U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Enghavevej 90 2450 København SV
289034 11:30 B 1908 4 BK Vestia 4
11:30
B 1908 4
BK Vestia 4
289035 11:30 Oversidder FB 5
11:30
Oversidder
FB 5
289036 11:50 B 1908 4 AB Tårnby 2
11:50
B 1908 4
AB Tårnby 2
289037 11:50 FB 5 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
11:50
FB 5
Hvidovre IF 2
289038 12:10 AB Tårnby 2 Oversidder
12:10
AB Tårnby 2
Oversidder
289039 12:10 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
BK Vestia 4 1
12:10
Hvidovre IF 2
BK Vestia 4
289040 12:30 Oversidder B 1908 4
12:30
Oversidder
B 1908 4
289041 12:30 BK Vestia 4 FB 5
!
NB: FB 5 er taberdømt
1
12:30
BK Vestia 4
FB 5
289042 12:50 AB Tårnby 2 Hvidovre IF 2
!
NB: Hvidovre IF 2 er taberdømt
1
12:50
AB Tårnby 2
Hvidovre IF 2
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole 1 Else Alfelts Vej 2 2300 København S
289025 14:15 AB Tårnby 1 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
1
14:15
AB Tårnby 1
FA 2000 6
289026 14:15 Hvidovre IF 4 Ørestad IF 2
14:15
Hvidovre IF 4
Ørestad IF 2
289027 14:35 AB Tårnby 1 Sundby BK 3
14:35
AB Tårnby 1
Sundby BK 3
289028 14:35 Ørestad IF 2 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
1
14:35
Ørestad IF 2
KB 12
289029 14:55 Sundby BK 3 Hvidovre IF 4
14:55
Sundby BK 3
Hvidovre IF 4
289030 14:55 KB 12 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
1
14:55
KB 12
FA 2000 6
289031 15:15 Hvidovre IF 4 AB Tårnby 1
15:15
Hvidovre IF 4
AB Tårnby 1
289032 15:15 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
Ørestad IF 2 1
15:15
FA 2000 6
Ørestad IF 2
289033 15:35 Sundby BK 3 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
1
15:35
Sundby BK 3
KB 12
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
289060 09:00 Sundby BK 3 BK Vestia 4 Nandrupsvej Bane 1-3
09:00
Sundby BK 3
BK Vestia 4
289061 09:00 Hvidovre IF 2 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
09:00
Hvidovre IF 2
Oversidder
289062 09:20 Sundby BK 3 FA 2000 6 Nandrupsvej Bane 1-3
09:20
Sundby BK 3
FA 2000 6
289063 09:20 Oversidder Hvidovre IF 4 Nandrupsvej Bane 1-3
09:20
Oversidder
Hvidovre IF 4
289064 09:40 FA 2000 6 Hvidovre IF 2 Nandrupsvej Bane 1-3
09:40
FA 2000 6
Hvidovre IF 2
289065 09:40 Hvidovre IF 4 BK Vestia 4 Nandrupsvej Bane 1-3
09:40
Hvidovre IF 4
BK Vestia 4
289066 10:00 Hvidovre IF 2 Sundby BK 3 Nandrupsvej Bane 1-3
10:00
Hvidovre IF 2
Sundby BK 3
289068 10:00 BK Vestia 4 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
10:00
BK Vestia 4
Oversidder
289069 10:20 FA 2000 6 Hvidovre IF 4 Nandrupsvej Bane 1-3
10:20
FA 2000 6
Hvidovre IF 4
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
289043 14:00 AB Tårnby 1 Ørestad IF 2
14:00
AB Tårnby 1
Ørestad IF 2
289044 14:00 AB Tårnby 2 FB 5 1
14:00
AB Tårnby 2
FB 5
289045 14:20 AB Tårnby 1 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
1
14:20
AB Tårnby 1
KB 12
289046 14:20 FB 5 B 1908 4 1
14:20
FB 5
B 1908 4
289055 14:40 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
AB Tårnby 2 1
14:40
KB 12
AB Tårnby 2
289056 14:40 B 1908 4 Ørestad IF 2
14:40
B 1908 4
Ørestad IF 2
289057 15:00 AB Tårnby 2 AB Tårnby 1
15:00
AB Tårnby 2
AB Tårnby 1
289058 15:00 Ørestad IF 2 FB 5
15:00
Ørestad IF 2
FB 5
289059 15:20 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
B 1908 4 1
15:20
KB 12
B 1908 4
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
289078 12:00 Hvidovre IF 4 AB Tårnby 2 Gemmas 5-mandsbane 2
12:00
Hvidovre IF 4
AB Tårnby 2
289079 12:00 Hvidovre IF 2 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 2
12:00
Hvidovre IF 2
AB Tårnby 1
289080 12:20 Hvidovre IF 4 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 2
12:20
Hvidovre IF 4
KB 12
289081 12:20 AB Tårnby 1 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 2
12:20
AB Tårnby 1
BK Vestia 4
289082 12:40 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
Hvidovre IF 2 Gemmas 5-mandsbane 2
12:40
KB 12
Hvidovre IF 2
289083 12:40 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
AB Tårnby 2 Gemmas 5-mandsbane 1
12:40
BK Vestia 4
AB Tårnby 2
289084 13:00 Hvidovre IF 2 Hvidovre IF 4 Gemmas 5-mandsbane 2
13:00
Hvidovre IF 2
Hvidovre IF 4
289085 13:00 AB Tårnby 2 AB Tårnby 1 Gemmas 5-mandsbane 2
13:00
AB Tårnby 2
AB Tårnby 1
289087 13:20 KB 12
!
NB: KB 12 er taberdømt
BK Vestia 4 Gemmas 5-mandsbane 1
13:20
KB 12
BK Vestia 4
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2300 København S
289088 14:15 Sundby BK 3 Oversidder Kalvebod Fælled Skole
14:15
Sundby BK 3
Oversidder
289089 14:15 B 1908 4 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
Kalvebod Fælled Skole
14:15
B 1908 4
FA 2000 6
289090 14:35 Sundby BK 3 Ørestad IF 2 Kalvebod Fælled Skole
14:35
Sundby BK 3
Ørestad IF 2
289091 14:35 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
FB 5 Kalvebod Fælled Skole
14:35
FA 2000 6
FB 5
289093 14:55 Ørestad IF 2 B 1908 4 Kalvebod Fælled Skole
14:55
Ørestad IF 2
B 1908 4
289095 14:55 FB 5 Oversidder Kalvebod Fælled Skole
14:55
FB 5
Oversidder
289096 15:15 B 1908 4 Sundby BK 3 Kalvebod Fælled Skole
15:15
B 1908 4
Sundby BK 3
289097 15:15 Oversidder FA 2000 6 Kalvebod Fælled Skole
15:15
Oversidder
FA 2000 6
289099 15:35 Ørestad IF 2 FB 5 Kalvebod Fælled Skole
15:35
Ørestad IF 2
FB 5
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
289100 10:00 AB Tårnby 1 FB 5 Bane 4
10:00
AB Tårnby 1
FB 5
289101 10:00 B 1908 4 Hvidovre IF 4 Bane 4
10:00
B 1908 4
Hvidovre IF 4
289102 10:25 AB Tårnby 1 Hvidovre IF 2 Bane 4
10:25
AB Tårnby 1
Hvidovre IF 2
289103 10:25 Hvidovre IF 4 KB 12 Bane 4
10:25
Hvidovre IF 4
KB 12
289104 10:50 Hvidovre IF 2 B 1908 4 Bane 4
10:50
Hvidovre IF 2
B 1908 4
289105 10:50 KB 12 FB 5 Bane 4
10:50
KB 12
FB 5
289106 11:15 B 1908 4 AB Tårnby 1 Bane 4
11:15
B 1908 4
AB Tårnby 1
289107 11:15 FB 5 Hvidovre IF 4 Bane 4
11:15
FB 5
Hvidovre IF 4
289108 11:40 Hvidovre IF 2 KB 12 Bane 4
11:40
Hvidovre IF 2
KB 12
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 1 Kløvermarksvej 50 2300 København S
289109 12:00 BK Vestia 4 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
1
12:00
BK Vestia 4
FA 2000 6
289110 12:00 AB Tårnby 2 Sundby BK 3
12:00
AB Tårnby 2
Sundby BK 3
289111 12:20 BK Vestia 4 Ørestad IF 2
12:20
BK Vestia 4
Ørestad IF 2
289112 12:20 Sundby BK 3 Oversidder
12:20
Sundby BK 3
Oversidder
289113 12:40 Ørestad IF 2 AB Tårnby 2
12:40
Ørestad IF 2
AB Tårnby 2
289114 12:40 Oversidder FA 2000 6
12:40
Oversidder
FA 2000 6
289115 13:00 AB Tårnby 2 BK Vestia 4
13:00
AB Tårnby 2
BK Vestia 4
289116 13:00 FA 2000 6
!
NB: FA 2000 6 er taberdømt
Sundby BK 3 1
13:00
FA 2000 6
Sundby BK 3
289117 13:20 Ørestad IF 2 Oversidder
13:20
Ørestad IF 2
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
289118 12:00 AB Tårnby 1 FA 2000 6 1
ANN
12:00
AB Tårnby 1
FA 2000 6
ANN
289344 12:00 Oversidder AB Tårnby 2
12:00
Oversidder
AB Tårnby 2
289345 12:20 AB Tårnby 1 KB 12 1
ANN
12:20
AB Tårnby 1
KB 12
ANN
289346 12:20 AB Tårnby 2 B 1908 4 1
ANN
12:20
AB Tårnby 2
B 1908 4
ANN
289347 12:40 KB 12 Oversidder
12:40
KB 12
Oversidder
289348 12:40 B 1908 4 FA 2000 6 1
ANN
12:40
B 1908 4
FA 2000 6
ANN
289349 13:00 Oversidder AB Tårnby 1
13:00
Oversidder
AB Tårnby 1
289350 13:00 FA 2000 6 AB Tårnby 2 1
ANN
13:00
FA 2000 6
AB Tårnby 2
ANN
289351 13:20 KB 12 B 1908 4 1
ANN
13:20
KB 12
B 1908 4
ANN
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kløvermarksvej 50 2300 København S
289352 12:00 Sundby BK 3 FB 5
12:00
Sundby BK 3
FB 5
289353 12:00 Ørestad IF 2 Hvidovre IF 2
12:00
Ørestad IF 2
Hvidovre IF 2
289354 12:20 Sundby BK 3 Hvidovre IF 4
12:20
Sundby BK 3
Hvidovre IF 4
289355 12:20 Hvidovre IF 2 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
1
12:20
Hvidovre IF 2
BK Vestia 4
289366 12:40 Hvidovre IF 4 Ørestad IF 2
12:40
Hvidovre IF 4
Ørestad IF 2
289367 12:40 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
FB 5 1
12:40
BK Vestia 4
FB 5
289368 13:00 Ørestad IF 2 Sundby BK 3
13:00
Ørestad IF 2
Sundby BK 3
289370 13:00 FB 5 Hvidovre IF 2
13:00
FB 5
Hvidovre IF 2
289371 13:20 Hvidovre IF 4 BK Vestia 4
!
NB: BK Vestia 4 er taberdømt
1
13:20
Hvidovre IF 4
BK Vestia 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind