MENU

Kvinder Serie 1 - Efterår 2022, Pulje 263 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
364045
13-08 2022
Kl. 11:00
FC Horsens FC Skanderborg Designa Kunstgræs 2
Udehold taberdømt
364046 to
18-08 2022
Kl. 19:00
Give/Thyregod Aarhus 1900 Center Thyregod
Udehold taberdømt
364049
21-08 2022
Kl. 15:00
Hedensted IF Give/Thyregod Hedensted Stadion
1
-
1
364048
21-08 2022
Kl. 16:00
FC Skanderborg Aarhus 1900 Normal Arena, 11-mands (kunst)
Udehold taberdømt
364044
ti
23-08 2022
Kl. 18:45
Hedensted IF Brabrand IF Hedensted Stadion
2
-
0
364052
28-08 2022
Kl. 13:00
Aarhus 1900 Hedensted IF Fort Langenæs
1
-
5
364050
28-08 2022
Kl. 16:00
Brabrand IF FC Skanderborg Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
1
364051
ma
29-08 2022
Kl. 19:00
FC Horsens Give/Thyregod Designa Kunstgræs 2
1
-
0
364055
04-09 2022
Kl. 17:00
FC Skanderborg Hedensted IF Normal Arena, 11-mands (kunst)
0
-
4
364054
ma
05-09 2022
Kl. 18:30
FC Horsens Aarhus 1900 Designa Kunstgræs 2
5
-
1
364056
10-09 2022
Kl. 10:00
Aarhus 1900 Brabrand IF Fort Langenæs
0
-
4
364057
10-09 2022
Kl. 13:00
Hedensted IF FC Horsens Hedensted Stadion
2
-
0
364058
to
15-09 2022
Kl. 18:15
Give/Thyregod FC Skanderborg Center Thyregod
2
-
2
364060
18-09 2022
Kl. 12:45
FC Skanderborg FC Horsens Normal Arena, 11-mands (kunst)
1
-
10
364061
18-09 2022
Kl. 15:00
Give/Thyregod Aarhus 1900 Give Stadion
Udehold taberdømt
364059
18-09 2022
Kl. 15:00
Brabrand IF Hedensted IF Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
4
364053
ti
20-09 2022
Kl. 18:00
Give/Thyregod Brabrand IF Give Stadion
2
-
2
364063
25-09 2022
Kl. 15:30
Aarhus 1900 FC Skanderborg Fort Langenæs
2
-
2
364062
25-09 2022
Kl. 16:00
Brabrand IF FC Horsens Brabrand IF's Idrætsanlæg
2
-
4
364064
to
29-09 2022
Kl. 19:00
Give/Thyregod Hedensted IF Give Kunstgræs
1
-
2
364067
01-10 2022
Kl. 11:00
Hedensted IF Aarhus 1900 Hedensted HM Park Kunstgræsbane
Udehold taberdømt
364065
02-10 2022
Kl. 16:00
FC Skanderborg Brabrand IF Normal Arena, 11-mands (kunst)
1
-
3
364066 to
06-10 2022
Kl. 19:00
Give/Thyregod FC Horsens Give Kunstgræs
364139
08-10 2022
Kl. 10:00
Aarhus 1900 FC Horsens Fort Langenæs
364140
08-10 2022
Kl. 12:00
Hedensted IF FC Skanderborg Hedensted Stadion
364138
09-10 2022
Kl. 16:00
Brabrand IF Give/Thyregod Brabrand IF's Idrætsanlæg
501423 on
12-10 2022
Kl. 19:00
FC Horsens Hedensted IF Designa Kunstgræs 2
364141
16-10 2022
Kl. 16:00
Brabrand IF Aarhus 1900 Brabrand IF's Idrætsanlæg
501424
16-10 2022
Kl. 18:00
FC Skanderborg Give/Thyregod Normal Arena, 11-mands (kunst)
364047 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
FC Horsens Brabrand IF Designa Kunstgræs 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind