U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
557199 10:00 FA 2000 6 BK Hellas 3 Kunst 8
10:00
FA 2000 6
BK Hellas 3
557200 10:00 Aakanden GF 2 Østerbro IF 4 Kunst 8
10:00
Aakanden GF 2
Østerbro IF 4
557201 10:25 FA 2000 6 B 1908 5 Kunst 8
10:25
FA 2000 6
B 1908 5
557202 10:25 Østerbro IF 4 BK Vestia 4 Kunst 8
10:25
Østerbro IF 4
BK Vestia 4
557203 10:50 B 1908 5 Aakanden GF 2 Kunst 8
10:50
B 1908 5
Aakanden GF 2
557205 10:50 BK Vestia 4 BK Hellas 3 Kunst 8
10:50
BK Vestia 4
BK Hellas 3
557206 11:15 Aakanden GF 2 FA 2000 6 Kunst 8
11:15
Aakanden GF 2
FA 2000 6
557207 11:15 BK Hellas 3 Østerbro IF 4 Kunst 8
11:15
BK Hellas 3
Østerbro IF 4
557208 11:40 B 1908 5 BK Vestia 4 Kunst 8
11:40
B 1908 5
BK Vestia 4
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
557190 10:00 BK Rødovre 1 BK Skjold 5
10:00
BK Rødovre 1
BK Skjold 5
557191 10:00 Vanløse IF 7 Kastrup BK 2
10:00
Vanløse IF 7
Kastrup BK 2
557192 10:25 BK Rødovre 1 Valby BK 2
10:25
BK Rødovre 1
Valby BK 2
557193 10:25 Kastrup BK 2 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
1
10:25
Kastrup BK 2
B 1903 3
557194 10:50 Valby BK 2 Vanløse IF 7
10:50
Valby BK 2
Vanløse IF 7
557195 10:50 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
BK Skjold 5 1
10:50
B 1903 3
BK Skjold 5
557196 11:15 Vanløse IF 7 BK Rødovre 1
11:15
Vanløse IF 7
BK Rødovre 1
557197 11:15 BK Skjold 5 Kastrup BK 2
11:15
BK Skjold 5
Kastrup BK 2
557198 11:40 Valby BK 2 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
1
11:40
Valby BK 2
B 1903 3
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
557209 10:00 BK Rødovre 1 Kastrup BK 2
10:00
BK Rødovre 1
Kastrup BK 2
557210 10:00 B 1908 5 Østerbro IF 4
10:00
B 1908 5
Østerbro IF 4
557211 10:25 BK Rødovre 1 B 1903 3
10:25
BK Rødovre 1
B 1903 3
557212 10:25 Østerbro IF 4 FA 2000 6
10:25
Østerbro IF 4
FA 2000 6
557366 10:50 B 1903 3 B 1908 5
10:50
B 1903 3
B 1908 5
557367 10:50 FA 2000 6 Kastrup BK 2
10:50
FA 2000 6
Kastrup BK 2
557462 11:15 B 1908 5 BK Rødovre 1
11:15
B 1908 5
BK Rødovre 1
557463 11:15 Kastrup BK 2 Østerbro IF 4
11:15
Kastrup BK 2
Østerbro IF 4
557464 11:40 B 1903 3 FA 2000 6
11:40
B 1903 3
FA 2000 6
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
557465 12:15 Valby BK 2 BK Hellas 3
12:15
Valby BK 2
BK Hellas 3
557466 12:15 BK Vestia 4 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
1
12:15
BK Vestia 4
Aakanden GF 2
557467 12:40 Valby BK 2 BK Skjold 5
12:40
Valby BK 2
BK Skjold 5
557468 12:40 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
Vanløse IF 7 1
12:40
Aakanden GF 2
Vanløse IF 7
557469 13:05 BK Skjold 5 BK Vestia 4
13:05
BK Skjold 5
BK Vestia 4
557480 13:05 Vanløse IF 7 BK Hellas 3
13:05
Vanløse IF 7
BK Hellas 3
557939 13:30 BK Vestia 4 Valby BK 2
13:30
BK Vestia 4
Valby BK 2
557940 13:30 BK Hellas 3 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
1
13:30
BK Hellas 3
Aakanden GF 2
557943 13:55 BK Skjold 5 Vanløse IF 7
13:55
BK Skjold 5
Vanløse IF 7
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
557956 12:15 Valby BK 2 Aakanden GF 2
12:15
Valby BK 2
Aakanden GF 2
557959 12:15 FA 2000 6 BK Skjold 5
12:15
FA 2000 6
BK Skjold 5
557966 12:40 Valby BK 2 Kastrup BK 2
12:40
Valby BK 2
Kastrup BK 2
557969 12:40 BK Skjold 5 Østerbro IF 4
12:40
BK Skjold 5
Østerbro IF 4
557970 13:05 Kastrup BK 2 FA 2000 6
13:05
Kastrup BK 2
FA 2000 6
558324 13:05 Østerbro IF 4 Aakanden GF 2
13:05
Østerbro IF 4
Aakanden GF 2
558326 13:30 FA 2000 6 Valby BK 2
13:30
FA 2000 6
Valby BK 2
558327 13:30 Aakanden GF 2 BK Skjold 5
13:30
Aakanden GF 2
BK Skjold 5
558328 13:55 Kastrup BK 2 Østerbro IF 4
13:55
Kastrup BK 2
Østerbro IF 4
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
557944 12:15 Vanløse IF 7 B 1908 5
12:15
Vanløse IF 7
B 1908 5
557945 12:15 BK Vestia 4 BK Rødovre 1
12:15
BK Vestia 4
BK Rødovre 1
557947 12:40 Vanløse IF 7 B 1903 3
12:40
Vanløse IF 7
B 1903 3
557949 12:40 BK Rødovre 1 BK Hellas 3
12:40
BK Rødovre 1
BK Hellas 3
557950 13:05 B 1903 3 BK Vestia 4
13:05
B 1903 3
BK Vestia 4
557951 13:05 BK Hellas 3 B 1908 5
13:05
BK Hellas 3
B 1908 5
557952 13:30 BK Vestia 4 Vanløse IF 7
13:30
BK Vestia 4
Vanløse IF 7
557953 13:30 B 1908 5 BK Rødovre 1
13:30
B 1908 5
BK Rødovre 1
557954 13:55 B 1903 3 BK Hellas 3
13:55
B 1903 3
BK Hellas 3
Arrangør:
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
558353 12:15 BK Hellas 3 BK Skjold 5
12:15
BK Hellas 3
BK Skjold 5
558354 12:15 B 1908 5 Valby BK 2
12:15
B 1908 5
Valby BK 2
558626 12:40 BK Hellas 3 Kastrup BK 2
12:40
BK Hellas 3
Kastrup BK 2
558627 12:40 Valby BK 2 Aakanden GF 2
12:40
Valby BK 2
Aakanden GF 2
558739 13:05 Kastrup BK 2 B 1908 5
13:05
Kastrup BK 2
B 1908 5
558741 13:05 Aakanden GF 2 BK Skjold 5
13:05
Aakanden GF 2
BK Skjold 5
558742 13:30 B 1908 5 BK Hellas 3
13:30
B 1908 5
BK Hellas 3
558743 13:30 BK Skjold 5 Valby BK 2
13:30
BK Skjold 5
Valby BK 2
558835 13:55 Kastrup BK 2 Aakanden GF 2
13:55
Kastrup BK 2
Aakanden GF 2
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
558329 12:15 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Østerbro IF 4 1
12:15
BK Rødovre 1
Østerbro IF 4
558330 12:15 FA 2000 6 Vanløse IF 7 1
12:15
FA 2000 6
Vanløse IF 7
558346 12:40 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
BK Vestia 4 1
12:40
BK Rødovre 1
BK Vestia 4
558347 12:40 Vanløse IF 7 B 1903 3 1
12:40
Vanløse IF 7
B 1903 3
558348 13:05 BK Vestia 4 FA 2000 6 1
13:05
BK Vestia 4
FA 2000 6
558349 13:05 B 1903 3 Østerbro IF 4 1
13:05
B 1903 3
Østerbro IF 4
558350 13:30 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
BK Rødovre 1 1
13:30
FA 2000 6
BK Rødovre 1
558351 13:30 Østerbro IF 4 Vanløse IF 7 1
13:30
Østerbro IF 4
Vanløse IF 7
558352 13:55 BK Vestia 4 B 1903 3 1
13:55
BK Vestia 4
B 1903 3
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Enghavevej 90 2450 København SV
560253 12:15 Valby BK 2 Østerbro IF 4 Bane 1
12:15
Valby BK 2
Østerbro IF 4
560254 12:15 Kastrup BK 2 BK Vestia 4 Bane 1
12:15
Kastrup BK 2
BK Vestia 4
560255 12:40 Valby BK 2 Vanløse IF 7 Bane 1
12:40
Valby BK 2
Vanløse IF 7
560256 12:40 BK Vestia 4 BK Hellas 3 Bane 1
12:40
BK Vestia 4
BK Hellas 3
560257 13:05 Vanløse IF 7 Kastrup BK 2 Bane 1
13:05
Vanløse IF 7
Kastrup BK 2
560258 13:05 BK Hellas 3 Østerbro IF 4 Bane 1
13:05
BK Hellas 3
Østerbro IF 4
560279 13:30 Kastrup BK 2 Valby BK 2 Bane 1
13:30
Kastrup BK 2
Valby BK 2
560280 13:30 Østerbro IF 4 BK Vestia 4 Bane 1
13:30
Østerbro IF 4
BK Vestia 4
560281 13:55 Vanløse IF 7 BK Hellas 3 Bane 1
13:55
Vanløse IF 7
BK Hellas 3
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest Ved Stadion 10 2820 Gentofte
558837 10:00 BK Rødovre 1 BK Skjold 5
10:00
BK Rødovre 1
BK Skjold 5
558839 10:00 Aakanden GF 2 B 1908 5
10:00
Aakanden GF 2
B 1908 5
558840 10:25 BK Rødovre 1 B 1903 3
10:25
BK Rødovre 1
B 1903 3
558852 10:25 B 1908 5 FA 2000 6
10:25
B 1908 5
FA 2000 6
558853 10:50 B 1903 3 Aakanden GF 2
10:50
B 1903 3
Aakanden GF 2
560204 10:50 FA 2000 6 BK Skjold 5
10:50
FA 2000 6
BK Skjold 5
560205 11:15 Aakanden GF 2 BK Rødovre 1
11:15
Aakanden GF 2
BK Rødovre 1
560251 11:15 BK Skjold 5 B 1908 5
11:15
BK Skjold 5
B 1908 5
560252 11:40 B 1903 3 FA 2000 6
11:40
B 1903 3
FA 2000 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind