U8 Drenge (14) 5v5 4 Forår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1B Enghavevej 90 2450 København SV
262908 10:00 BK Vestia 2 B 1908 6 Bane 1B
10:00
BK Vestia 2
B 1908 6
262909 10:00 Ørestad IF 3 Oversidder Bane 1B
10:00
Ørestad IF 3
Oversidder
262910 10:25 BK Vestia 2 Fremad Valby 3 Bane 1B
10:25
BK Vestia 2
Fremad Valby 3
262911 10:25 Oversidder Oversidder Bane 1B
10:25
Oversidder
Oversidder
262912 10:50 Fremad Valby 3 Ørestad IF 3 Bane 1B
10:50
Fremad Valby 3
Ørestad IF 3
262913 10:50 Oversidder B 1908 6 Bane 1B
10:50
Oversidder
B 1908 6
262914 11:15 Ørestad IF 3 BK Vestia 2 Bane 1B
11:15
Ørestad IF 3
BK Vestia 2
262915 11:15 B 1908 6 Oversidder Bane 1B
11:15
B 1908 6
Oversidder
262916 11:40 Fremad Valby 3 Oversidder Bane 1A
11:40
Fremad Valby 3
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Bane 2 Ugandavej 105 2770 Kastrup
262899 10:00 Tårnby FF 3 B 1903 5 Bane 2
10:00
Tårnby FF 3
B 1903 5
262900 10:00 Vanløse IF 4 CIK 2 Bane 2
10:00
Vanløse IF 4
CIK 2
262901 10:25 Tårnby FF 3 BK Rødovre 2
!
NB: BK Rødovre 2 er taberdømt
1
10:25
Tårnby FF 3
BK Rødovre 2
262902 10:25 CIK 2 Dragør BK 3
10:25
CIK 2
Dragør BK 3
262903 10:50 BK Rødovre 2
!
NB: BK Rødovre 2 er taberdømt
Vanløse IF 4 1
10:50
BK Rødovre 2
Vanløse IF 4
262904 10:50 Dragør BK 3 B 1903 5
10:50
Dragør BK 3
B 1903 5
262905 11:15 Vanløse IF 4 Tårnby FF 3
11:15
Vanløse IF 4
Tårnby FF 3
262906 11:15 B 1903 5 CIK 2
11:15
B 1903 5
CIK 2
262907 11:40 BK Rødovre 2
!
NB: BK Rødovre 2 er taberdømt
Dragør BK 3 1
11:40
BK Rødovre 2
Dragør BK 3
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
262926 14:30 BK Rødovre 2 B 1908 6
14:30
BK Rødovre 2
B 1908 6
262927 14:30 Oversidder Ørestad IF 3
14:30
Oversidder
Ørestad IF 3
262928 14:55 BK Rødovre 2 B 1903 5
14:55
BK Rødovre 2
B 1903 5
262929 14:55 Ørestad IF 3 Vanløse IF 4
14:55
Ørestad IF 3
Vanløse IF 4
262930 15:20 B 1903 5 Oversidder
15:20
B 1903 5
Oversidder
262931 15:20 Vanløse IF 4 B 1908 6
15:20
Vanløse IF 4
B 1908 6
262932 15:45 Oversidder BK Rødovre 2
15:45
Oversidder
BK Rødovre 2
262933 15:45 B 1908 6 Ørestad IF 3
15:45
B 1908 6
Ørestad IF 3
262934 16:10 B 1903 5 Vanløse IF 4
16:10
B 1903 5
Vanløse IF 4
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
262917 10:00 Tårnby FF 3 CIK 2
10:00
Tårnby FF 3
CIK 2
262918 10:00 Fremad Valby 3 Oversidder
10:00
Fremad Valby 3
Oversidder
262919 10:25 Tårnby FF 3 Dragør BK 3
10:25
Tårnby FF 3
Dragør BK 3
262920 10:25 Oversidder BK Vestia 2
10:25
Oversidder
BK Vestia 2
262921 10:50 Dragør BK 3 Fremad Valby 3
10:50
Dragør BK 3
Fremad Valby 3
262922 10:50 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
CIK 2 1
10:50
BK Vestia 2
CIK 2
262923 11:15 Fremad Valby 3 Tårnby FF 3
11:15
Fremad Valby 3
Tårnby FF 3
262924 11:15 CIK 2 Oversidder
11:15
CIK 2
Oversidder
262925 11:40 Dragør BK 3 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
1
11:40
Dragør BK 3
BK Vestia 2
Arrangør:
lørdag den. 21-05 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
262935 10:00 Vanløse IF 4 Fremad Valby 3
10:00
Vanløse IF 4
Fremad Valby 3
262936 10:00 Oversidder Tårnby FF 3
10:00
Oversidder
Tårnby FF 3
262937 10:25 Vanløse IF 4 Dragør BK 3
10:25
Vanløse IF 4
Dragør BK 3
262938 10:25 Tårnby FF 3 B 1908 6
10:25
Tårnby FF 3
B 1908 6
262939 10:50 Dragør BK 3 Oversidder
10:50
Dragør BK 3
Oversidder
262940 10:50 B 1908 6 Fremad Valby 3
10:50
B 1908 6
Fremad Valby 3
262941 11:15 Oversidder Vanløse IF 4
11:15
Oversidder
Vanløse IF 4
262942 11:15 Fremad Valby 3 Tårnby FF 3
11:15
Fremad Valby 3
Tårnby FF 3
262943 11:40 Dragør BK 3 B 1908 6
11:40
Dragør BK 3
B 1908 6
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
262944 12:30 BK Rødovre 2 Ørestad IF 3 Bane 5A
12:30
BK Rødovre 2
Ørestad IF 3
262945 12:30 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
B 1903 5 Bane 5B
12:30
BK Vestia 2
B 1903 5
262946 12:55 BK Rødovre 2 CIK 2 Bane 5A
12:55
BK Rødovre 2
CIK 2
262947 12:55 B 1903 5 Oversidder Bane 5B
12:55
B 1903 5
Oversidder
262948 13:20 CIK 2 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Bane 5A
13:20
CIK 2
BK Vestia 2
262949 13:20 Oversidder Ørestad IF 3 Bane 5B
13:20
Oversidder
Ørestad IF 3
262950 13:45 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
BK Rødovre 2 Bane 5A
13:45
BK Vestia 2
BK Rødovre 2
262951 13:45 Ørestad IF 3 B 1903 5 Bane 5B
13:45
Ørestad IF 3
B 1903 5
262952 14:10 CIK 2 Oversidder
14:10
CIK 2
Oversidder
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
262974 10:00 B 1908 6 B 1903 5
10:00
B 1908 6
B 1903 5
262975 10:00 Fremad Valby 3 BK Rødovre 2
10:00
Fremad Valby 3
BK Rødovre 2
262976 10:25 B 1908 6 CIK 2
10:25
B 1908 6
CIK 2
262977 10:25 BK Rødovre 2 Ørestad IF 3
!
NB: Ørestad IF 3 er taberdømt
1
10:25
BK Rødovre 2
Ørestad IF 3
262978 10:50 CIK 2 Fremad Valby 3
10:50
CIK 2
Fremad Valby 3
262979 10:50 Ørestad IF 3 B 1903 5
10:50
Ørestad IF 3
B 1903 5
262980 11:15 Fremad Valby 3 B 1908 6
11:15
Fremad Valby 3
B 1908 6
262981 11:15 B 1903 5 BK Rødovre 2
11:15
B 1903 5
BK Rødovre 2
262982 11:40 CIK 2 Ørestad IF 3
!
NB: Ørestad IF 3 er taberdømt
1
11:40
CIK 2
Ørestad IF 3
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
262953 10:00 Tårnby FF 3 Oversidder
10:00
Tårnby FF 3
Oversidder
262954 10:00 BK Vestia 2 Vanløse IF 4
10:00
BK Vestia 2
Vanløse IF 4
262955 10:25 Tårnby FF 3 Oversidder
10:25
Tårnby FF 3
Oversidder
262956 10:25 Vanløse IF 4 Dragør BK 3
!
NB: Dragør BK 3 er taberdømt
1
10:25
Vanløse IF 4
Dragør BK 3
262957 10:50 Oversidder BK Vestia 2
10:50
Oversidder
BK Vestia 2
262958 10:50 Dragør BK 3 Oversidder
10:50
Dragør BK 3
Oversidder
262971 11:15 BK Vestia 2 Tårnby FF 3
11:15
BK Vestia 2
Tårnby FF 3
262972 11:15 Oversidder Vanløse IF 4
11:15
Oversidder
Vanløse IF 4
262973 11:40 Oversidder Dragør BK 3
11:40
Oversidder
Dragør BK 3
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
262992 12:15 BK Rødovre 2 Oversidder
12:15
BK Rødovre 2
Oversidder
262993 12:15 CIK 2 Oversidder
12:15
CIK 2
Oversidder
262994 12:40 BK Rødovre 2 Vanløse IF 4
12:40
BK Rødovre 2
Vanløse IF 4
262995 12:40 Oversidder B 1908 6
12:40
Oversidder
B 1908 6
262996 13:05 Vanløse IF 4 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
1
13:05
Vanløse IF 4
CIK 2
262997 13:05 B 1908 6 Oversidder
13:05
B 1908 6
Oversidder
262998 13:30 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
BK Rødovre 2 1
13:30
CIK 2
BK Rødovre 2
262999 13:30 Oversidder Oversidder
13:30
Oversidder
Oversidder
263000 13:55 Vanløse IF 4 B 1908 6
!
NB: B 1908 6 er taberdømt
1
13:55
Vanløse IF 4
B 1908 6
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2300 København S
262983 14:00 Tårnby FF 3 B 1903 5
14:00
Tårnby FF 3
B 1903 5
262984 14:00 Ørestad IF 3 Fremad Valby 3
14:00
Ørestad IF 3
Fremad Valby 3
262985 14:25 Tårnby FF 3 Dragør BK 3
14:25
Tårnby FF 3
Dragør BK 3
262986 14:25 Fremad Valby 3 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
1
14:25
Fremad Valby 3
BK Vestia 2
262987 14:50 Dragør BK 3 Ørestad IF 3
14:50
Dragør BK 3
Ørestad IF 3
262988 14:50 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
B 1903 5 1
14:50
BK Vestia 2
B 1903 5
262989 15:15 Ørestad IF 3 Tårnby FF 3
15:15
Ørestad IF 3
Tårnby FF 3
262990 15:15 B 1903 5 Fremad Valby 3
15:15
B 1903 5
Fremad Valby 3
262991 15:40 Dragør BK 3 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
1
15:40
Dragør BK 3
BK Vestia 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind