MENU

U8 Drenge (14) 5v5 4 Forår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1B Enghavevej 90 2450 København SV
262908 Kl. 10:00 BK Vestia 2 B 1908 6 Bane 1B
262909 Kl. 10:00 Ørestad IF 3 Oversidder Bane 1B
262910 Kl. 10:25 BK Vestia 2 Fremad Valby 3 Bane 1B
262911 Kl. 10:25 Oversidder Oversidder Bane 1B
262912 Kl. 10:50 Fremad Valby 3 Ørestad IF 3 Bane 1B
262913 Kl. 10:50 Oversidder B 1908 6 Bane 1B
262914 Kl. 11:15 Ørestad IF 3 BK Vestia 2 Bane 1B
262915 Kl. 11:15 B 1908 6 Oversidder Bane 1B
262916 Kl. 11:40 Fremad Valby 3 Oversidder Bane 1A
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Bane 2 Ugandavej 105 2770 Kastrup
262899 Kl. 10:00 Tårnby FF 3 B 1903 5 Bane 2
262900 Kl. 10:00 Vanløse IF 4 CIK 2 Bane 2
262901 Kl. 10:25 Tårnby FF 3 BK Rødovre 2
!
NB: BK Rødovre 2 er taberdømt
1
262902 Kl. 10:25 CIK 2 Dragør BK 3
262903 Kl. 10:50 BK Rødovre 2
!
NB: BK Rødovre 2 er taberdømt
Vanløse IF 4 1
262904 Kl. 10:50 Dragør BK 3 B 1903 5
262905 Kl. 11:15 Vanløse IF 4 Tårnby FF 3
262906 Kl. 11:15 B 1903 5 CIK 2
262907 Kl. 11:40 BK Rødovre 2
!
NB: BK Rødovre 2 er taberdømt
Dragør BK 3 1
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
262926 Kl. 14:30 BK Rødovre 2 B 1908 6
262927 Kl. 14:30 Oversidder Ørestad IF 3
262928 Kl. 14:55 BK Rødovre 2 B 1903 5
262929 Kl. 14:55 Ørestad IF 3 Vanløse IF 4
262930 Kl. 15:20 B 1903 5 Oversidder
262931 Kl. 15:20 Vanløse IF 4 B 1908 6
262932 Kl. 15:45 Oversidder BK Rødovre 2
262933 Kl. 15:45 B 1908 6 Ørestad IF 3
262934 Kl. 16:10 B 1903 5 Vanløse IF 4
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
262917 Kl. 10:00 Tårnby FF 3 CIK 2
262918 Kl. 10:00 Fremad Valby 3 Oversidder
262919 Kl. 10:25 Tårnby FF 3 Dragør BK 3
262920 Kl. 10:25 Oversidder BK Vestia 2
262921 Kl. 10:50 Dragør BK 3 Fremad Valby 3
262922 Kl. 10:50 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
CIK 2 1
262923 Kl. 11:15 Fremad Valby 3 Tårnby FF 3
262924 Kl. 11:15 CIK 2 Oversidder
262925 Kl. 11:40 Dragør BK 3 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
1
Arrangør:
lørdag den. 21-05 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
262935 Kl. 10:00 Vanløse IF 4 Fremad Valby 3
262936 Kl. 10:00 Oversidder Tårnby FF 3
262937 Kl. 10:25 Vanløse IF 4 Dragør BK 3
262938 Kl. 10:25 Tårnby FF 3 B 1908 6
262939 Kl. 10:50 Dragør BK 3 Oversidder
262940 Kl. 10:50 B 1908 6 Fremad Valby 3
262941 Kl. 11:15 Oversidder Vanløse IF 4
262942 Kl. 11:15 Fremad Valby 3 Tårnby FF 3
262943 Kl. 11:40 Dragør BK 3 B 1908 6
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
262944 Kl. 12:30 BK Rødovre 2 Ørestad IF 3 Bane 5A
262945 Kl. 12:30 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
B 1903 5 Bane 5B
262946 Kl. 12:55 BK Rødovre 2 CIK 2 Bane 5A
262947 Kl. 12:55 B 1903 5 Oversidder Bane 5B
262948 Kl. 13:20 CIK 2 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Bane 5A
262949 Kl. 13:20 Oversidder Ørestad IF 3 Bane 5B
262950 Kl. 13:45 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
BK Rødovre 2 Bane 5A
262951 Kl. 13:45 Ørestad IF 3 B 1903 5 Bane 5B
262952 Kl. 14:10 CIK 2 Oversidder
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
262974 Kl. 10:00 B 1908 6 B 1903 5
262975 Kl. 10:00 Fremad Valby 3 BK Rødovre 2
262976 Kl. 10:25 B 1908 6 CIK 2
262977 Kl. 10:25 BK Rødovre 2 Ørestad IF 3
!
NB: Ørestad IF 3 er taberdømt
1
262978 Kl. 10:50 CIK 2 Fremad Valby 3
262979 Kl. 10:50 Ørestad IF 3 B 1903 5
262980 Kl. 11:15 Fremad Valby 3 B 1908 6
262981 Kl. 11:15 B 1903 5 BK Rødovre 2
262982 Kl. 11:40 CIK 2 Ørestad IF 3
!
NB: Ørestad IF 3 er taberdømt
1
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
262953 Kl. 10:00 Tårnby FF 3 Oversidder
262954 Kl. 10:00 BK Vestia 2 Vanløse IF 4
262955 Kl. 10:25 Tårnby FF 3 Oversidder
262956 Kl. 10:25 Vanløse IF 4 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
1
262957 Kl. 10:50 Oversidder BK Vestia 2
262958 Kl. 10:50 Dragør BK 3 Oversidder
262971 Kl. 11:15 BK Vestia 2 Tårnby FF 3
262972 Kl. 11:15 Oversidder Vanløse IF 4
262973 Kl. 11:40 Oversidder Dragør BK 3
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
262992 Kl. 12:15 BK Rødovre 2 Oversidder
262993 Kl. 12:15 CIK 2 Oversidder
262994 Kl. 12:40 BK Rødovre 2 Vanløse IF 4
262995 Kl. 12:40 Oversidder B 1908 6
262996 Kl. 13:05 Vanløse IF 4 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
1
262997 Kl. 13:05 B 1908 6 Oversidder
262998 Kl. 13:30 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
BK Rødovre 2 1
262999 Kl. 13:30 Oversidder Oversidder
263000 Kl. 13:55 Vanløse IF 4 B 1908 6
!
NB: B 1908 6 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2770 Kastrup
262983 Kl. 14:00 Tårnby FF 3 B 1903 5
262984 Kl. 14:00 Ørestad IF 3 Fremad Valby 3
262985 Kl. 14:25 Tårnby FF 3 Dragør BK 3
262986 Kl. 14:25 Fremad Valby 3 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
1
262987 Kl. 14:50 Dragør BK 3 Ørestad IF 3
262988 Kl. 14:50 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
B 1903 5 1
262989 Kl. 15:15 Ørestad IF 3 Tårnby FF 3
262990 Kl. 15:15 B 1903 5 Fremad Valby 3
262991 Kl. 15:40 Dragør BK 3 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind