U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
310418 12:15 B 1908 4 Tårnby FF 2
12:15
B 1908 4
Tårnby FF 2
310419 12:15 Fremad Amager 3 CIK 2
12:15
Fremad Amager 3
CIK 2
310420 12:40 B 1908 4 Sundby BK 3
12:40
B 1908 4
Sundby BK 3
310421 12:40 CIK 2 Oversidder
12:40
CIK 2
Oversidder
310422 13:05 Sundby BK 3 Fremad Amager 3
13:05
Sundby BK 3
Fremad Amager 3
310423 13:05 Oversidder Tårnby FF 2
13:05
Oversidder
Tårnby FF 2
310424 13:30 Fremad Amager 3 B 1908 4
13:30
Fremad Amager 3
B 1908 4
310425 13:30 Tårnby FF 2 CIK 2
13:30
Tårnby FF 2
CIK 2
310426 13:55 Sundby BK 3 Oversidder
13:55
Sundby BK 3
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
310409 10:00 BK Hekla 2 BK Vestia 3
10:00
BK Hekla 2
BK Vestia 3
310410 10:00 Tårnby FF 3 Hvidovre IF 3
10:00
Tårnby FF 3
Hvidovre IF 3
310411 10:25 BK Hekla 2 Ørestad IF 2
10:25
BK Hekla 2
Ørestad IF 2
310412 10:25 Hvidovre IF 3 Kastrup BK 2
10:25
Hvidovre IF 3
Kastrup BK 2
310413 10:50 Ørestad IF 2 Tårnby FF 3
10:50
Ørestad IF 2
Tårnby FF 3
310414 10:50 Kastrup BK 2 BK Vestia 3
10:50
Kastrup BK 2
BK Vestia 3
310415 11:15 Tårnby FF 3 BK Hekla 2
11:15
Tårnby FF 3
BK Hekla 2
310416 11:15 BK Vestia 3 Hvidovre IF 3
11:15
BK Vestia 3
Hvidovre IF 3
310417 11:40 Ørestad IF 2 Kastrup BK 2
11:40
Ørestad IF 2
Kastrup BK 2
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 5 Artillerivej 190 2300 København S
310427 10:00 BK Hekla 2 Hvidovre IF 3 Bane 5
10:00
BK Hekla 2
Hvidovre IF 3
310428 10:00 Sundby BK 3 CIK 2 Bane 6
10:00
Sundby BK 3
CIK 2
310429 10:25 BK Hekla 2 Kastrup BK 2 Bane 5
10:25
BK Hekla 2
Kastrup BK 2
310430 10:25 CIK 2 B 1908 4 Bane 6
10:25
CIK 2
B 1908 4
310431 10:50 Kastrup BK 2 Sundby BK 3 Bane 5
10:50
Kastrup BK 2
Sundby BK 3
310432 10:50 B 1908 4 Hvidovre IF 3 Bane 6
10:50
B 1908 4
Hvidovre IF 3
310433 11:15 Sundby BK 3 BK Hekla 2 Bane 5
11:15
Sundby BK 3
BK Hekla 2
310434 11:15 Hvidovre IF 3 CIK 2 Bane 6
11:15
Hvidovre IF 3
CIK 2
310435 11:40 Kastrup BK 2 B 1908 4 Bane 5
11:40
Kastrup BK 2
B 1908 4
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2A Enghavevej 90 2450 København SV
310436 10:00 Ørestad IF 2 Tårnby FF 2 Bane 2A
10:00
Ørestad IF 2
Tårnby FF 2
310437 10:00 Oversidder Fremad Amager 3 Bane 2A
10:00
Oversidder
Fremad Amager 3
310438 10:25 Ørestad IF 2 BK Vestia 3 Bane 2A
10:25
Ørestad IF 2
BK Vestia 3
310439 10:25 Fremad Amager 3 Tårnby FF 3 Bane 2A
10:25
Fremad Amager 3
Tårnby FF 3
310440 10:50 BK Vestia 3 Oversidder Bane 2A
10:50
BK Vestia 3
Oversidder
310441 10:50 Tårnby FF 3 Tårnby FF 2 Bane 2A
10:50
Tårnby FF 3
Tårnby FF 2
310442 11:15 Oversidder Ørestad IF 2 Bane 2A
11:15
Oversidder
Ørestad IF 2
310443 11:15 Tårnby FF 2 Fremad Amager 3 Bane 2A
11:15
Tårnby FF 2
Fremad Amager 3
310444 11:40 BK Vestia 3 Tårnby FF 3 Bane 2A
11:40
BK Vestia 3
Tårnby FF 3
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
310454 12:15 Ørestad IF 2 Fremad Amager 3
12:15
Ørestad IF 2
Fremad Amager 3
310455 12:15 B 1908 4 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
1
12:15
B 1908 4
BK Vestia 3
310456 12:40 Ørestad IF 2 Hvidovre IF 3
12:40
Ørestad IF 2
Hvidovre IF 3
310457 12:40 BK Vestia 3 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
1
12:40
BK Vestia 3
CIK 2
310458 13:05 Hvidovre IF 3 B 1908 4
13:05
Hvidovre IF 3
B 1908 4
310459 13:05 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
Fremad Amager 3 1
13:05
CIK 2
Fremad Amager 3
310460 13:30 B 1908 4 Ørestad IF 2
13:30
B 1908 4
Ørestad IF 2
310462 13:30 Fremad Amager 3 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
1
13:30
Fremad Amager 3
BK Vestia 3
310463 13:55 Hvidovre IF 3 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
1
13:55
Hvidovre IF 3
CIK 2
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kløvermarksvej 50 2300 København S
310445 10:00 Tårnby FF 3 Sundby BK 3
10:00
Tårnby FF 3
Sundby BK 3
310446 10:00 Oversidder BK Hekla 2
10:00
Oversidder
BK Hekla 2
310447 10:25 Tårnby FF 3 Kastrup BK 2
10:25
Tårnby FF 3
Kastrup BK 2
310448 10:25 BK Hekla 2 Tårnby FF 2
10:25
BK Hekla 2
Tårnby FF 2
310449 10:50 Kastrup BK 2 Oversidder
10:50
Kastrup BK 2
Oversidder
310450 10:50 Tårnby FF 2 Sundby BK 3
10:50
Tårnby FF 2
Sundby BK 3
310451 11:15 Oversidder Tårnby FF 3
11:15
Oversidder
Tårnby FF 3
310452 11:15 Sundby BK 3 BK Hekla 2
11:15
Sundby BK 3
BK Hekla 2
310453 11:40 Kastrup BK 2 Tårnby FF 2
11:40
Kastrup BK 2
Tårnby FF 2
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
310464 12:15 BK Hekla 2 CIK 2
12:15
BK Hekla 2
CIK 2
310465 12:15 B 1908 4 Tårnby FF 3
12:15
B 1908 4
Tårnby FF 3
310466 12:40 BK Hekla 2 Oversidder
12:40
BK Hekla 2
Oversidder
310467 12:40 Tårnby FF 3 Kastrup BK 2
12:40
Tårnby FF 3
Kastrup BK 2
310468 13:05 Oversidder B 1908 4
13:05
Oversidder
B 1908 4
310469 13:05 Kastrup BK 2 CIK 2
13:05
Kastrup BK 2
CIK 2
310470 13:30 B 1908 4 BK Hekla 2
13:30
B 1908 4
BK Hekla 2
310471 13:30 CIK 2 Tårnby FF 3
13:30
CIK 2
Tårnby FF 3
310472 13:55 Oversidder Kastrup BK 2
13:55
Oversidder
Kastrup BK 2
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
310473 10:00 Tårnby FF 2 BK Vestia 3
10:00
Tårnby FF 2
BK Vestia 3
310520 10:00 Sundby BK 3 Ørestad IF 2
10:00
Sundby BK 3
Ørestad IF 2
310521 10:25 Tårnby FF 2 Hvidovre IF 3
10:25
Tårnby FF 2
Hvidovre IF 3
310522 10:25 Ørestad IF 2 Fremad Amager 3
10:25
Ørestad IF 2
Fremad Amager 3
310523 10:50 Hvidovre IF 3 Sundby BK 3
10:50
Hvidovre IF 3
Sundby BK 3
310524 10:50 Fremad Amager 3 BK Vestia 3
10:50
Fremad Amager 3
BK Vestia 3
310525 11:15 Sundby BK 3 Tårnby FF 2
11:15
Sundby BK 3
Tårnby FF 2
310526 11:15 BK Vestia 3 Ørestad IF 2
11:15
BK Vestia 3
Ørestad IF 2
310527 11:40 Hvidovre IF 3 Fremad Amager 3
11:40
Hvidovre IF 3
Fremad Amager 3
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
310528 10:00 BK Hekla 2 BK Vestia 3
10:00
BK Hekla 2
BK Vestia 3
310529 10:00 Fremad Amager 3 Sundby BK 3
10:00
Fremad Amager 3
Sundby BK 3
310530 10:25 BK Hekla 2 Kastrup BK 2
10:25
BK Hekla 2
Kastrup BK 2
310531 10:25 Sundby BK 3 B 1908 4
10:25
Sundby BK 3
B 1908 4
310532 10:50 Kastrup BK 2 Fremad Amager 3
10:50
Kastrup BK 2
Fremad Amager 3
310533 10:50 B 1908 4 BK Vestia 3
10:50
B 1908 4
BK Vestia 3
310534 11:15 Fremad Amager 3 BK Hekla 2
11:15
Fremad Amager 3
BK Hekla 2
310535 11:15 BK Vestia 3 Sundby BK 3
11:15
BK Vestia 3
Sundby BK 3
310536 11:40 Kastrup BK 2 B 1908 4
11:40
Kastrup BK 2
B 1908 4
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
310537 12:15 Ørestad IF 2 CIK 2 Bane 3
12:15
Ørestad IF 2
CIK 2
310538 12:15 Hvidovre IF 3 Oversidder Bane 3
12:15
Hvidovre IF 3
Oversidder
310539 12:40 Ørestad IF 2 Tårnby FF 3 Bane 3
12:40
Ørestad IF 2
Tårnby FF 3
310540 12:40 Oversidder Tårnby FF 2
12:40
Oversidder
Tårnby FF 2
310541 13:05 Tårnby FF 3 Hvidovre IF 3 Bane 3
13:05
Tårnby FF 3
Hvidovre IF 3
310542 13:05 Tårnby FF 2 CIK 2 Bane 3
13:05
Tårnby FF 2
CIK 2
310543 13:30 Hvidovre IF 3 Ørestad IF 2 Bane 3
13:30
Hvidovre IF 3
Ørestad IF 2
310544 13:30 CIK 2 Oversidder
13:30
CIK 2
Oversidder
310545 13:55 Tårnby FF 3 Tårnby FF 2 Bane 3
13:55
Tårnby FF 3
Tårnby FF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind