U9 Piger (13) 5v5 3 Forår (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
570399 10:00 B 1908 2 Nørrebro United 2
10:00
B 1908 2
Nørrebro United 2
570400 10:00 AB Tårnby 1 KB 2
10:00
AB Tårnby 1
KB 2
570401 10:25 B 1908 2 Fremad Valby 1
10:25
B 1908 2
Fremad Valby 1
570402 10:25 KB 2 Dragør BK 2
10:25
KB 2
Dragør BK 2
570403 10:50 Fremad Valby 1 AB Tårnby 1
10:50
Fremad Valby 1
AB Tårnby 1
570924 10:50 Dragør BK 2 Nørrebro United 2
10:50
Dragør BK 2
Nørrebro United 2
570925 11:15 AB Tårnby 1 B 1908 2
11:15
AB Tårnby 1
B 1908 2
570926 11:15 Nørrebro United 2 KB 2
11:15
Nørrebro United 2
KB 2
570927 11:40 Fremad Valby 1 Dragør BK 2
11:40
Fremad Valby 1
Dragør BK 2
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Hekla Park 1 Artillerivej 190 2300 København S
570390 10:00 B 93 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
1
10:00
B 93 1
Østerbro IF 1
570391 10:00 Brønshøj BK 1 BK Hekla 2
10:00
Brønshøj BK 1
BK Hekla 2
570392 10:25 B 93 1 Vestia 1
10:25
B 93 1
Vestia 1
570393 10:25 BK Hekla 2 FA 2000 2
10:25
BK Hekla 2
FA 2000 2
570394 10:50 Vestia 1 Brønshøj BK 1
10:50
Vestia 1
Brønshøj BK 1
570395 10:50 FA 2000 2 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
1
10:50
FA 2000 2
Østerbro IF 1
570396 11:15 Brønshøj BK 1 B 93 1
11:15
Brønshøj BK 1
B 93 1
570397 11:15 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
BK Hekla 2 1
11:15
Østerbro IF 1
BK Hekla 2
570398 11:40 Vestia 1 FA 2000 2
11:40
Vestia 1
FA 2000 2
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
570928 10:00 FA 2000 3 Oversidder
10:00
FA 2000 3
Oversidder
570929 10:00 Oversidder BK Fix 1
10:00
Oversidder
BK Fix 1
570930 10:25 FA 2000 3 Oversidder
10:25
FA 2000 3
Oversidder
570931 10:25 BK Fix 1 Sundby BK 1
10:25
BK Fix 1
Sundby BK 1
570932 10:50 Oversidder Oversidder
10:50
Oversidder
Oversidder
570933 10:50 Sundby BK 1 Oversidder
10:50
Sundby BK 1
Oversidder
570934 11:15 Oversidder FA 2000 3
11:15
Oversidder
FA 2000 3
570935 11:15 Oversidder BK Fix 1
11:15
Oversidder
BK Fix 1
570936 11:40 Oversidder Sundby BK 1
11:40
Oversidder
Sundby BK 1
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
570937 12:00 B 93 1 FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
1
12:00
B 93 1
FA 2000 3
570954 12:00 B 1908 2 KB 2
12:00
B 1908 2
KB 2
570961 12:25 B 93 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
1
12:25
B 93 1
BK Hekla 2
570962 12:25 KB 2 BK Fix 1
12:25
KB 2
BK Fix 1
570963 12:50 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
B 1908 2 1
12:50
BK Hekla 2
B 1908 2
570964 12:50 BK Fix 1 FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
1
12:50
BK Fix 1
FA 2000 3
570965 13:15 B 1908 2 B 93 1
13:15
B 1908 2
B 93 1
570966 13:15 FA 2000 3
!
NB: FA 2000 3 er taberdømt
KB 2 1
13:15
FA 2000 3
KB 2
570967 13:40 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
BK Fix 1 1
13:40
BK Hekla 2
BK Fix 1
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
576329 10:00 Brønshøj BK 1 Oversidder Kunst 5 mands 2A
10:00
Brønshøj BK 1
Oversidder
576330 10:00 AB Tårnby 1 Dragør BK 2 Kunst 5 mands 2B
10:00
AB Tårnby 1
Dragør BK 2
576331 10:25 Brønshøj BK 1 FA 2000 2 Kunst 5 mands 2A
10:25
Brønshøj BK 1
FA 2000 2
576332 10:25 Dragør BK 2 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2B
10:25
Dragør BK 2
Sundby BK 1
576333 10:50 FA 2000 2 AB Tårnby 1 Kunst 5 mands 2A
10:50
FA 2000 2
AB Tårnby 1
576334 10:50 Sundby BK 1 Oversidder Kunst 5 mands 2B
10:50
Sundby BK 1
Oversidder
576335 11:15 AB Tårnby 1 Brønshøj BK 1 Kunst 5 mands 2B
11:15
AB Tårnby 1
Brønshøj BK 1
576336 11:15 Oversidder Dragør BK 2 Kunst 5 mands 2A
11:15
Oversidder
Dragør BK 2
576337 11:40 FA 2000 2 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2B
11:40
FA 2000 2
Sundby BK 1
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
570968 12:00 Vestia 1 Oversidder 1
12:00
Vestia 1
Oversidder
570969 12:00 Fremad Valby 1 Nørrebro United 2 1
12:00
Fremad Valby 1
Nørrebro United 2
570970 12:25 Vestia 1
!
NB: Vestia 1 er taberdømt
Østerbro IF 1 1
12:25
Vestia 1
Østerbro IF 1
570991 12:25 Nørrebro United 2 Oversidder 1
12:25
Nørrebro United 2
Oversidder
570992 12:50 Østerbro IF 1 Fremad Valby 1 1
12:50
Østerbro IF 1
Fremad Valby 1
570993 12:50 Oversidder Oversidder 1
12:50
Oversidder
Oversidder
570994 13:05 Fremad Valby 1 Vestia 1 1
13:05
Fremad Valby 1
Vestia 1
570995 13:05 Oversidder Nørrebro United 2 1
13:05
Oversidder
Nørrebro United 2
576328 13:30 Østerbro IF 1 Oversidder 1
13:30
Østerbro IF 1
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
576367 10:00 Østerbro IF 1 Oversidder
10:00
Østerbro IF 1
Oversidder
576368 10:00 Dragør BK 2 B 1908 2
10:00
Dragør BK 2
B 1908 2
576371 10:25 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Brønshøj BK 1 1
10:25
Østerbro IF 1
Brønshøj BK 1
576372 10:25 B 1908 2 Oversidder
10:25
B 1908 2
Oversidder
577571 10:50 Brønshøj BK 1 Dragør BK 2
10:50
Brønshøj BK 1
Dragør BK 2
577572 10:50 Oversidder Oversidder
10:50
Oversidder
Oversidder
577573 11:15 Oversidder B 1908 2
11:15
Oversidder
B 1908 2
576369 11:15 Dragør BK 2 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
1
11:15
Dragør BK 2
Østerbro IF 1
576370 11:40 Brønshøj BK 1 Oversidder
11:40
Brønshøj BK 1
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 7 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
576338 10:00 Vestia 1 FA 2000 3 Kunst 7
10:00
Vestia 1
FA 2000 3
576339 10:00 Nørrebro United 2 AB Tårnby 1 Kunst 7
10:00
Nørrebro United 2
AB Tårnby 1
577574 10:00 B 93 1 Oversidder Kunst 7
10:00
B 93 1
Oversidder
577575 10:00 KB 2 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
Kunst 7
10:00
KB 2
Fremad Valby 1
577576 10:25 B 93 1 FA 2000 2 Kunst 7
10:25
B 93 1
FA 2000 2
577577 10:25 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
BK Fix 1 Kunst 7
10:25
Fremad Valby 1
BK Fix 1
576340 10:25 Vestia 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Kunst 7
10:25
Vestia 1
BK Hekla 2
576341 10:25 AB Tårnby 1 Sundby BK 1 Kunst 7
10:25
AB Tårnby 1
Sundby BK 1
576342 10:50 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Nørrebro United 2 Kunst 7
10:50
BK Hekla 2
Nørrebro United 2
576363 10:50 Sundby BK 1 FA 2000 3 Kunst 7
10:50
Sundby BK 1
FA 2000 3
577578 10:50 FA 2000 2 KB 2 Kunst 7
10:50
FA 2000 2
KB 2
577579 10:50 BK Fix 1 Oversidder Kunst 7
10:50
BK Fix 1
Oversidder
577580 11:15 KB 2 B 93 1 Kunst 7
11:15
KB 2
B 93 1
577581 11:15 Oversidder Fremad Valby 1 Kunst 7
11:15
Oversidder
Fremad Valby 1
576364 11:15 Nørrebro United 2 Vestia 1 Kunst 7
11:15
Nørrebro United 2
Vestia 1
576365 11:15 FA 2000 3 AB Tårnby 1 Kunst 7
11:15
FA 2000 3
AB Tårnby 1
576366 11:40 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
Sundby BK 1 Kunst 7
11:40
BK Hekla 2
Sundby BK 1
577582 11:40 FA 2000 2 BK Fix 1 Kunst 7
11:40
FA 2000 2
BK Fix 1
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
KB. Pile Alle 1 Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
578229 12:15 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
KB 2 1
12:15
Østerbro IF 1
KB 2
578230 12:15 BK Fix 1 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
1
12:15
BK Fix 1
BK Hekla 2
578231 12:40 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
AB Tårnby 1 1
12:40
Østerbro IF 1
AB Tårnby 1
578232 12:40 BK Hekla 2 Oversidder
12:40
BK Hekla 2
Oversidder
578233 13:05 AB Tårnby 1 BK Fix 1
13:05
AB Tårnby 1
BK Fix 1
578234 13:05 Oversidder KB 2
13:05
Oversidder
KB 2
578235 13:30 BK Fix 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
10
13:30
BK Fix 1
Østerbro IF 1
578236 13:30 KB 2 BK Hekla 2
!
NB: BK Hekla 2 er taberdømt
1
13:30
KB 2
BK Hekla 2
578237 13:55 AB Tårnby 1 Oversidder
13:55
AB Tårnby 1
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Enghavevej 90 2450 København SV
578220 10:00 Vestia 1 B 1908 2
10:00
Vestia 1
B 1908 2
578221 10:00 Oversidder FA 2000 2
10:00
Oversidder
FA 2000 2
578222 10:25 Vestia 1 Dragør BK 2
10:25
Vestia 1
Dragør BK 2
578223 10:25 FA 2000 2 Oversidder
10:25
FA 2000 2
Oversidder
578224 10:50 Dragør BK 2 Oversidder
10:50
Dragør BK 2
Oversidder
578225 10:50 Oversidder B 1908 2
10:50
Oversidder
B 1908 2
578226 11:15 Oversidder Vestia 1
11:15
Oversidder
Vestia 1
578227 11:15 B 1908 2 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
1
11:15
B 1908 2
FA 2000 2
578228 11:40 Dragør BK 2 Oversidder
11:40
Dragør BK 2
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
577583 12:15 B 93 1 Nørrebro United 2
12:15
B 93 1
Nørrebro United 2
577584 12:15 Sundby BK 1 Brønshøj BK 1
12:15
Sundby BK 1
Brønshøj BK 1
577585 12:40 B 93 1 Fremad Valby 1
12:40
B 93 1
Fremad Valby 1
577586 12:40 Brønshøj BK 1 FA 2000 3
12:40
Brønshøj BK 1
FA 2000 3
577587 13:05 Fremad Valby 1 Sundby BK 1
13:05
Fremad Valby 1
Sundby BK 1
577588 13:05 FA 2000 3 Nørrebro United 2
13:05
FA 2000 3
Nørrebro United 2
577589 13:30 Sundby BK 1 B 93 1
13:30
Sundby BK 1
B 93 1
577590 13:30 Nørrebro United 2 Brønshøj BK 1
13:30
Nørrebro United 2
Brønshøj BK 1
578219 13:55 Fremad Valby 1 FA 2000 3
13:55
Fremad Valby 1
FA 2000 3
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Intet anvendes 1 Intet anvendes 2100 København Ø
578339 12:15 Oversidder Oversidder 1
12:15
Oversidder
Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Grøndal Multicenter 11 Hvidkildevej 64 2400 København NV
578349 11:15 FA 2000 2 B 93 1 11
11:15
FA 2000 2
B 93 1
578246 12:15 Nørrebro United 2 BK Fix 1 10
12:15
Nørrebro United 2
BK Fix 1
578242 12:35 Nørrebro United 2 BK Hekla 2 11
12:35
Nørrebro United 2
BK Hekla 2
578243 12:35 BK Fix 1 B 1908 2 10
12:35
BK Fix 1
B 1908 2
578244 12:55 BK Hekla 2 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
11
12:55
BK Hekla 2
BK Fix 1
578245 12:55 B 1908 2 Brønshøj BK 1 1
12:55
B 1908 2
Brønshøj BK 1
578240 13:15 Brønshøj BK 1
!
NB: Brønshøj BK 1 er taberdømt
Nørrebro United 2 11
13:15
Brønshøj BK 1
Nørrebro United 2
578241 13:35 Brønshøj BK 1 BK Fix 1 10
13:35
Brønshøj BK 1
BK Fix 1
578238 13:35 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
B 1908 2 11
13:35
Nørrebro United 2
B 1908 2
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Intet anvendes 1 Intet anvendes 2100 København Ø
578247 14:30 Oversidder Oversidder 1
14:30
Oversidder
Oversidder
578248 14:30 Oversidder Oversidder 1
14:30
Oversidder
Oversidder
578336 14:55 Oversidder Oversidder 1
14:55
Oversidder
Oversidder
578337 14:55 Oversidder Oversidder 1
14:55
Oversidder
Oversidder
578338 15:20 Oversidder Oversidder 1
15:20
Oversidder
Oversidder
578340 15:45 Oversidder Oversidder 1
15:45
Oversidder
Oversidder
578341 15:45 Oversidder Oversidder 1
15:45
Oversidder
Oversidder
578342 16:10 Oversidder Oversidder 1
16:10
Oversidder
Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Grøndal Multicenter 10 Hvidkildevej 64 2400 København NV
578343 10:00 B 93 1 AB Tårnby 1 10
10:00
B 93 1
AB Tårnby 1
578344 10:00 FA 2000 2 Vestia 1 11
10:00
FA 2000 2
Vestia 1
578345 10:25 B 93 1 KB 2 10
10:25
B 93 1
KB 2
578346 10:25 Vestia 1 Sundby BK 1 11
10:25
Vestia 1
Sundby BK 1
578347 10:50 KB 2 FA 2000 2 10
10:50
KB 2
FA 2000 2
578348 10:50 Sundby BK 1 AB Tårnby 1 11
10:50
Sundby BK 1
AB Tårnby 1
578350 11:15 AB Tårnby 1 Vestia 1 10
11:15
AB Tårnby 1
Vestia 1
578351 11:40 KB 2 Sundby BK 1 10
11:40
KB 2
Sundby BK 1
578239 12:15 BK Hekla 2 Brønshøj BK 1 10
12:15
BK Hekla 2
Brønshøj BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind