MENU

Herrer Serie 1 - Forår 2022, Pulje 9 //

Spillested

AGF's anlæg - Fredensvang
Hvid
Mørkeblå
Mørkeblå

Holdleder

Jess Bruun Tel: / Mobil: 29720244

Holdleder

Jonas Roulund Tel: / Mobil: 41608001

Assistenttræner

Jørn Mauritzen Tel: / Mobil: 26183863

Målmandstræner

Steen Mølbye Jensen Tel: / Mobil: 40427579

Cheftræner

Rasmus Keller Tel: / Mobil: 23727338

Spillested

BAUHAUS Park - Hældager
Blå
Blå
Blå

Træner

Ronni Laursen Tel: 22753062 / Mobil: 22753062

Assistent

Lars Rose Tel: 40707883 / Mobil: 25219019

Årgangsansvarlig

Kern Lyhne Tel: / Mobil: 2331 1171

Hjælper

Brian Nielsen Tel: / Mobil: 21640035

Spillested

Designa Arena
Rød
Rød
Rød

Holdleder

Rasmus Lind Jensen Tel: 28709454 / Mobil: 28709454

Holdleder

Andreas Sabro Kok Tel: 27117765 / Mobil: 27117765

Assistenttræner

René Benn Tel: / Mobil: 22909779

Trinleder

Niels Jørgensen Tel: 29458594 / Mobil: 29458594

Cheftræner

Mike Trøst Tel: 27296222 / Mobil: 27296222

Spillested

team.blue arena
Gul
Blå
Hvid

Holdleder

Klaus Rehnquist Tel: / Mobil: 24419121

Cheftræner

Mohamed H. Farah Tel: / Mobil: 28421082

Spillested

Højlyngen
Rød
Sort
Sort

Træner

Simon Frausing Tel: / Mobil: 81732377

Træner

Jens Christian Worning Jensen Tel: 31121566 / Mobil: 31121566

Spillested

Ellehøjskolen
Blå
Hvid
Blå

Træner

Daniel Østerby Tel: 2845 9701 / Mobil: 2845 9701

Spillested

Søholt Idrætspark
Hvid
Blå
Blå

Holdleder

Peter Leth Tel: / Mobil: +4540187505

Holdleder

Christian Kabel Tel: / Mobil: 30645893

Holdleder

Kalle Holch Leth Tel: / Mobil: 53280690

Assistenttræner

Thomas Loft Tel: / Mobil: +4520728207

Assistenttræner

Mads Sonniksen Tel: / Mobil: 51917169

Cheftræner

Anton Holch Leth Tel: / Mobil: 26742527

Spillested

AURA Park (Stavtrup)
Grøn
Sort
Grøn

Holdleder

Henrik Hviid Tel: 31-321392 / Mobil: 31321392

Træner

Kim Søballe Pedersen Tel: 31-209714 / Mobil: 31209714

Træner

John Amdisen Tel: 28-136323 / Mobil:
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Bedste nr. 6 undgår play-off: Ribe BK (pulje 11). Bedste nr. 7 undgår direkte nedrykning, men skal i play-off: Haderslev FK (pulje 11).

 

Playoff kampe JS2/S1 - se mere her

Playoff kampe S1/S2 - se mere her

Log ind