MENU

VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Bane 2 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
142104 Kl. 10:00 Vanløse IF 3 Værløse BK Bane 2
142105 Kl. 10:00 Vanløse IF 2 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Bane 2
142106 Kl. 10:25 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Vanløse IF 3 Bane 2
142107 Kl. 10:25 Værløse BK Vanløse IF 2 Bane 2
142108 Kl. 10:50 Vanløse IF 3 Vanløse IF 2 Bane 2
142109 Kl. 10:50 Værløse BK BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Bane 2
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
142066 Kl. 10:00 CIK 1 Brøndbyernes IF 2
142069 Kl. 10:00 Østerbro IF IF 2 BK Skjold 3
142070 Kl. 10:25 BK Skjold 3 CIK 1
142071 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF 2 Østerbro IF IF 2
142102 Kl. 10:50 CIK 1 Østerbro IF IF 2
142103 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 2 BK Skjold 3
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Birkevang Birkevang 17 3500 Værløse
142116 Kl. 10:45 Allerød Fodbold Klub 1 Hareskov IF 2
142119 Kl. 10:45 Kr. Værløse IF Karlslunde IF 2
142120 Kl. 11:10 Kr. Værløse IF Allerød Fodbold Klub 1
142121 Kl. 11:10 Hareskov IF 2 Karlslunde IF 2
142122 Kl. 11:35 Allerød Fodbold Klub 1 Karlslunde IF 2
142123 Kl. 11:35 Hareskov IF 2 Kr. Værløse IF
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
142110 Kl. 10:00 BK Fix 1 Værløse BK
142111 Kl. 10:00 Stefan Herlev IF
142112 Kl. 10:25 Stefan BK Fix 1
142113 Kl. 10:25 Værløse BK Herlev IF
142114 Kl. 10:50 BK Fix 1 Herlev IF
142115 Kl. 10:50 Værløse BK Stefan
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs B-1 Stiager 6 3500 Værløse
142142 Kl. 10:00 BK Skjold 3 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
Kunstgræs B-1
142143 Kl. 10:00 Værløse BK Hareskov IF 2 Kunstgræs A-1
142144 Kl. 10:25 Værløse BK BK Skjold 3 Kunstgræs A-1
142145 Kl. 10:25 Hareskov IF 2 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
Kunstgræs B-1
142146 Kl. 10:50 BK Skjold 3 Hareskov IF 2 Kunstgræs B-1
142147 Kl. 10:50 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
Værløse BK Kunstgræs A-2
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Kunstgræs A-2 Stiager 6 3500 Værløse
142149 Kl. 10:00 Østerbro IF IF 2 Værløse BK Kunstgræs A-2
142150 Kl. 10:00 Kr. Værløse IF BK Fix 1 Kunstgræs B-2
142151 Kl. 10:25 BK Fix 1 Østerbro IF IF 2 Kunstgræs B-2
142152 Kl. 10:25 Værløse BK Kr. Værløse IF Kunstgræs A-2
142153 Kl. 10:50 Østerbro IF IF 2 Kr. Værløse IF Kunstgræs B-2
142154 Kl. 10:50 Værløse BK BK Fix 1 Kunstgræs A-1
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
142124 Kl. 11:30 CIK 1 Vanløse IF 3
142125 Kl. 11:30 Herlev IF Allerød Fodbold Klub 1
142132 Kl. 11:55 Herlev IF CIK 1
142133 Kl. 11:55 Vanløse IF 3 Allerød Fodbold Klub 1
142134 Kl. 12:20 CIK 1 Allerød Fodbold Klub 1
142135 Kl. 12:20 Vanløse IF 3 Herlev IF
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Enghavevej 90 2450 København SV
142136 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 2 BK Vestia 2 Bane 1
142137 Kl. 10:00 Stefan Karlslunde IF 2 Bane 1
142138 Kl. 10:25 Stefan Brøndbyernes IF 2 Bane 1
142139 Kl. 10:25 Karlslunde IF 2 BK Vestia 2 Bane 1
142140 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 2 Karlslunde IF 2 Bane 1
142141 Kl. 10:50 BK Vestia 2 Stefan Bane 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Birkevang 1 Birkevang 17 3500 Værløse
142155 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 2 Værløse BK 1
ANN

Kampen annulleret

142156 Kl. 10:00 Hareskov IF 2 Herlev IF 1
ANN

Kampen annulleret

142157 Kl. 10:25 Herlev IF Brøndbyernes IF 2 1
ANN

Kampen annulleret

142158 Kl. 10:25 Værløse BK Hareskov IF 2 1
ANN

Kampen annulleret

142159 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 2 Hareskov IF 2 1
ANN

Kampen annulleret

142161 Kl. 10:50 Værløse BK Herlev IF 1
ANN

Kampen annulleret

søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Allerød Idrætspark 1 Møllemosevej 5 3450 Allerød
142162 Kl. 10:00 Østerbro IF IF 2 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
1
142163 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 1 Værløse BK
142164 Kl. 10:25 Værløse BK Østerbro IF IF 2
142165 Kl. 10:25 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Allerød Fodbold Klub 1 1
142166 Kl. 10:50 Østerbro IF IF 2 Allerød Fodbold Klub 1
142167 Kl. 10:50 BK Vestia 2 Værløse BK
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
142174 Kl. 10:00 BK Skjold 3 Vanløse IF 3
142175 Kl. 10:00 Karlslunde IF 2 BK Fix 1
142168 Kl. 10:00 CIK 1
!
NB: CIK 1 er taberdømt
Vanløse IF 2 1
142169 Kl. 10:00 Kr. Værløse IF
!
NB: Kr. Værløse IF er taberdømt
Stefan 1
142170 Kl. 10:25 Stefan CIK 1
!
NB: CIK 1 er taberdømt
1
142171 Kl. 10:25 Vanløse IF 2 Kr. Værløse IF
!
NB: Kr. Værløse IF er taberdømt
1
144717 Kl. 10:25 BK Fix 1 BK Skjold 3
144718 Kl. 10:25 Vanløse IF 3 Karlslunde IF 2
144719 Kl. 10:50 BK Skjold 3 Karlslunde IF 2
145023 Kl. 10:50 Vanløse IF 3 BK Fix 1
142172 Kl. 10:50 CIK 1 Kr. Værløse IF
!
NB: Kr. Værløse IF er taberdømt
1
142173 Kl. 10:50 Vanløse IF 2 Stefan 1
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg 4 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
145024 Kl. 13:45 BK Skjold 3 BK Vestia 2 4
166247 Kl. 13:45 Kr. Værløse IF Herlev IF 4
166248 Kl. 14:05 Herlev IF BK Skjold 3 4
166249 Kl. 14:05 BK Vestia 2 Kr. Værløse IF 4
166250 Kl. 14:20 BK Skjold 3 Kr. Værløse IF 4
166251 Kl. 14:20 BK Vestia 2 Herlev IF 4
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
166926 Kl. 09:30 Østerbro IF IF 2 Vanløse IF 3
166927 Kl. 09:30 Hareskov IF 2 Stefan
166928 Kl. 09:55 Stefan Østerbro IF IF 2
166929 Kl. 09:55 Vanløse IF 3 Hareskov IF 2
166931 Kl. 10:20 Østerbro IF IF 2 Hareskov IF 2
166932 Kl. 10:20 Vanløse IF 3 Stefan
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Allerød Idrætspark Kunstgræs Møllemosevej 5 3450 Allerød
166252 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 2 Vanløse IF 2 Kunstgræs
166253 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 1 BK Fix 1 Kunstgræs
166254 Kl. 10:25 BK Fix 1 Brøndbyernes IF 2 Kunstgræs
166255 Kl. 10:25 Vanløse IF 2 Allerød Fodbold Klub 1 Kunstgræs
166256 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 2 Allerød Fodbold Klub 1 Kunstgræs
166257 Kl. 10:50 Vanløse IF 2 BK Fix 1 Kunstgræs
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs Kunstgræs A-1 Stiager 6 3500 Værløse
166258 Kl. 10:00 CIK 1
!
NB: CIK 1 er taberdømt
Værløse BK Kunstgræs A-1
166259 Kl. 10:00 Karlslunde IF 2 Værløse BK Kunstgræs A-2
166260 Kl. 10:25 Værløse BK CIK 1
!
NB: CIK 1 er taberdømt
Kunstgræs A-1
166261 Kl. 10:25 Værløse BK Karlslunde IF 2 Kunstgræs A-2
166924 Kl. 10:50 CIK 1
!
NB: CIK 1 er taberdømt
Karlslunde IF 2 Kunstgræs A-2
166925 Kl. 10:50 Værløse BK Værløse BK Kunstgræs A-1
Arrangør:
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg 4 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
166951 Kl. 10:00 BK Skjold 3 Værløse BK
!
NB: Værløse BK er taberdømt
4
166952 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 1 Stefan 4
166953 Kl. 10:20 Stefan BK Skjold 3 4
166954 Kl. 10:20 Værløse BK
!
NB: Værløse BK er taberdømt
Allerød Fodbold Klub 1 4
166955 Kl. 10:40 BK Skjold 3 Allerød Fodbold Klub 1 4
166956 Kl. 10:40 Værløse BK
!
NB: Værløse BK er taberdømt
Stefan 4
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Kunst, Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
166933 Kl. 09:30 Østerbro IF IF 2 Vanløse IF 2
166934 Kl. 09:30 Karlslunde IF 2 Herlev IF
166935 Kl. 09:55 Herlev IF Østerbro IF IF 2
166936 Kl. 09:55 Vanløse IF 2 Karlslunde IF 2
166937 Kl. 10:20 Østerbro IF IF 2 Karlslunde IF 2
166938 Kl. 10:20 Vanløse IF 2 Herlev IF
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Stavnsholt 1 Stavnsholtvej 35A 3520 Farum
166939 Kl. 11:30 Brøndbyernes IF 2 Vanløse IF 3 1
166940 Kl. 11:30 Kr. Værløse IF Værløse BK
!
NB: Værløse BK er taberdømt
1
166941 Kl. 11:55 Værløse BK
!
NB: Værløse BK er taberdømt
Brøndbyernes IF 2 1
166942 Kl. 11:55 Vanløse IF 3 Kr. Værløse IF 1
166943 Kl. 12:20 Brøndbyernes IF 2 Kr. Værløse IF 1
166944 Kl. 12:20 Vanløse IF 3 Værløse BK
!
NB: Værløse BK er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1A Enghavevej 90 2450 København SV
166945 Kl. 10:00 CIK 1 BK Vestia 2 Bane 1A
166946 Kl. 10:00 Hareskov IF 2 BK Fix 1 Bane 1B
166947 Kl. 10:25 BK Fix 1 CIK 1 Bane 1A
166948 Kl. 10:25 BK Vestia 2 Hareskov IF 2 Bane 1B
166949 Kl. 10:50 CIK 1 Hareskov IF 2 Bane 1A
166950 Kl. 10:50 BK Vestia 2 BK Fix 1 Bane 1B
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Værløse Stadion Kunstgræs 1 Stiager 6 3500 Værløse
166972 Kl. 12:00 BK Fix 1 Stefan 1
166973 Kl. 12:00 Allerød Fodbold Klub 1 Kr. Værløse IF 1
166974 Kl. 12:25 Stefan Kr. Værløse IF 1
166975 Kl. 12:25 BK Fix 1 Allerød Fodbold Klub 1 1
166976 Kl. 12:50 Stefan Allerød Fodbold Klub 1 1
166977 Kl. 12:50 BK Fix 1 Kr. Værløse IF 1
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
166978 Kl. 11:30 CIK 1 Herlev IF
166979 Kl. 11:30 Hareskov IF 2 Karlslunde IF 2
166980 Kl. 11:55 Herlev IF Karlslunde IF 2
166981 Kl. 11:55 CIK 1 Hareskov IF 2
166982 Kl. 12:20 Herlev IF Hareskov IF 2
166983 Kl. 12:20 CIK 1 Karlslunde IF 2
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
166957 Kl. 10:00 BK Skjold 3 Værløse BK
166958 Kl. 10:00 Vanløse IF 3 BK Vestia 2
166965 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 2 Østerbro IF IF 2
166967 Kl. 10:00 Værløse BK Vanløse IF 2
166968 Kl. 10:25 Østerbro IF IF 2 Vanløse IF 2
166969 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF 2 Værløse BK
166959 Kl. 10:25 BK Skjold 3 BK Vestia 2
166960 Kl. 10:25 Vanløse IF 3 Værløse BK
166961 Kl. 10:50 BK Skjold 3 Vanløse IF 3
166962 Kl. 10:50 BK Vestia 2 Værløse BK
166970 Kl. 10:50 Østerbro IF IF 2 Værløse BK
166971 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 2 Vanløse IF 2
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
166984 Kl. 10:00 CIK 1 Brøndbyernes IF 2
166985 Kl. 10:00 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Værløse BK 1
166986 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF 2 Værløse BK
166987 Kl. 10:25 CIK 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
1
166988 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 2 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
1
166989 Kl. 10:50 CIK 1 Værløse BK
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Herlev IF Oasen Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A) Tvedvangen 200 2730 Herlev
166990 Kl. 10:00 BK Skjold 3 Østerbro IF IF 2 Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
166991 Kl. 10:00 Stefan Herlev IF Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
166992 Kl. 10:25 Østerbro IF IF 2 Herlev IF Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
166993 Kl. 10:25 BK Skjold 3 Stefan Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
166994 Kl. 10:50 Østerbro IF IF 2 Stefan Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
166995 Kl. 10:50 BK Skjold 3 Herlev IF Herlev Stadion (Ny Kunst) - 8M (A)
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
166996 Kl. 10:00 Vanløse IF 3 Værløse BK
166997 Kl. 10:00 Kr. Værløse IF Karlslunde IF 2
!
NB: Karlslunde IF 2 er taberdømt
1
166998 Kl. 10:25 Værløse BK Karlslunde IF 2
!
NB: Karlslunde IF 2 er taberdømt
1
166999 Kl. 10:25 Vanløse IF 3 Kr. Værløse IF
167000 Kl. 10:50 Værløse BK Kr. Værløse IF
167141 Kl. 10:50 Vanløse IF 3 Karlslunde IF 2
!
NB: Karlslunde IF 2 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1B Enghavevej 90 2450 København SV
167142 Kl. 10:00 BK Vestia 2 Vanløse IF 2 Bane 1B
167143 Kl. 10:00 Allerød Fodbold Klub 1 Hareskov IF 2 Bane 1B
167144 Kl. 10:25 Vanløse IF 2 Hareskov IF 2 Bane 1B
167145 Kl. 10:25 BK Vestia 2 Allerød Fodbold Klub 1 Bane 1B
167146 Kl. 10:50 Vanløse IF 2 Allerød Fodbold Klub 1 Bane 1B
167147 Kl. 10:50 BK Vestia 2 Hareskov IF 2 Bane 1B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind