U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Bane 111 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
274048 10:00 BK Vestia 1 Valby BK 1 Bane 111
10:00
BK Vestia 1
Valby BK 1
274049 10:00 BK Hekla 1 B.1908 1 Bane 111
10:00
BK Hekla 1
B.1908 1
274050 10:20 BK Vestia 1 Sundby BK 1 Bane 111
10:20
BK Vestia 1
Sundby BK 1
274051 10:20 B.1908 1 KB 9 Bane 111
10:20
B.1908 1
KB 9
274052 10:40 Sundby BK 1 BK Hekla 1 Bane 111
10:40
Sundby BK 1
BK Hekla 1
274053 10:40 KB 9 Valby BK 1 Bane 111
10:40
KB 9
Valby BK 1
274054 11:00 BK Hekla 1 BK Vestia 1 Bane 111
11:00
BK Hekla 1
BK Vestia 1
274055 11:00 Valby BK 1 B.1908 1 Bane 111
11:00
Valby BK 1
B.1908 1
274056 11:20 Sundby BK 1 KB 9
11:20
Sundby BK 1
KB 9
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
274057 12:00 Dragør BK 1 KB 1
12:00
Dragør BK 1
KB 1
274058 12:00 KB 3 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
1
12:00
KB 3
Vanløse IF 1
274059 12:20 Dragør BK 1 Tårnby FF 1
12:20
Dragør BK 1
Tårnby FF 1
274060 12:20 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
Kastrup BK 1 1
12:20
Vanløse IF 1
Kastrup BK 1
274061 12:40 Tårnby FF 1 KB 3
12:40
Tårnby FF 1
KB 3
274062 12:40 Kastrup BK 1 KB 1
12:40
Kastrup BK 1
KB 1
274063 13:00 KB 3 Dragør BK 1
13:00
KB 3
Dragør BK 1
274064 13:00 KB 1 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
1
13:00
KB 1
Vanløse IF 1
274065 13:20 Tårnby FF 1 Kastrup BK 1
13:20
Tårnby FF 1
Kastrup BK 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 3 Artillerivej 190 2300 København S
274114 10:00 Sundby BK 1 KB 1 Bane 3
10:00
Sundby BK 1
KB 1
274145 10:00 Kastrup BK 1 KB 3 Bane 4
10:00
Kastrup BK 1
KB 3
274146 10:20 Sundby BK 1 Valby BK 1 Bane 3
10:20
Sundby BK 1
Valby BK 1
274147 10:20 KB 3 BK Hekla 1 Bane 4
10:20
KB 3
BK Hekla 1
274148 10:40 Valby BK 1 Kastrup BK 1 Bane 2
10:40
Valby BK 1
Kastrup BK 1
274149 10:40 BK Hekla 1 KB 1 Bane 3
10:40
BK Hekla 1
KB 1
274150 11:10 Kastrup BK 1 Sundby BK 1 Bane 3
11:10
Kastrup BK 1
Sundby BK 1
274151 11:10 KB 1 KB 3 Bane 4
11:10
KB 1
KB 3
274152 11:20 Valby BK 1 BK Hekla 1 Bane 2
11:20
Valby BK 1
BK Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
274066 10:00 BK Vestia 1 B.1908 1
10:00
BK Vestia 1
B.1908 1
274067 10:00 Tårnby FF 1 Vanløse IF 1
10:00
Tårnby FF 1
Vanløse IF 1
274068 10:20 BK Vestia 1 KB 9
10:20
BK Vestia 1
KB 9
274069 10:20 Vanløse IF 1 Dragør BK 1
10:20
Vanløse IF 1
Dragør BK 1
274070 10:40 KB 9 Tårnby FF 1
10:40
KB 9
Tårnby FF 1
274071 10:40 Dragør BK 1 B.1908 1
10:40
Dragør BK 1
B.1908 1
274072 11:00 Tårnby FF 1 BK Vestia 1
11:00
Tårnby FF 1
BK Vestia 1
274073 11:00 B.1908 1 Vanløse IF 1
11:00
B.1908 1
Vanløse IF 1
274074 11:20 KB 9 Dragør BK 1
11:20
KB 9
Dragør BK 1
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
274153 10:00 BK Hekla 1 Tårnby FF 1
10:00
BK Hekla 1
Tårnby FF 1
274154 10:00 Kastrup BK 1 BK Vestia 1
10:00
Kastrup BK 1
BK Vestia 1
274155 10:20 BK Hekla 1 KB 9
10:20
BK Hekla 1
KB 9
274156 10:20 BK Vestia 1 KB 1
10:20
BK Vestia 1
KB 1
274157 10:40 KB 9 Kastrup BK 1
10:40
KB 9
Kastrup BK 1
274158 10:40 KB 1 Tårnby FF 1
10:40
KB 1
Tårnby FF 1
274159 11:00 Kastrup BK 1 BK Hekla 1
11:00
Kastrup BK 1
BK Hekla 1
274160 11:00 Tårnby FF 1 BK Vestia 1
11:00
Tårnby FF 1
BK Vestia 1
274175 11:20 KB 9 KB 1
11:20
KB 9
KB 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
274176 10:00 Sundby BK 1 KB 3
10:00
Sundby BK 1
KB 3
274177 10:00 Dragør BK 1 Valby BK 1
10:00
Dragør BK 1
Valby BK 1
274178 10:20 Sundby BK 1 B.1908 1
10:20
Sundby BK 1
B.1908 1
274179 10:20 Valby BK 1 Vanløse IF 1
10:20
Valby BK 1
Vanløse IF 1
274180 10:40 B.1908 1 Dragør BK 1
10:40
B.1908 1
Dragør BK 1
274181 10:40 Vanløse IF 1 KB 3
10:40
Vanløse IF 1
KB 3
274182 11:00 Dragør BK 1 Sundby BK 1
11:00
Dragør BK 1
Sundby BK 1
274183 11:00 KB 3 Valby BK 1
11:00
KB 3
Valby BK 1
274184 11:20 B.1908 1 Vanløse IF 1
11:20
B.1908 1
Vanløse IF 1
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
274211 12:00 KB 1 Valby BK 1
12:00
KB 1
Valby BK 1
274212 12:00 Tårnby FF 1 Sundby BK 1
12:00
Tårnby FF 1
Sundby BK 1
274213 12:20 KB 1 B.1908 1
12:20
KB 1
B.1908 1
274214 12:20 Sundby BK 1 KB 3
12:20
Sundby BK 1
KB 3
274215 12:40 B.1908 1 Tårnby FF 1
12:40
B.1908 1
Tårnby FF 1
274216 12:40 KB 3 Valby BK 1
12:40
KB 3
Valby BK 1
274217 13:00 Tårnby FF 1 KB 1
13:00
Tårnby FF 1
KB 1
274218 13:00 Valby BK 1 Sundby BK 1
13:00
Valby BK 1
Sundby BK 1
274219 13:20 B.1908 1 KB 3
13:20
B.1908 1
KB 3
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
274185 10:00 BK Vestia 1 Vanløse IF 1
10:00
BK Vestia 1
Vanløse IF 1
274186 10:00 Dragør BK 1 BK Hekla 1
10:00
Dragør BK 1
BK Hekla 1
274187 10:20 BK Vestia 1 Kastrup BK 1
10:20
BK Vestia 1
Kastrup BK 1
274188 10:20 BK Hekla 1 KB 9
10:20
BK Hekla 1
KB 9
274206 10:40 Kastrup BK 1 Dragør BK 1
10:40
Kastrup BK 1
Dragør BK 1
274207 10:40 KB 9 Vanløse IF 1
10:40
KB 9
Vanløse IF 1
274208 11:00 Dragør BK 1 BK Vestia 1
11:00
Dragør BK 1
BK Vestia 1
274209 11:00 Vanløse IF 1 BK Hekla 1
11:00
Vanløse IF 1
BK Hekla 1
274210 11:20 Kastrup BK 1 KB 9
11:20
Kastrup BK 1
KB 9
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kløvermarksvej 50 2300 København S
274229 10:00 Sundby BK 1 Vanløse IF 1
10:00
Sundby BK 1
Vanløse IF 1
274230 10:00 B.1908 1 Kastrup BK 1
10:00
B.1908 1
Kastrup BK 1
274231 10:20 Sundby BK 1 BK Hekla 1
10:20
Sundby BK 1
BK Hekla 1
274232 10:20 Kastrup BK 1 KB 1
10:20
Kastrup BK 1
KB 1
274233 10:40 BK Hekla 1 B.1908 1
10:40
BK Hekla 1
B.1908 1
274234 10:40 KB 1 Vanløse IF 1
10:40
KB 1
Vanløse IF 1
274235 11:00 B.1908 1 Sundby BK 1
11:00
B.1908 1
Sundby BK 1
274236 11:00 Vanløse IF 1 Kastrup BK 1
11:00
Vanløse IF 1
Kastrup BK 1
274239 11:20 BK Hekla 1 KB 1
11:20
BK Hekla 1
KB 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 3v3 Enghavevej 90 2450 København SV
274220 10:00 BK Vestia 1 Valby BK 1 Bane 3v3
10:00
BK Vestia 1
Valby BK 1
274221 10:00 KB 3 Tårnby FF 1 Bane 3v3
10:00
KB 3
Tårnby FF 1
274222 10:20 BK Vestia 1 KB 9 Bane 3v3
10:20
BK Vestia 1
KB 9
274223 10:20 Tårnby FF 1 Dragør BK 1 Bane 3v3
10:20
Tårnby FF 1
Dragør BK 1
274224 10:40 KB 9 KB 3 Bane 3v3
10:40
KB 9
KB 3
274225 10:40 Dragør BK 1 Valby BK 1 Bane 3v3
10:40
Dragør BK 1
Valby BK 1
274226 11:00 KB 3 BK Vestia 1 Bane 3v3
11:00
KB 3
BK Vestia 1
274227 11:00 Valby BK 1 Tårnby FF 1 Bane 3v3
11:00
Valby BK 1
Tårnby FF 1
274228 11:20 KB 9 Dragør BK 1 Bane 3v3
11:20
KB 9
Dragør BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind