienlystcentret
2 - 4
766127
ti
14-09 2021
Kl. 18:30
S.f.B. NØFF S.f.B. Hellegårdsvej
2 - 2
766173
on
15-09 2021
Kl. 18:00
MG & BK Nyborg G & IF MG & BK.s anlæg
2 - 2
765778
on
15-09 2021
Kl. 18:30
EGB Tåsinge f. B. Brenderup Stadion
5 - 0
767147
to
16-09 2021
Kl. 18:15
Aarslev BK OKS Netplan Arena
1 - 6
766175
fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Otterup B & IK Tåsinge f. B. Nordfyns Bank Arena
1 - 3
766500
19-09 2021
Kl. 14:00
BBB/SB Marienlyst Vestfalen Stadion
4 - 3
766181
ti
21-09 2021
Kl. 18:00
NØFF EGB ALBANI Kerteminde Stadion
2 - 1
766017
ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Otterup B & IK S.f.B. Nordfyns Bank Arena
0 - 2
767277
25-09 2021
Kl. 11:00
EGB Nyborg G & IF Brenderup Stadion
3 - 0
767291
25-09 2021
Kl. 11:00
MG & BK BBB/SB MG & BK.s anlæg
6 - 1
767280
26-09 2021
Kl. 09:00
Otterup B & IK NØFF Nordfyns Bank Arena
1 - 7
767285
26-09 2021
Kl. 10:00
Marienlyst Aarslev BK Marienlystcentret
2 - 1
767295
26-09 2021
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. OKS SEF Energi Arena - Tåsinge
1 - 6
767310
fr
01-10 2021
Kl. 17:30
Aarslev BK MG & BK Netplan Arena
3 - 2
767296
02-10 2021
Kl. 11:00
NØFF Tåsinge f. B. Munkebo Idrætscenter
12 - 0
767299
02-10 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF EGB Home Tarup Park
0 - 1
767297
03-10 2021
Kl. 13:00
Nyborg G & IF Otterup B & IK Idrætscenter Nyborg
6 - 0
767312
03-10 2021
Kl. 14:00
OKS Marienlyst OKSON-Park
5 - 1
766231 on
06-10 2021
Kl. 18:00
Nyborg G & IF S.f.B. Idrætscenter Nyborg
5 - 1
767314
09-10 2021
Kl. 11:00
EGB BBB/SB Brenderup Stadion
3 - 0
767319
09-10 2021
Kl. 11:00
NØFF Nyborg G & IF Munkebo Idrætscenter
4 - 2
767320
09-10 2021
Kl. 11:00
MG & BK OKS MG & BK.s anlæg
3 - 5
767325
09-10 2021
Kl. 11:00
Tåsinge f. B. Marienlyst SEF Energi Arena - Tåsinge
2 - 3
767313
10-10 2021
Kl. 14:00
S.f.B. Aarslev BK S.f.B. Hellegårdsvej
1 - 3
767316
ma
11-10 2021
Kl. 18:30
Otterup B & IK Tarup/Paarup IF Nordfyns Bank Arena
0 - 2
767331
on
13-10 2021
Kl. 18:30
Tarup/Paarup IF NØFF Home Tarup Park
1 - 3
767336
to
14-10 2021
Kl. 17:45
Aarslev BK EGB Netplan Arena
2 - 6
767337
16-10 2021
Kl. 11:00
OKS S.f.B. OKSON-Park
4 - 0
767339
16-10 2021
Kl. 11:00
Marienlyst MG & BK Marienlystcentret
3 - 4
767326
16-10 2021
Kl. 11:15
Nyborg G & IF Tåsinge f. B. Idrætscenter Nyborg
1 - 2
767332
17-10 2021
Kl. 11:00
BBB/SB Otterup B & IK Bellinge Stadion
2 - 1
767309
to
21-10 2021
Kl. 18:15
BBB/SB S.f.B. Bellinge Stadion
2 - 3
767420
24-10 2021
Kl. 11:00
Otterup B & IK Aarslev BK Nordfyns Bank Arena
0 - 4
767347
24-10 2021
Kl. 14:00
S.f.B. Marienlyst S.f.B. Hellegårdsvej
3 - 3
767421
24-10 2021
Kl. 15:00
NØFF BBB/SB Munkebo Idrætscenter
4 - 4
767148
on
27-10 2021
Kl. 19:00
S.f.B. Tarup/Paarup IF S.f.B. Hellegårdsvej
3 - 2
767428
30-10 2021
Kl. 11:00
OKS Otterup B & IK OKSON-Park
6 - 0
767434
31-10 2021
Kl. 10:00
Marienlyst EGB Marienlystcentret
2 - 2
767425
31-10 2021
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF Tåsinge f. B. Home Tarup Park
4 - 0
767427
31-10 2021
Kl. 10:30
Aarslev BK NØFF Netplan Arena
4 - 3
767828
31-10 2021
Kl. 11:00
MG & BK S.f.B. MG & BK.s anlæg
UHT

Udehold taberdømt

767426
31-10 2021
Kl. 14:00
BBB/SB Nyborg G & IF Bellinge Stadion - kunstgræs
0 - 3
767423
ma
01-11 2021
Kl. 18:00
Nyborg G & IF Tarup/Paarup IF Idrætscenter Nyborg
3 - 1
767348
06-11 2021
Kl. 11:00
EGB OKS Brenderup Stadion
1 - 0
767424
06-11 2021
Kl. 13:00
Tåsinge f. B. MG & BK SEF Energi Arena - Tåsinge
1 - 0
758175
07-11 2021
Kl. 11:00
Marienlyst NØFF Marienlystcentret
1 - 2
766232 on
10-11 2021
Kl. 20:00
Tarup/Paarup IF MG & BK Home Tarup Park
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
030821: Tåsinge indtrådt. 

Se hvordan rækken ombrydes fra efteråret 2021 til foråret 2022 her.

Log ind