|
901113
|
ma04-04 2022
|
18:30
|
|
|
Holmegårdhallen
|
|
|
|
901115
|
on06-04 2022
|
18:30
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
HHT
|
|
|
|
901117
|
fr08-04 2022
|
18:40
|
|
|
Vordingborg Kunst "Panteren"
|
|
|
|
|
901116
|
ma11-04 2022
|
19:00
|
|
|
Terslev Stadion
|
UHT
|
|
|
901112
|
ti19-04 2022
|
18:30
|
|
|
TGB´s anlæg
|
|
|
|
901119
|
on20-04 2022
|
17:45
|
|
|
Holmegaardhallen kunst
|
|
|
|
|
901118
|
lø23-04 2022
|
10:30
|
|
|
TGB´s anlæg
|
|
|
|
901120
|
ma25-04 2022
|
19:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
901123
|
to28-04 2022
|
19:00
|
|
|
Eskilstrup stadion
|
|
|
|
901126
|
ma02-05 2022
|
19:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
|
901125
|
ti03-05 2022
|
19:00
|
|
|
Terslev Stadion
|
UHT
|
|
|
901124
|
on04-05 2022
|
18:00
|
|
|
Holmegaardhallen kunst
|
|
|
|
901129
|
ma09-05 2022
|
19:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
|
|
901128
|
on11-05 2022
|
18:30
|
|
|
Terslev Stadion
|
|
|
|
901122
|
to12-05 2022
|
19:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
HHT
|
|
|
901127
|
ma16-05 2022
|
18:30
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
HHT
|
|
|
901121
|
ti17-05 2022
|
19:00
|
|
|
TGB´s anlæg
|
|
|
|
901131
|
fr20-05 2022
|
18:00
|
|
|
Holmegårdhallen
|
UHT
|
|
|
901130
|
lø21-05 2022
|
11:30
|
|
|
TGB´s anlæg
|
UHT
|
|
|
901133
|
on25-05 2022
|
18:30
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
HHT
|
|
|
901134
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Terslev Stadion
|
UHT
|
|
|
901135
|
to26-05 2022
|
10:30
|
|
|
Eskilstrup stadion
|
|
|
|
901114
|
sø29-05 2022
|
11:00
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
UHT
|
|
|
901132
|
ti31-05 2022
|
19:15
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
|
|
|
901137
|
to02-06 2022
|
19:00
|
|
|
Terslev Stadion
|
|
|
|
901136
|
fr03-06 2022
|
18:00
|
|
|
Holmegaardhallen kunst
|
UHT
|
|
|
901138
|
fr03-06 2022
|
19:00
|
|
|
THUN Arena
|
UHT
|
|
|
901140
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Nybolig Stadion Præstø
|
HHT
|
|
|
901141
|
lø11-06 2022
|
10:00
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
|
|
|
901139
|
lø11-06 2022
|
11:30
|
|
|
TGB´s anlæg
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.
Semifinaler 18. juni kl. 12.15 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 15.45 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2