Old Boys-LP, Vest

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
985961
ma28-08 2023
19:00 Ensted IF Aabenraa BK Ensted Hallen
2
-
5
28. aug 2023
19:00
Ensted IF
2
Aabenraa BK
5
985958
ma04-09 2023
18:30 Skærbæk B Toftlund IF Skærbæk Fritidscenter
UHT
04. sep 2023
18:30
Skærbæk B
Toftlund IF
UHT
985959
ma04-09 2023
18:30 Aabyhøj IF Viby IF Aabyhøj Stadion
3
-
2
04. sep 2023
18:30
Aabyhøj IF
3
Viby IF
2
985960
ma04-09 2023
18:30 Sole IF Hornsyld (1) Øster Snede Stadion
4
-
6
04. sep 2023
18:30
Sole IF
4
Hornsyld (1)
6
985962
ma04-09 2023
18:30 Hjordkær UIF Hellevad IF Hjordkær Stadion
HHT
04. sep 2023
18:30
Hjordkær UIF
Hellevad IF
HHT
985957
08-10 2023
19:00 Nord-Als B Hørup UI Linak Arena Kunstgræsbane
UHT
08. okt 2023
19:00
Nord-Als B
Hørup UI
UHT
254715
ma23-10 2023
19:00 Skagen IK Nørresundby FB Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
2
-
5
23. okt 2023
19:00
Skagen IK
2
Nørresundby FB
5
254717
ma23-10 2023
19:00 Aars IK Hadsund B Sparekassen Danmark Arena (Aars)
0
-
1
23. okt 2023
19:00
Aars IK
0
Hadsund B
1
254721
ma23-10 2023
19:00 Øster Alling IF Lystrup IF Øster Alling Stadion
HHT
23. okt 2023
19:00
Øster Alling IF
Lystrup IF
HHT
254730
ma23-10 2023
19:00 Saxild IF Aabyhøj IF Saxild Skole
1
-
7
23. okt 2023
19:00
Saxild IF
1
Aabyhøj IF
7
254732
ma23-10 2023
19:00 Give Fremad Hatting-Torsted Fodbold Give Kunstgræs
1
-
0
23. okt 2023
19:00
Give Fremad
1
Hatting-Torsted Fodbold
0
255086
ma23-10 2023
19:00 BNS Nord-Als B V. Sottrup Idrætsanlæg
4
-
3
23. okt 2023
19:00
BNS
4
Nord-Als B
3
255196
ma23-10 2023
19:00 Hellevad IF Aabenraa BK Hellevad Skole
0
-
3
23. okt 2023
19:00
Hellevad IF
0
Aabenraa BK
3
255199
ma23-10 2023
19:00 Sdr. Hygum B Skærbæk B Rødding Kunstgræsbane
2
-
3
23. okt 2023
19:00
Sdr. Hygum B
2
Skærbæk B
3
255229
ma23-10 2023
19:00 Haderslev FK Hammelev SUF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
4
-
1
23. okt 2023
19:00
Haderslev FK
4
Hammelev SUF
1
254722
ma23-10 2023
20:00 Hammel GF HOG Hinnerup Hammel Stadion
3
-
4
23. okt 2023
20:00
Hammel GF
3
HOG Hinnerup
4
254723
ma23-10 2023
20:30 Aarhus Fremad FC Rangers Riisvangen Kunstgræsbane
11
-
0
23. okt 2023
20:30
Aarhus Fremad
11
FC Rangers
0
254751
on25-10 2023
19:00 Øster Starup/Vester Nebel IF Taulov/Skærbæk IF Aagaard Kunstgræsbane
2
-
1
25. okt 2023
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
2
Taulov/Skærbæk IF
1
254731
on25-10 2023
19:15 Østbirk IF Egebjerg IF Trailergaarden-Gantrup Arena
2
-
1
25. okt 2023
19:15
Østbirk IF
2
Egebjerg IF
1
255084
on25-10 2023
20:15 OB B 67 OB-Ådalen
HHT
25. okt 2023
20:15
OB
B 67
HHT
254716
fr27-10 2023
19:00 Nors B Mejdal-Halgård Fodbold Sundby Thy Stadion
0
-
4
27. okt 2023
19:00
Nors B
0
Mejdal-Halgård Fodbold
4
254733
on01-11 2023
20:00 FC Horsens Bjerre Herred Fodbold Designa Kunstgræs 1
3
-
1
01. nov 2023
20:00
FC Horsens
3
Bjerre Herred Fodbold
1
850052
ma13-11 2023
19:00 Hadsund B HOG Hinnerup Hadsund Stadion
3
-
1
13. nov 2023
19:00
Hadsund B
3
HOG Hinnerup
1
850053
ma13-11 2023
19:00 Lystrup IF Aarhus Fremad Lystrup Idrætsanlæg
HHT
13. nov 2023
19:00
Lystrup IF
Aarhus Fremad
HHT
850057
ma13-11 2023
19:00 Aabenraa BK BNS Aabenraa Stadion
3
-
0
13. nov 2023
19:00
Aabenraa BK
3
BNS
0
850058
ma13-11 2023
19:00 Skærbæk B Haderslev FK Skærbæk Fritidscenter
5
-
2
13. nov 2023
19:00
Skærbæk B
5
Haderslev FK
2
850054
ma13-11 2023
19:15 Østbirk IF Aabyhøj IF Trailergaarden-Gantrup Arena Kunstgræs
1
-
3
13. nov 2023
19:15
Østbirk IF
1
Aabyhøj IF
3
850055
ma13-11 2023
20:00 FC Horsens Give Fremad Designa Arena
3
-
2
13. nov 2023
20:00
FC Horsens
3
Give Fremad
2
850056
on15-11 2023
20:00 B 67 Øster Starup/Vester Nebel IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
2
-
5
15. nov 2023
20:00
B 67
2
Øster Starup/Vester Nebel IF
5
850051
09-03 2024
13:00 Nørresundby FB Mejdal-Halgård Fodbold Lindholm Høje Stadion
09. mar
13:00
Nørresundby FB
Mejdal-Halgård Fodbold
913788
ma01-04 2024
19:00 Vinder kamp 850051 Hadsund B Ukendt
01. apr
19:00
Vinder kamp 850051
Hadsund B
913789
ma01-04 2024
19:00 Aabyhøj IF Aarhus Fremad Aabyhøj Stadion
01. apr
19:00
Aabyhøj IF
Aarhus Fremad
913790
ma01-04 2024
19:00 Øster Starup/Vester Nebel IF FC Horsens V.Nebel Sportsplads
01. apr
19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF
FC Horsens
913791
ma01-04 2024
19:00 Aabenraa BK Skærbæk B Aabenraa Stadion
01. apr
19:00
Aabenraa BK
Skærbæk B
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

1. runde: Uge 36 kl. 18.30
2. runde: Uge 43 kl. 19:00
3. runde: Uge 46 kl. 19.00
4. runde: Uge 14 kl. 19.00*
5. runde: Uge 17 kl. 19.00
6. runde: Uge 20 kl. 19.00

*Lodtrækning 4. runde Øst foregår fredag 1.12.23 kl. 12 på Facebook DBU Sjælland


Finale: Søndag den 9. juni 2024 kl. 13:00 - afholdes i Vest

Log ind