U16 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2022 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
969233
fr19-08 2022
18:45 OB Oversidder OB-Ådalen
19. aug 2022
18:45
OB
Oversidder
969231
21-08 2022
Årslev BK Oversidder Totalbanken Arena
21. aug 2022
Årslev BK
Oversidder
969234
21-08 2022
18:00 O K S ERI OKSON-Park
4
-
2
21. aug 2022
18:00
O K S
4
ERI
2
969238
on24-08 2022
Oversidder Boldklubben Marienlyst
24. aug 2022
Oversidder
Boldklubben Marienlyst
969240
on24-08 2022
Oversidder SfB/Tåsinge
24. aug 2022
Oversidder
SfB/Tåsinge
969237
on24-08 2022
19:00 SB/BBB Dalum IF Bellinge Stadion - kunstgræs
9
-
1
24. aug 2022
19:00
SB/BBB
9
Dalum IF
1
969236
to25-08 2022
18:00 Tarup/Paarup IF Årslev BK Tarup/P. IF - Kunststofbane
0
-
5
25. aug 2022
18:00
Tarup/Paarup IF
0
Årslev BK
5
969243
27-08 2022
11:00 Tarup/Paarup IF SB/BBB Home Tarup Park
0
-
5
27. aug 2022
11:00
Tarup/Paarup IF
0
SB/BBB
5
969241
28-08 2022
Dalum IF Oversidder Rema 1000 Park - Dalum
28. aug 2022
Dalum IF
Oversidder
969246
28-08 2022
O K S Oversidder OKSON-Park
28. aug 2022
O K S
Oversidder
969245
28-08 2022
11:00 OB EGB OB-Ådalen
5
-
1
28. aug 2022
11:00
OB
5
EGB
1
969235
on31-08 2022
18:30 ERI OB Rantzausminde Hallen (ude)
2
-
1
31. aug 2022
18:30
ERI
2
OB
1
969242
on31-08 2022
18:30 Årslev BK SfB/Tåsinge Totalbanken Arena
2
-
1
31. aug 2022
18:30
Årslev BK
2
SfB/Tåsinge
1
969251
03-09 2022
12:00 EGB Boldklubben Marienlyst Brenderup Stadion
UHT
03. sep 2022
12:00
EGB
Boldklubben Marienlyst
UHT
969250
04-09 2022
Oversidder Tarup/Paarup IF
04. sep 2022
Oversidder
Tarup/Paarup IF
969252
04-09 2022
Oversidder OB
04. sep 2022
Oversidder
OB
969249
04-09 2022
12:00 SB/BBB Årslev BK Vestfalen Stadion
1
-
1
04. sep 2022
12:00
SB/BBB
1
Årslev BK
1
969247
04-09 2022
14:00 ERI Dalum IF Rantzausminde Hallen (ude)
0
-
0
04. sep 2022
14:00
ERI
0
Dalum IF
0
969229
on07-09 2022
18:00 SfB/Tåsinge EGB SfB Ryttervej
UHT
07. sep 2022
18:00
SfB/Tåsinge
EGB
UHT
969230
on07-09 2022
18:00 Dalum IF Tarup/Paarup IF Rema 1000 Park - Dalum
0
-
2
07. sep 2022
18:00
Dalum IF
0
Tarup/Paarup IF
2
969258
fr09-09 2022
18:45 OB SfB/Tåsinge OB-Ådalen
2
-
0
09. sep 2022
18:45
OB
2
SfB/Tåsinge
0
969256
11-09 2022
Boldklubben Marienlyst Oversidder Marienlystcentret
11. sep 2022
Boldklubben Marienlyst
Oversidder
969257
11-09 2022
11:00 SB/BBB Oversidder Vestfalen Stadion
11. sep 2022
11:00
SB/BBB
Oversidder
969253
11-09 2022
15:00 Dalum IF EGB Rema 1000 Park - Dalum
3
-
3
11. sep 2022
15:00
Dalum IF
3
EGB
3
969244
to15-09 2022
18:00 ERI Boldklubben Marienlyst Rantzausminde Hallen (ude)
4
-
3
15. sep 2022
18:00
ERI
4
Boldklubben Marienlyst
3
969263
17-09 2022
12:00 EGB Tarup/Paarup IF Brenderup Stadion
0
-
0
17. sep 2022
12:00
EGB
0
Tarup/Paarup IF
0
969261
18-09 2022
Oversidder Årslev BK
18. sep 2022
Oversidder
Årslev BK
969264
18-09 2022
Oversidder Dalum IF
18. sep 2022
Oversidder
Dalum IF
969260
18-09 2022
10:00 SfB/Tåsinge Boldklubben Marienlyst SEF Energi Arena - Tåsinge
5
-
3
18. sep 2022
10:00
SfB/Tåsinge
5
Boldklubben Marienlyst
3
969262
18-09 2022
16:00 O K S OB OKSON-Park
3
-
4
18. sep 2022
16:00
O K S
3
OB
4
969287
on21-09 2022
19:30 O K S SB/BBB OKSON-Park
0
-
3
21. sep 2022
19:30
O K S
0
SB/BBB
3
969265
24-09 2022
11:00 Dalum IF SfB/Tåsinge Rema 1000 Park - Dalum
0
-
5
24. sep 2022
11:00
Dalum IF
0
SfB/Tåsinge
5
969255
24-09 2022
12:00 Tarup/Paarup IF ERI Tarup/P. IF - Kunststofbane
3
-
2
24. sep 2022
12:00
Tarup/Paarup IF
3
ERI
2
969266
24-09 2022
13:00 Årslev BK OB Totalbanken Arena
1
-
1
24. sep 2022
13:00
Årslev BK
1
OB
1
969267
25-09 2022
Tarup/Paarup IF Oversidder Tarup/P. IF - Kunststofbane
25. sep 2022
Tarup/Paarup IF
Oversidder
969270
25-09 2022
Oversidder ERI
25. sep 2022
Oversidder
ERI
969269
25-09 2022
11:00 SB/BBB EGB Vestfalen Stadion
7
-
1
25. sep 2022
11:00
SB/BBB
7
EGB
1
969232
to29-09 2022
18:30 Boldklubben Marienlyst SB/BBB Marienlystcentret
0
-
1
29. sep 2022
18:30
Boldklubben Marienlyst
0
SB/BBB
1
969248
fr30-09 2022
18:30 SfB/Tåsinge O K S SfB Ryttervej
UHT
30. sep 2022
18:30
SfB/Tåsinge
O K S
UHT
969274
01-10 2022
10:00 O K S Dalum IF OKSON-Park
0
-
6
01. okt 2022
10:00
O K S
0
Dalum IF
6
969275
02-10 2022
EGB Oversidder Brenderup Stadion
02. okt 2022
EGB
Oversidder
969276
02-10 2022
Oversidder SB/BBB
02. okt 2022
Oversidder
SB/BBB
969273
02-10 2022
13:00 OB Boldklubben Marienlyst OB-Ådalen
UHT
02. okt 2022
13:00
OB
Boldklubben Marienlyst
UHT
969271
02-10 2022
14:00 ERI Årslev BK Rantzausminde Hallen (ude)
1
-
1
02. okt 2022
14:00
ERI
1
Årslev BK
1
969272
02-10 2022
14:30 SfB/Tåsinge Tarup/Paarup IF SfB Ryttervej
1
-
1
02. okt 2022
14:30
SfB/Tåsinge
1
Tarup/Paarup IF
1
969254
on05-10 2022
18:20 Årslev BK O K S Totalbanken Arena
11
-
0
05. okt 2022
18:20
Årslev BK
11
O K S
0
969278
08-10 2022
13:00 Dalum IF OB Rema 1000 Park - Dalum
3
-
1
08. okt 2022
13:00
Dalum IF
3
OB
1
969282
09-10 2022
Oversidder Oversidder
09. okt 2022
Oversidder
Oversidder
969280
09-10 2022
10:00 Tarup/Paarup IF O K S Home Tarup Park
UHT
09. okt 2022
10:00
Tarup/Paarup IF
O K S
UHT
969279
09-10 2022
10:30 Årslev BK Boldklubben Marienlyst Totalbanken Arena
3
-
0
09. okt 2022
10:30
Årslev BK
3
Boldklubben Marienlyst
0
969281
09-10 2022
11:00 SB/BBB SfB/Tåsinge Bellinge Stadion
6
-
1
09. okt 2022
11:00
SB/BBB
6
SfB/Tåsinge
1
969277
09-10 2022
12:00 EGB ERI Brenderup Stadion
2
-
3
09. okt 2022
12:00
EGB
2
ERI
3
969259
on12-10 2022
18:30 ERI SB/BBB Rantzausminde Hallen (ude)
1
-
4
12. okt 2022
18:30
ERI
1
SB/BBB
4
969268
on12-10 2022
19:00 Boldklubben Marienlyst O K S Marienlystcentret
UHT
12. okt 2022
19:00
Boldklubben Marienlyst
O K S
UHT
969285
fr14-10 2022
18:00 Boldklubben Marienlyst Dalum IF Marienlystcentret
HHT
14. okt 2022
18:00
Boldklubben Marienlyst
Dalum IF
HHT
969284
15-10 2022
13:00 Årslev BK EGB Totalbanken Arena
UHT
15. okt 2022
13:00
Årslev BK
EGB
UHT
969283
16-10 2022
SfB/Tåsinge Oversidder SfB Ryttervej
16. okt 2022
SfB/Tåsinge
Oversidder
969288
16-10 2022
Oversidder ERI
16. okt 2022
Oversidder
ERI
969286
16-10 2022
13:00 OB Tarup/Paarup IF OB-Ådalen
4
-
0
16. okt 2022
13:00
OB
4
Tarup/Paarup IF
0
969292
29-10 2022
11:00 SB/BBB OB Bellinge Stadion
4
-
2
29. okt 2022
11:00
SB/BBB
4
OB
2
969293
30-10 2022
Oversidder O K S
30. okt 2022
Oversidder
O K S
969294
30-10 2022
EGB Oversidder Brenderup Stadion
30. okt 2022
EGB
Oversidder
969239
30-10 2022
12:00 EGB O K S Brenderup Stadion
3
-
2
30. okt 2022
12:00
EGB
3
O K S
2
969290
30-10 2022
14:00 Dalum IF Årslev BK Rema 1000 Park - Dalum
1
-
6
30. okt 2022
14:00
Dalum IF
1
Årslev BK
6
969291
fr04-11 2022
18:00 Tarup/Paarup IF Boldklubben Marienlyst Tarup/P. IF - Kunststofbane
4
-
1
04. nov 2022
18:00
Tarup/Paarup IF
4
Boldklubben Marienlyst
1
969289
06-11 2022
13:00 ERI SfB/Tåsinge Rantzausminde Hallen (ude)
1
-
1
06. nov 2022
13:00
ERI
1
SfB/Tåsinge
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
12.08.22: Nyborg udtrådt. 
23.08.22: SfB indtrådt. 

Log ind