MENU

Herrer Serie 1 - Forår 2022, Pulje 9 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
631072
26-03 2022
Kl. 12:00
Stavtrup IF FC Horsens AURA Park (Stavtrup) Kunstgræs
6 - 1
631075
26-03 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg Fuglebakken KFUM Fælleden kunstgræsbane
4 - 0
631073
26-03 2022
Kl. 14:15
Silkeborg KFUM Bredballe IF Søholt Kunstbane
0 - 2
631074
27-03 2022
Kl. 13:00
AGF, Aarhus Hasle B AGF's anlæg - Fredensvang
0 - 3
631079
02-04 2022
Kl. 11:30
Hasle B Silkeborg KFUM Ellehøjskolen
3 - 4
631076
02-04 2022
Kl. 13:00
Bredballe IF Stavtrup IF Bredballe Kunstgræsbane
3 - 1
631077
03-04 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM AGF, Aarhus Højlyngen
3 - 3
631078
03-04 2022
Kl. 13:15
FC Horsens FC Skanderborg Designa Kunstgræs 2
2 - 2
631080
09-04 2022
Kl. 12:00
Stavtrup IF Hasle B AURA Park (Stavtrup)
3 - 2
631083
09-04 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM FC Horsens Højlyngen
2 - 2
631081
09-04 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg Bredballe IF Normal Arena, 11-mands (kunst)
2 - 2
631082
10-04 2022
Kl. 13:00
AGF, Aarhus Silkeborg KFUM AGF's anlæg - Fredensvang
1 - 5
631085
to
14-04 2022
Kl. 13:00
Bredballe IF Fuglebakken KFUM BAUHAUS Park - Hældager
3 - 1
631084
to
14-04 2022
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM Stavtrup IF Søholt Idrætspark
3 - 1
631087
ma
18-04 2022
Kl. 16:00
Hasle B FC Skanderborg Ellehøjskolen
1 - 1
631088
23-04 2022
Kl. 12:00
Stavtrup IF AGF, Aarhus AURA Park (Stavtrup)
1 - 2
631089
23-04 2022
Kl. 13:00
FC Horsens Bredballe IF Designa Kunstgræs 1
0 - 2
631090
23-04 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg Silkeborg KFUM Normal Arena, 11-mands (kunst)
2 - 3
631091
24-04 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM Hasle B Højlyngen
1 - 1
631094
30-04 2022
Kl. 11:30
Hasle B FC Horsens Ellehøjskolen
4 - 3
631092
30-04 2022
Kl. 12:00
Stavtrup IF FC Skanderborg AURA Park (Stavtrup)
0 - 1
631093
30-04 2022
Kl. 13:00
AGF, Aarhus Bredballe IF AGF's anlæg - Fredensvang
0 - 3
631095
01-05 2022
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM Fuglebakken KFUM Søholt Idrætspark
2 - 0
631096
07-05 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM Stavtrup IF Højlyngen
2 - 1
631097
07-05 2022
Kl. 13:00
Bredballe IF Hasle B BAUHAUS Park - Hældager
2 - 2
631098
07-05 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg AGF, Aarhus Normal Arena, 11-mands (kunst)
1 - 1
631099
07-05 2022
Kl. 15:00
FC Horsens Silkeborg KFUM Designa Kunstgræs 1
1 - 2
631100
fr
13-05 2022
Kl. 12:00
FC Horsens Stavtrup IF Designa Kunstgræs 1
2 - 4
631102
fr
13-05 2022
Kl. 19:00
Hasle B AGF, Aarhus Ellehøjskolen
2 - 2
631101
14-05 2022
Kl. 13:00
Bredballe IF Silkeborg KFUM BAUHAUS Park - Hældager
1 - 1
631103
15-05 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM FC Skanderborg Højlyngen
1 - 4
631086
ti
17-05 2022
Kl. 19:00
FC Horsens AGF, Aarhus Designa Kunstgræs 1
2 - 1
631104
21-05 2022
Kl. 12:00
Stavtrup IF Bredballe IF AURA Park (Stavtrup)
2 - 3
631107
21-05 2022
Kl. 12:00
Silkeborg KFUM Hasle B Søholt Idrætspark
2 - 4
631106
21-05 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg FC Horsens Fælleden kunstgræsbane
3 - 1
631105
22-05 2022
Kl. 13:00
AGF, Aarhus Fuglebakken KFUM AGF's anlæg - Fredensvang
0 - 3
631108
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Hasle B Stavtrup IF Ellehøjskolen
2 - 4
631110
on
25-05 2022
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM AGF, Aarhus Søholt Idrætspark
7 - 0
631109
to
26-05 2022
Kl. 13:00
Bredballe IF FC Skanderborg BAUHAUS Park - Hældager
3 - 2
631111
to
26-05 2022
Kl. 15:00
FC Horsens Fuglebakken KFUM Designa Kunstgræs 1
1 - 0
631112
28-05 2022
Kl. 12:00
Stavtrup IF Silkeborg KFUM AURA Park (Stavtrup)
2 - 1
631114
28-05 2022
Kl. 13:00
AGF, Aarhus FC Horsens AGF's anlæg - Fredensvang
2 - 2
631115
28-05 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg Hasle B Normal Arena, 11-mands (kunst)
6 - 1
631113
29-05 2022
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM Bredballe IF Højlyngen
631118
04-06 2022
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM FC Skanderborg Søholt Idrætspark
631119 ma
06-06 2022
Kl. 11:30
Hasle B Fuglebakken KFUM Ellehøjskolen
631116 ma
06-06 2022
Kl. 12:59
AGF, Aarhus Stavtrup IF AGF's anlæg - Fredensvang
631117 ma
06-06 2022
Kl. 13:00
Bredballe IF FC Horsens BAUHAUS Park - Hældager
631123 fr
10-06 2022
Kl. 18:30
Fuglebakken KFUM Silkeborg KFUM Højlyngen
631120
11-06 2022
Kl. 13:00
FC Skanderborg Stavtrup IF Normal Arena, 11-mands (kunst)
631121
11-06 2022
Kl. 13:00
Bredballe IF AGF, Aarhus BAUHAUS Park - Hældager
631122
11-06 2022
Kl. 15:00
FC Horsens Hasle B Designa Kunstgræs 1
631124
19-06 2022
Kl. 14:30
Stavtrup IF Fuglebakken KFUM AURA Park (Stavtrup)
631155
19-06 2022
Kl. 14:30
Hasle B Bredballe IF Ellehøjskolen
631156
19-06 2022
Kl. 14:30
AGF, Aarhus FC Skanderborg AGF's anlæg - Fredensvang
631157
19-06 2022
Kl. 14:30
Silkeborg KFUM FC Horsens Søholt Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind