MENU

U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
488544 Kl. 10:00 FA 2000 3 Bk Fix 2 Kunst 8
488545 Kl. 10:00 Hvidovre IF 2 Østerbro IF 2 Kunst 8
488546 Kl. 10:25 FA 2000 3 B 1908 2 Kunst 8
488547 Kl. 10:25 Østerbro IF 2 BK Vestia 2 Kunst 8
488549 Kl. 10:50 B 1908 2 Hvidovre IF 2 Kunst 8
488550 Kl. 10:50 BK Vestia 2 Bk Fix 2 Kunst 8
488551 Kl. 11:15 Hvidovre IF 2 FA 2000 3 Kunst 8
488552 Kl. 11:15 Bk Fix 2 Østerbro IF 2 Kunst 8
488553 Kl. 11:40 B 1908 2 BK Vestia 2 Kunst 8
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
HIK HIK Græs Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
488368 Kl. 12:15 HIK 2 BK Skjold 3 HIK Græs
488517 Kl. 12:15 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
KB 6 HIK Græs 5M
488518 Kl. 12:40 HIK 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
HIK Græs
488519 Kl. 12:40 KB 6 Dragør BK 2 HIK Græs 5M
488520 Kl. 13:05 KB 5 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
HIK Græs
488521 Kl. 13:05 Dragør BK 2 BK Skjold 3 HIK Græs 5M
488541 Kl. 13:30 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
HIK 2 HIK Græs
488542 Kl. 13:30 BK Skjold 3 KB 6 HIK Græs 5M
488543 Kl. 13:55 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Dragør BK 2 HIK Græs
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
488554 Kl. 12:15 HIK 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
488623 Kl. 12:15 B 1908 2 Østerbro IF 2
488624 Kl. 12:40 HIK 2 Dragør BK 2
488625 Kl. 12:40 Østerbro IF 2 FA 2000 3
488626 Kl. 13:05 Dragør BK 2 B 1908 2
488627 Kl. 13:05 FA 2000 3 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
488628 Kl. 13:30 B 1908 2 HIK 2
488629 Kl. 13:30 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Østerbro IF 2 1
488630 Kl. 13:55 Dragør BK 2 FA 2000 3
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
488631 Kl. 12:15 KB 5 Bk Fix 2
488632 Kl. 12:15 BK Vestia 2 Hvidovre IF 2
488633 Kl. 12:40 KB 5 BK Skjold 3
488634 Kl. 12:40 Hvidovre IF 2 Vanløse IF 2
488635 Kl. 13:05 BK Skjold 3 BK Vestia 2
488636 Kl. 13:05 Vanløse IF 2 Bk Fix 2
488637 Kl. 13:30 BK Vestia 2 KB 5
488638 Kl. 13:30 Bk Fix 2 Hvidovre IF 2
488639 Kl. 13:55 BK Skjold 3 Vanløse IF 2
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
488679 Kl. 10:00 KB 5 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
488680 Kl. 10:00 FA 2000 3 BK Skjold 3
488681 Kl. 10:25 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
KB 6 1
488682 Kl. 10:25 BK Skjold 3 Østerbro IF 2
488706 Kl. 10:50 KB 6 FA 2000 3
488707 Kl. 10:50 Østerbro IF 2 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
488708 Kl. 11:15 FA 2000 3 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
488709 Kl. 11:15 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
BK Skjold 3 1
488710 Kl. 11:40 KB 6 Østerbro IF 2
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark 5A Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
488670 Kl. 10:00 Vanløse IF 2 B 1908 2 5A
488671 Kl. 10:00 BK Vestia 2 HIK 2 Bane A - Damhusengen
488672 Kl. 10:25 Vanløse IF 2 Dragør BK 2
488673 Kl. 10:25 HIK 2 Bk Fix 2
488674 Kl. 10:50 Dragør BK 2 BK Vestia 2
488675 Kl. 10:50 Bk Fix 2 B 1908 2
488676 Kl. 11:15 BK Vestia 2 Vanløse IF 2
488677 Kl. 11:15 B 1908 2 HIK 2
488678 Kl. 11:40 Dragør BK 2 Bk Fix 2
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
Kunst, Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
488711 Kl. 10:00 HIK 2 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
1
488712 Kl. 10:00 FA 2000 3 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
1
488713 Kl. 10:25 HIK 2 BK Vestia 2 1
488714 Kl. 10:25 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
Dragør BK 2 1
488715 Kl. 10:50 BK Vestia 2 FA 2000 3 1
488716 Kl. 10:50 Dragør BK 2 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
1
488717 Kl. 11:15 FA 2000 3 HIK 2 1
488736 Kl. 11:15 Østerbro IF 2 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
1
488739 Kl. 11:40 BK Vestia 2 Dragør BK 2 1
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
488757 Kl. 12:15 Bk Fix 2 BK Skjold 3
488758 Kl. 12:15 B 1908 2 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
488759 Kl. 12:40 Bk Fix 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
488760 Kl. 12:40 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
Hvidovre IF 2 1
488761 Kl. 13:05 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
B 1908 2 1
488762 Kl. 13:05 Hvidovre IF 2 BK Skjold 3
488763 Kl. 13:30 B 1908 2 Bk Fix 2
488764 Kl. 13:30 BK Skjold 3 KB 5
!
NB: KB 5 er taberdømt
1
488765 Kl. 13:55 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Hvidovre IF 2 1
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
488766 Kl. 12:15 HIK 2 BK Skjold 3
488767 Kl. 12:15 Hvidovre IF 2 B 1908 2
488768 Kl. 12:40 HIK 2 Dragør BK 2
488769 Kl. 12:40 B 1908 2 FA 2000 3
488770 Kl. 13:05 Dragør BK 2 Hvidovre IF 2
488771 Kl. 13:05 FA 2000 3 BK Skjold 3
488772 Kl. 13:30 Hvidovre IF 2 HIK 2
488773 Kl. 13:30 BK Skjold 3 B 1908 2
488786 Kl. 13:55 Dragør BK 2 FA 2000 3
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Enghavevej 90 2450 København SV
488787 Kl. 10:00 KB 5 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Bane 1
488788 Kl. 10:00 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
BK Vestia 2 Bane 1
488789 Kl. 10:25 KB 5 Vanløse IF 2 Bane 1
488790 Kl. 10:25 BK Vestia 2 Bk Fix 2 Bane 1
488791 Kl. 10:50 Vanløse IF 2 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Bane 1
488792 Kl. 10:50 Bk Fix 2 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
Bane 1
488793 Kl. 11:15 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
KB 5 Bane 1
488794 Kl. 11:15 Østerbro IF 2
!
NB: Østerbro IF 2 er taberdømt
BK Vestia 2 Bane 1
488795 Kl. 11:40 Vanløse IF 2 Bk Fix 2 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind