MENU

U13 Pige A Futsal (09) (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
708468
14-11 2021
Kl. 09:00
Farum BK Brøndbyernes IF Tune Hallen Hal 3
Udehold taberdømt
Tune IF
708469
14-11 2021
Kl. 09:10
BSF Allerød Fodbold Klub Tune Hallen Hal 3
0 - 0
Tune IF
708486
14-11 2021
Kl. 09:20
Greve Fodbold Farum BK Tune Hallen Hal 3
3 - 1
Tune IF
708487
14-11 2021
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF BSF Tune Hallen Hal 3
Hjemmehold taberdømt
Tune IF
708488
14-11 2021
Kl. 09:40
Allerød Fodbold Klub Greve Fodbold Tune Hallen Hal 3
1 - 1
Tune IF
708489
14-11 2021
Kl. 09:50
Farum BK BSF Tune Hallen Hal 3
0 - 1
Tune IF
708490
14-11 2021
Kl. 10:00
Greve Fodbold Brøndbyernes IF Tune Hallen Hal 3
Udehold taberdømt
Tune IF
708491
14-11 2021
Kl. 10:10
Allerød Fodbold Klub Farum BK Tune Hallen Hal 3
1 - 1
Tune IF
708492
14-11 2021
Kl. 10:20
BSF Greve Fodbold Tune Hallen Hal 3
0 - 0
Tune IF
708493
14-11 2021
Kl. 10:30
Brøndbyernes IF Allerød Fodbold Klub Tune Hallen Hal 3
Hjemmehold taberdømt
Tune IF
708494
12-12 2021
Kl. 09:00
Brøndbyernes IF Farum BK Fløng Hallen Bane 1
1 - 0
Fløng-Hedehusene Fodbold
708495
12-12 2021
Kl. 09:10
Allerød Fodbold Klub BSF Fløng Hallen Bane 1
1 - 0
Fløng-Hedehusene Fodbold
708496
12-12 2021
Kl. 09:20
Farum BK Greve Fodbold Fløng Hallen Bane 1
1 - 2
Fløng-Hedehusene Fodbold
708497
12-12 2021
Kl. 09:30
BSF Brøndbyernes IF Fløng Hallen Bane 1
0 - 2
Fløng-Hedehusene Fodbold
708554
12-12 2021
Kl. 09:40
Greve Fodbold Allerød Fodbold Klub Fløng Hallen Bane 1
0 - 0
Fløng-Hedehusene Fodbold
708555
12-12 2021
Kl. 09:50
BSF Farum BK Fløng Hallen Bane 1
0 - 2
Fløng-Hedehusene Fodbold
708556
12-12 2021
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Greve Fodbold Fløng Hallen Bane 1
2 - 0
Fløng-Hedehusene Fodbold
708557
12-12 2021
Kl. 10:10
Farum BK Allerød Fodbold Klub Fløng Hallen Bane 1
1 - 0
Fløng-Hedehusene Fodbold
708558
12-12 2021
Kl. 10:20
Greve Fodbold BSF Fløng Hallen Bane 1
0 - 0
Fløng-Hedehusene Fodbold
708559
12-12 2021
Kl. 10:30
Allerød Fodbold Klub Brøndbyernes IF Fløng Hallen Bane 1
0 - 3
Fløng-Hedehusene Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 5 hold.

Mellemrunden samlet A-B afvikles uge 5.

5 hold fra mellemrunden kvalificerer sig til finals den 5. eller 6. marts 2022 i Roskilde Hallerne.

Husk ellers kan du ikke sætte holdkort

DBU Klubservice

Log ind