U8 drenge 5-mands (15) begynder - 3. september, Pulje 3 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Nellerupgård Stadion Idrætsvej 8 3250 Gilleleje
547375 10:00 Frem Hellebæk Espergærde IF (1)
10:00
Frem Hellebæk
Espergærde IF (1)
547377 10:00 Helsinge Fodbold (2) Helsinge Fodbold (1)
10:00
Helsinge Fodbold (2)
Helsinge Fodbold (1)
547378 10:20 Espergærde IF (2) Gilleleje FK
10:20
Espergærde IF (2)
Gilleleje FK
547379 10:20 Oversidder Frem Hellebæk
10:20
Oversidder
Frem Hellebæk
547380 10:40 Helsinge Fodbold (1) Espergærde IF (2)
10:40
Helsinge Fodbold (1)
Espergærde IF (2)
547381 10:40 Espergærde IF (1) Helsinge Fodbold (2)
10:40
Espergærde IF (1)
Helsinge Fodbold (2)
547382 11:00 Gilleleje FK Oversidder
11:00
Gilleleje FK
Oversidder
547383 11:00 Frem Hellebæk Helsinge Fodbold (2)
11:00
Frem Hellebæk
Helsinge Fodbold (2)
547384 11:20 Espergærde IF (2) Oversidder
11:20
Espergærde IF (2)
Oversidder
547385 11:20 Espergærde IF (1) Helsinge Fodbold (1)
11:20
Espergærde IF (1)
Helsinge Fodbold (1)
547386 11:40 Helsinge Fodbold (2) Gilleleje FK
11:40
Helsinge Fodbold (2)
Gilleleje FK
547388 11:40 Espergærde IF (2) Frem Hellebæk
11:40
Espergærde IF (2)
Frem Hellebæk
547391 12:00 Helsinge Fodbold (1) Gilleleje FK
12:00
Helsinge Fodbold (1)
Gilleleje FK
547392 12:00 Oversidder Espergærde IF (1)
12:00
Oversidder
Espergærde IF (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 29/8 til 3- og 5-mandstævnerne, der spilles den 17.-18.september.

Log ind