MENU

U17 Drenge Øst 2 Forår (05) (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
226957
26-03 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Skjold Vallensbæk Idrætscenter kunst
4 - 1
227116
26-03 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold Farum 2 Greve Idræts Center Kunstgræs
1 - 0
226959
27-03 2022
Kl. 11:00
Hvidovre IF 2 KFUM BK, Roskilde Avedøre Stadion Kunstgræs
5 - 3
226955
27-03 2022
Kl. 12:00
LSF A27 Smørum Idrætscenter
4 - 4
227171
02-04 2022
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold LSF Hillerød Stadion Kunstgræs
2 - 2
227172
02-04 2022
Kl. 14:00
A27 Hvidovre IF 2 Dragør Bk
2 - 1
227168
02-04 2022
Kl. 16:00
Sundby Bk. Vallensbæk IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 3
227169
03-04 2022
Kl. 12:00
Farum 2 Vordingborg IF Farum Park
1 - 2
227170
03-04 2022
Kl. 12:00
Skjold Snekkersten IF Kunst, Fælledparken
10 - 0
227167
03-04 2022
Kl. 14:30
KFUM BK, Roskilde Greve Fodbold Lillevang Idrætscenter
0 - 3
227183
09-04 2022
Kl. 12:00
Snekkersten IF Sundby Bk. Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
0 - 4
227176
09-04 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Vordingborg IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
1 - 2
227174
10-04 2022
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Farum 2 Lillevang Idrætscenter
2 - 3
227184
10-04 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 Hillerød Fodbold Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 3
227173
10-04 2022
Kl. 12:00
LSF Skjold Smørum Idrætscenter
2 - 0
227185
on
20-04 2022
Kl. 18:00
Greve Fodbold A27 Greve Idræts Center
2 - 2
227237
23-04 2022
Kl. 12:00
Vordingborg IF Snekkersten IF Vordingborg Kunst "Panteren"
2 - 3
228290
23-04 2022
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Greve Fodbold Hillerød Stadion Kunstgræs
2 - 0
228294
23-04 2022
Kl. 14:00
A27 KFUM BK, Roskilde Dragør Bk
1 - 1
227235
23-04 2022
Kl. 16:00
Sundby Bk. LSF Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 1
228289
24-04 2022
Kl. 12:00
Skjold Hvidovre IF 2 Kunst, Fælledparken
1 - 1
226958
on
27-04 2022
Kl. 18:30
Snekkersten IF Hillerød Fodbold Snekkersten Idrætscenter
1 - 3
228299
30-04 2022
Kl. 14:00
A27 Farum 2 Dragør Bk
1 - 6
228296
01-05 2022
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Hillerød Fodbold Lillevang Idrætscenter
0 - 3
228303
01-05 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 Sundby Bk. Hvidovre IF's baner
3 - 0
228304
01-05 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Skjold Greve Idræts Center
2 - 0
228295
01-05 2022
Kl. 12:00
LSF Vordingborg IF Smørum Idrætscenter
2 - 2
228298
01-05 2022
Kl. 16:00
Snekkersten IF Vallensbæk IF Snekkersten Idrætscenter
0 - 2
188590
07-05 2022
Kl. 12:00
Vordingborg IF Hvidovre IF 2 Rema 1000 Stadion
2 - 1
188591
07-05 2022
Kl. 12:00
Skjold KFUM BK, Roskilde Fælledparken
3 - 2
188593
07-05 2022
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold A27 Hillerød Stadion
5 - 1
188592
07-05 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF LSF Vallensbæk Idrætscenter kunst
1 - 1
228305
07-05 2022
Kl. 16:00
Sundby Bk. Greve Fodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 1
228306
08-05 2022
Kl. 12:00
Farum 2 Snekkersten IF Farum Park
2 - 2
229827 on
11-05 2022
Kl. 18:30
A27 Skjold Dragør Bk
0 - 4
188597
14-05 2022
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Farum 2 Hillerød Stadion Kunstgræs
6 - 3
188595
15-05 2022
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Sundby Bk. Lillevang Idrætscenter
2 - 3
230081
15-05 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 Vallensbæk IF Hvidovre IF's baner
1 - 1
230115
15-05 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Vordingborg IF Greve Idræts Center
1 - 1
188594
15-05 2022
Kl. 12:00
LSF Snekkersten IF Smørum Idrætscenter
3 - 0
231082
21-05 2022
Kl. 12:00
Vordingborg IF KFUM BK, Roskilde Rema 1000 Stadion
1 - 1
186188
21-05 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter kunst
2 - 1
186190
21-05 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF Hvidovre IF 2 Snekkersten Idrætscenter
2 - 3
231074
22-05 2022
Kl. 12:00
Farum 2 LSF Farum Park
3 - 5
231083
22-05 2022
Kl. 12:00
Skjold Hillerød Fodbold Kunst, Fælledparken
1 - 2
230121 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Sundby Bk. A27 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 1
226956
28-05 2022
Kl. 12:00
Vordingborg IF Sundby Bk. Rema 1000 Stadion
3 - 2
186191
28-05 2022
Kl. 14:00
Snekkersten IF KFUM BK, Roskilde Snekkersten Idrætscenter
3 - 4
186192
29-05 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 Farum 2 Hvidovre IF's baner
2 - 4
186195
on
01-06 2022
Kl. 19:00
Vallensbæk IF A27 Vallensbæk Idrætscenter
3 - 1
231099
04-06 2022
Kl. 14:00
A27 Snekkersten IF Vestamager Idrætsanlæg
0 - 3
231090
05-06 2022
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde LSF Lillevang Idrætscenter
1 - 2
231091
05-06 2022
Kl. 12:00
Farum 2 Sundby Bk. Farum Park
2 - 2
231092
05-06 2022
Kl. 12:00
Skjold Vordingborg IF Kunst, Fælledparken
1 - 2
231100
05-06 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Hvidovre IF 2 Greve Idræts Center
5 - 1
186194
11-06 2022
Kl. 13:00
Vordingborg IF Hillerød Fodbold Rema 1000 Stadion
3 - 1
231085
12-06 2022
Kl. 12:00
LSF Greve Fodbold Smørum Idrætscenter
5 - 1
186193
12-06 2022
Kl. 14:00
Sundby Bk. Skjold Kløvermarkens Idrætsanlæg
2 - 2
227236
12-06 2022
Kl. 15:00
Farum 2 Vallensbæk IF Farum Park
0 - 8
231093
on
15-06 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Vallensbæk IF Hillerød Stadion
2 - 3
231101
19-06 2022
Kl. 12:00
Hvidovre IF 2 LSF Hvidovre IF's baner
2 - 5
231102
19-06 2022
Kl. 12:00
Hillerød Fodbold Sundby Bk. Hillerød Stadion Kunstgræs
2 - 5
231103
19-06 2022
Kl. 12:00
Skjold Farum 2 Kunst, Fælledparken
6 - 1
231104
19-06 2022
Kl. 12:00
A27 Vordingborg IF Dragør Bk
4 - 1
231105
19-06 2022
Kl. 12:00
KFUM BK, Roskilde Vallensbæk IF Lillevang Idrætscenter
1 - 2
231106
19-06 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Snekkersten IF Greve Idræts Center
6 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på turnering@dbukoebenhavn.dk

Husk at overholde flyttefrister på 5 dage før ny som oprindelig spilledato


Log ind