U8 piger 5-mands (14) 2 - 28. maj (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 28-05 2022
Spillested:
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Bane 5A Ved Stadion 6 4600 Køge
137528 10:00 Allerød Fodbold Klub Virum-Sorgenfri BK (1) Bane 5A
10:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK (1)
137529 10:00 Roskilde Pigefodbold Virum-Sorgenfri BK (2) Bane 5B
10:00
Roskilde Pigefodbold
Virum-Sorgenfri BK (2)
137530 10:20 Køge BK Sorø Freja Bane 5A
10:20
Køge BK
Sorø Freja
137531 10:20 LSF Brøndbyernes IF Bane 5B
10:20
LSF
Brøndbyernes IF
137532 10:40 Virum-Sorgenfri BK (1) Roskilde Pigefodbold Bane 5A
10:40
Virum-Sorgenfri BK (1)
Roskilde Pigefodbold
137534 10:40 Virum-Sorgenfri BK (2) Køge BK Bane 5B
10:40
Virum-Sorgenfri BK (2)
Køge BK
137535 11:00 Brøndbyernes IF Allerød Fodbold Klub Bane 5B
11:00
Brøndbyernes IF
Allerød Fodbold Klub
137533 11:00 Sorø Freja LSF Bane 5A
11:00
Sorø Freja
LSF
137536 11:20 Allerød Fodbold Klub Roskilde Pigefodbold Bane 5A
11:20
Allerød Fodbold Klub
Roskilde Pigefodbold
137537 11:20 Virum-Sorgenfri BK (1) Virum-Sorgenfri BK (2) Bane 5B
11:20
Virum-Sorgenfri BK (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
137538 11:40 Køge BK LSF Bane 5A
11:40
Køge BK
LSF
137539 11:40 Sorø Freja Brøndbyernes IF Bane 5B
11:40
Sorø Freja
Brøndbyernes IF
137540 12:00 Allerød Fodbold Klub Køge BK Bane 5A
12:00
Allerød Fodbold Klub
Køge BK
137541 12:00 Virum-Sorgenfri BK (1) Sorø Freja Bane 5B
12:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
Sorø Freja
137542 12:20 Roskilde Pigefodbold LSF Bane 5A
12:20
Roskilde Pigefodbold
LSF
137543 12:20 Virum-Sorgenfri BK (2) Brøndbyernes IF Bane 5B
12:20
Virum-Sorgenfri BK (2)
Brøndbyernes IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 11/5 til 3- og 5-mandsmedaljestævner, der spilles den 18.-19.juni.

Log ind