MENU

U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
557199 Kl. 10:00 FA 2000 6 BK Hellas 3 Kunst 8
557200 Kl. 10:00 Aakanden GF 2 Østerbro IF 4 Kunst 8
557201 Kl. 10:25 FA 2000 6 B 1908 5 Kunst 8
557202 Kl. 10:25 Østerbro IF 4 BK Vestia 4 Kunst 8
557203 Kl. 10:50 B 1908 5 Aakanden GF 2 Kunst 8
557205 Kl. 10:50 BK Vestia 4 BK Hellas 3 Kunst 8
557206 Kl. 11:15 Aakanden GF 2 FA 2000 6 Kunst 8
557207 Kl. 11:15 BK Hellas 3 Østerbro IF 4 Kunst 8
557208 Kl. 11:40 B 1908 5 BK Vestia 4 Kunst 8
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
557190 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 BK Skjold 5
557191 Kl. 10:00 Vanløse IF 7 Kastrup BK 2
557192 Kl. 10:25 BK Rødovre 1 Valby BK 2
557193 Kl. 10:25 Kastrup BK 2 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
1
557194 Kl. 10:50 Valby BK 2 Vanløse IF 7
557195 Kl. 10:50 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
BK Skjold 5 1
557196 Kl. 11:15 Vanløse IF 7 BK Rødovre 1
557197 Kl. 11:15 BK Skjold 5 Kastrup BK 2
557198 Kl. 11:40 Valby BK 2 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
1
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
557209 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 Kastrup BK 2
557210 Kl. 10:00 B 1908 5 Østerbro IF 4
557211 Kl. 10:25 BK Rødovre 1 B 1903 3
557212 Kl. 10:25 Østerbro IF 4 FA 2000 6
557366 Kl. 10:50 B 1903 3 B 1908 5
557367 Kl. 10:50 FA 2000 6 Kastrup BK 2
557462 Kl. 11:15 B 1908 5 BK Rødovre 1
557463 Kl. 11:15 Kastrup BK 2 Østerbro IF 4
557464 Kl. 11:40 B 1903 3 FA 2000 6
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
557465 Kl. 12:15 Valby BK 2 BK Hellas 3
557466 Kl. 12:15 BK Vestia 4 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
1
557467 Kl. 12:40 Valby BK 2 BK Skjold 5
557468 Kl. 12:40 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
Vanløse IF 7 1
557469 Kl. 13:05 BK Skjold 5 BK Vestia 4
557480 Kl. 13:05 Vanløse IF 7 BK Hellas 3
557939 Kl. 13:30 BK Vestia 4 Valby BK 2
557940 Kl. 13:30 BK Hellas 3 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
1
557943 Kl. 13:55 BK Skjold 5 Vanløse IF 7
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
557956 Kl. 12:15 Valby BK 2 Aakanden GF 2
557959 Kl. 12:15 FA 2000 6 BK Skjold 5
557966 Kl. 12:40 Valby BK 2 Kastrup BK 2
557969 Kl. 12:40 BK Skjold 5 Østerbro IF 4
557970 Kl. 13:05 Kastrup BK 2 FA 2000 6
558324 Kl. 13:05 Østerbro IF 4 Aakanden GF 2
558326 Kl. 13:30 FA 2000 6 Valby BK 2
558327 Kl. 13:30 Aakanden GF 2 BK Skjold 5
558328 Kl. 13:55 Kastrup BK 2 Østerbro IF 4
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
557944 Kl. 12:15 Vanløse IF 7 B 1908 5
557945 Kl. 12:15 BK Vestia 4 BK Rødovre 1
557947 Kl. 12:40 Vanløse IF 7 B 1903 3
557949 Kl. 12:40 BK Rødovre 1 BK Hellas 3
557950 Kl. 13:05 B 1903 3 BK Vestia 4
557951 Kl. 13:05 BK Hellas 3 B 1908 5
557952 Kl. 13:30 BK Vestia 4 Vanløse IF 7
557953 Kl. 13:30 B 1908 5 BK Rødovre 1
557954 Kl. 13:55 B 1903 3 BK Hellas 3
Arrangør:
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
558353 Kl. 12:15 BK Hellas 3 BK Skjold 5
558354 Kl. 12:15 B 1908 5 Valby BK 2
558626 Kl. 12:40 BK Hellas 3 Kastrup BK 2
558627 Kl. 12:40 Valby BK 2 Aakanden GF 2
558739 Kl. 13:05 Kastrup BK 2 B 1908 5
558741 Kl. 13:05 Aakanden GF 2 BK Skjold 5
558742 Kl. 13:30 B 1908 5 BK Hellas 3
558743 Kl. 13:30 BK Skjold 5 Valby BK 2
558835 Kl. 13:55 Kastrup BK 2 Aakanden GF 2
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
Kunst, Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
558329 Kl. 12:15 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
Østerbro IF 4 1
558330 Kl. 12:15 FA 2000 6 Vanløse IF 7 1
558346 Kl. 12:40 BK Rødovre 1
!
NB: BK Rødovre 1 er taberdømt
BK Vestia 4 1
558347 Kl. 12:40 Vanløse IF 7 B 1903 3 1
558348 Kl. 13:05 BK Vestia 4 FA 2000 6 1
558349 Kl. 13:05 B 1903 3 Østerbro IF 4 1
558350 Kl. 13:30 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
BK Rødovre 1 1
558351 Kl. 13:30 Østerbro IF 4 Vanløse IF 7 1
558352 Kl. 13:55 BK Vestia 4 B 1903 3 1
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Enghavevej 90 2450 København SV
560253 Kl. 12:15 Valby BK 2 Østerbro IF 4 Bane 1
560254 Kl. 12:15 Kastrup BK 2 BK Vestia 4 Bane 1
560255 Kl. 12:40 Valby BK 2 Vanløse IF 7 Bane 1
560256 Kl. 12:40 BK Vestia 4 BK Hellas 3 Bane 1
560257 Kl. 13:05 Vanløse IF 7 Kastrup BK 2 Bane 1
560258 Kl. 13:05 BK Hellas 3 Østerbro IF 4 Bane 1
560279 Kl. 13:30 Kastrup BK 2 Valby BK 2 Bane 1
560280 Kl. 13:30 Østerbro IF 4 BK Vestia 4 Bane 1
560281 Kl. 13:55 Vanløse IF 7 BK Hellas 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest Ved Stadion 10 2820 Gentofte
558837 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 BK Skjold 5
558839 Kl. 10:00 Aakanden GF 2 B 1908 5
558840 Kl. 10:25 BK Rødovre 1 B 1903 3
558852 Kl. 10:25 B 1908 5 FA 2000 6
558853 Kl. 10:50 B 1903 3 Aakanden GF 2
560204 Kl. 10:50 FA 2000 6 BK Skjold 5
560205 Kl. 11:15 Aakanden GF 2 BK Rødovre 1
560251 Kl. 11:15 BK Skjold 5 B 1908 5
560252 Kl. 11:40 B 1903 3 FA 2000 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind