U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
488544 10:00 FA 2000 3 Bk Fix 2 Kunst 8
10:00
FA 2000 3
Bk Fix 2
488545 10:00 Hvidovre IF 2 Østerbro IF 2 Kunst 8
10:00
Hvidovre IF 2
Østerbro IF 2
488546 10:25 FA 2000 3 B 1908 2 Kunst 8
10:25
FA 2000 3
B 1908 2
488547 10:25 Østerbro IF 2 BK Vestia 2 Kunst 8
10:25
Østerbro IF 2
BK Vestia 2
488549 10:50 B 1908 2 Hvidovre IF 2 Kunst 8
10:50
B 1908 2
Hvidovre IF 2
488550 10:50 BK Vestia 2 Bk Fix 2 Kunst 8
10:50
BK Vestia 2
Bk Fix 2
488551 11:15 Hvidovre IF 2 FA 2000 3 Kunst 8
11:15
Hvidovre IF 2
FA 2000 3
488552 11:15 Bk Fix 2 Østerbro IF 2 Kunst 8
11:15
Bk Fix 2
Østerbro IF 2
488553 11:40 B 1908 2 BK Vestia 2 Kunst 8
11:40
B 1908 2
BK Vestia 2
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
HIK HIK Græs Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
488368 12:15 HIK 2 BK Skjold 3 HIK Græs
12:15
HIK 2
BK Skjold 3
488517 12:15 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
KB 6 HIK Græs 5M
12:15
Vanløse IF 2
KB 6
488518 12:40 HIK 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
HIK Græs
12:40
HIK 2
KB 5
488519 12:40 KB 6 Dragør BK 2 HIK Græs 5M
12:40
KB 6
Dragør BK 2
488520 13:05 KB 5 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
HIK Græs
13:05
KB 5
Vanløse IF 2
488521 13:05 Dragør BK 2 BK Skjold 3 HIK Græs 5M
13:05
Dragør BK 2
BK Skjold 3
488541 13:30 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
HIK 2 HIK Græs
13:30
Vanløse IF 2
HIK 2
488542 13:30 BK Skjold 3 KB 6 HIK Græs 5M
13:30
BK Skjold 3
KB 6
488543 13:55 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Dragør BK 2 HIK Græs
13:55
KB 5
Dragør BK 2
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
488554 12:15 HIK 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
12:15
HIK 2
KB 6
488623 12:15 B 1908 2 Østerbro IF 2
12:15
B 1908 2
Østerbro IF 2
488624 12:40 HIK 2 Dragør BK 2
12:40
HIK 2
Dragør BK 2
488625 12:40 Østerbro IF 2 FA 2000 3
12:40
Østerbro IF 2
FA 2000 3
488626 13:05 Dragør BK 2 B 1908 2
13:05
Dragør BK 2
B 1908 2
488627 13:05 FA 2000 3 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
13:05
FA 2000 3
KB 6
488628 13:30 B 1908 2 HIK 2
13:30
B 1908 2
HIK 2
488629 13:30 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Østerbro IF 2 1
13:30
KB 6
Østerbro IF 2
488630 13:55 Dragør BK 2 FA 2000 3
13:55
Dragør BK 2
FA 2000 3
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
488631 12:15 KB 5 Bk Fix 2
12:15
KB 5
Bk Fix 2
488632 12:15 BK Vestia 2 Hvidovre IF 2
12:15
BK Vestia 2
Hvidovre IF 2
488633 12:40 KB 5 BK Skjold 3
12:40
KB 5
BK Skjold 3
488634 12:40 Hvidovre IF 2 Vanløse IF 2
12:40
Hvidovre IF 2
Vanløse IF 2
488635 13:05 BK Skjold 3 BK Vestia 2
13:05
BK Skjold 3
BK Vestia 2
488636 13:05 Vanløse IF 2 Bk Fix 2
13:05
Vanløse IF 2
Bk Fix 2
488637 13:30 BK Vestia 2 KB 5
13:30
BK Vestia 2
KB 5
488638 13:30 Bk Fix 2 Hvidovre IF 2
13:30
Bk Fix 2
Hvidovre IF 2
488639 13:55 BK Skjold 3 Vanløse IF 2
13:55
BK Skjold 3
Vanløse IF 2
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
488679 10:00 KB 5 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
10:00
KB 5
Hvidovre IF 2
488680 10:00 FA 2000 3 BK Skjold 3
10:00
FA 2000 3
BK Skjold 3
488681 10:25 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
KB 6 1
10:25
KB 5
KB 6
488682 10:25 BK Skjold 3 Østerbro IF 2
10:25
BK Skjold 3
Østerbro IF 2
488706 10:50 KB 6 FA 2000 3
10:50
KB 6
FA 2000 3
488707 10:50 Østerbro IF 2 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
10:50
Østerbro IF 2
Hvidovre IF 2
488708 11:15 FA 2000 3 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
11:15
FA 2000 3
KB 5
488709 11:15 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
BK Skjold 3 1
11:15
Hvidovre IF 2
BK Skjold 3
488710 11:40 KB 6 Østerbro IF 2
11:40
KB 6
Østerbro IF 2
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark 5A Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
488670 10:00 Vanløse IF 2 B 1908 2 5A
10:00
Vanløse IF 2
B 1908 2
488671 10:00 BK Vestia 2 HIK 2 Bane A - Damhusengen
10:00
BK Vestia 2
HIK 2
488672 10:25 Vanløse IF 2 Dragør BK 2
10:25
Vanløse IF 2
Dragør BK 2
488673 10:25 HIK 2 Bk Fix 2
10:25
HIK 2
Bk Fix 2
488674 10:50 Dragør BK 2 BK Vestia 2
10:50
Dragør BK 2
BK Vestia 2
488675 10:50 Bk Fix 2 B 1908 2
10:50
Bk Fix 2
B 1908 2
488676 11:15 BK Vestia 2 Vanløse IF 2
11:15
BK Vestia 2
Vanløse IF 2
488677 11:15 B 1908 2 HIK 2
11:15
B 1908 2
HIK 2
488678 11:40 Dragør BK 2 Bk Fix 2
11:40
Dragør BK 2
Bk Fix 2
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
488711 10:00 HIK 2 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
1
10:00
HIK 2
Østerbro IF 2
488712 10:00 FA 2000 3 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
1
10:00
FA 2000 3
Vanløse IF 2
488713 10:25 HIK 2 BK Vestia 2 1
10:25
HIK 2
BK Vestia 2
488714 10:25 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
Dragør BK 2 1
10:25
Vanløse IF 2
Dragør BK 2
488715 10:50 BK Vestia 2 FA 2000 3 1
10:50
BK Vestia 2
FA 2000 3
488716 10:50 Dragør BK 2 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
1
10:50
Dragør BK 2
Østerbro IF 2
488717 11:15 FA 2000 3 HIK 2 1
11:15
FA 2000 3
HIK 2
488736 11:15 Østerbro IF 2 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
1
11:15
Østerbro IF 2
Vanløse IF 2
488739 11:40 BK Vestia 2 Dragør BK 2 1
11:40
BK Vestia 2
Dragør BK 2
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
488757 12:15 Bk Fix 2 BK Skjold 3
12:15
Bk Fix 2
BK Skjold 3
488758 12:15 B 1908 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
12:15
B 1908 2
KB 5
488759 12:40 Bk Fix 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
12:40
Bk Fix 2
KB 6
488760 12:40 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Hvidovre IF 2 1
12:40
KB 5
Hvidovre IF 2
488761 13:05 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
B 1908 2 1
13:05
KB 6
B 1908 2
488762 13:05 Hvidovre IF 2 BK Skjold 3
13:05
Hvidovre IF 2
BK Skjold 3
488763 13:30 B 1908 2 Bk Fix 2
13:30
B 1908 2
Bk Fix 2
488764 13:30 BK Skjold 3 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
13:30
BK Skjold 3
KB 5
488765 13:55 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Hvidovre IF 2 1
13:55
KB 6
Hvidovre IF 2
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
488766 12:15 HIK 2 BK Skjold 3
12:15
HIK 2
BK Skjold 3
488767 12:15 Hvidovre IF 2 B 1908 2
12:15
Hvidovre IF 2
B 1908 2
488768 12:40 HIK 2 Dragør BK 2
12:40
HIK 2
Dragør BK 2
488769 12:40 B 1908 2 FA 2000 3
12:40
B 1908 2
FA 2000 3
488770 13:05 Dragør BK 2 Hvidovre IF 2
13:05
Dragør BK 2
Hvidovre IF 2
488771 13:05 FA 2000 3 BK Skjold 3
13:05
FA 2000 3
BK Skjold 3
488772 13:30 Hvidovre IF 2 HIK 2
13:30
Hvidovre IF 2
HIK 2
488773 13:30 BK Skjold 3 B 1908 2
13:30
BK Skjold 3
B 1908 2
488786 13:55 Dragør BK 2 FA 2000 3
13:55
Dragør BK 2
FA 2000 3
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Enghavevej 90 2450 København SV
488787 10:00 KB 5 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Bane 1
10:00
KB 5
Østerbro IF 2
488788 10:00 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
BK Vestia 2 Bane 1
10:00
KB 6
BK Vestia 2
488789 10:25 KB 5 Vanløse IF 2 Bane 1
10:25
KB 5
Vanløse IF 2
488790 10:25 BK Vestia 2 Bk Fix 2 Bane 1
10:25
BK Vestia 2
Bk Fix 2
488791 10:50 Vanløse IF 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 1
10:50
Vanløse IF 2
KB 6
488792 10:50 Bk Fix 2 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Bane 1
10:50
Bk Fix 2
Østerbro IF 2
488793 11:15 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
KB 5 Bane 1
11:15
KB 6
KB 5
488794 11:15 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
BK Vestia 2 Bane 1
11:15
Østerbro IF 2
BK Vestia 2
488795 11:40 Vanløse IF 2 Bk Fix 2 Bane 1
11:40
Vanløse IF 2
Bk Fix 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind