Jyllandsserien Kvinder - Efterår 2023, Pulje 255 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
240496
fr11-08 2023
19:00 FC Silkeborg IFSK Buskelundskolen
0
-
3
11. aug 2023
19:00
FC Silkeborg
0
IFSK
3
240499
12-08 2023
10:00 Aarhus 1900 Aarhus Fremad Fort Langenæs
2
-
1
12. aug 2023
10:00
Aarhus 1900
2
Aarhus Fremad
1
240500
to17-08 2023
19:00 ASA, Aarhus FC Silkeborg Koncenton Park (ASA græsbaner)
3
-
1
17. aug 2023
19:00
ASA, Aarhus
3
FC Silkeborg
1
240505
on23-08 2023
18:30 Aarhus 1900 ASA, Aarhus Fort Langenæs
3
-
1
23. aug 2023
18:30
Aarhus 1900
3
ASA, Aarhus
1
240506
to24-08 2023
20:00 Vorup FB Skødstrup SF XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
2
-
1
24. aug 2023
20:00
Vorup FB
2
Skødstrup SF
1
240504
fr25-08 2023
19:00 FC Silkeborg BMI Buskelund Kunstgræsbane
0
-
2
25. aug 2023
19:00
FC Silkeborg
0
BMI
2
240565
27-08 2023
14:00 ASA, Aarhus Aarhus Fremad Koncenton Park (ASA græsbaner)
1
-
1
27. aug 2023
14:00
ASA, Aarhus
1
Aarhus Fremad
1
240566
ti29-08 2023
18:45 IFSK Vorup FB Vorrevangsskolen
0
-
5
29. aug 2023
18:45
IFSK
0
Vorup FB
5
240568
02-09 2023
13:00 FC Silkeborg Vorup FB Buskelundskolen
2
-
5
02. sep 2023
13:00
FC Silkeborg
2
Vorup FB
5
240571
03-09 2023
10:00 Aarhus Fremad BMI Riisvangen Stadion
1
-
2
03. sep 2023
10:00
Aarhus Fremad
1
BMI
2
240570
03-09 2023
13:30 Aarhus 1900 Skødstrup SF Fort Langenæs
4
-
1
03. sep 2023
13:30
Aarhus 1900
4
Skødstrup SF
1
240569
03-09 2023
15:00 IFSK ASA, Aarhus Hasle Skole
3
-
11
03. sep 2023
15:00
IFSK
3
ASA, Aarhus
11
240572
on06-09 2023
18:30 FC Silkeborg Aarhus 1900 Buskelund Kunstgræsbane
1
-
2
06. sep 2023
18:30
FC Silkeborg
1
Aarhus 1900
2
240575
to07-09 2023
18:15 Skødstrup SF Aarhus Fremad Studstrup Idrætsanlæg
1
-
2
07. sep 2023
18:15
Skødstrup SF
1
Aarhus Fremad
2
240573
to07-09 2023
19:00 Vorup FB ASA, Aarhus XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
0
-
3
07. sep 2023
19:00
Vorup FB
0
ASA, Aarhus
3
240574
to07-09 2023
20:00 BMI IFSK Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
3
-
1
07. sep 2023
20:00
BMI
3
IFSK
1
240579
09-09 2023
16:00 Aarhus 1900 Vorup FB Fort Langenæs
1
-
2
09. sep 2023
16:00
Aarhus 1900
1
Vorup FB
2
240578
10-09 2023
15:00 ASA, Aarhus BMI Koncenton Park (ASA græsbaner)
1
-
0
10. sep 2023
15:00
ASA, Aarhus
1
BMI
0
240580
ma11-09 2023
17:45 IFSK Skødstrup SF Ellehøjskolen
0
-
1
11. sep 2023
17:45
IFSK
0
Skødstrup SF
1
240576
ti12-09 2023
19:00 FC Silkeborg Aarhus Fremad Buskelund Kunstgræsbane
2
-
3
12. sep 2023
19:00
FC Silkeborg
2
Aarhus Fremad
3
240502
to14-09 2023
17:45 IFSK Aarhus 1900 Ellehøjskolen
0
-
4
14. sep 2023
17:45
IFSK
0
Aarhus 1900
4
240587
17-09 2023
11:15 Aarhus Fremad Aarhus 1900 Riisvangen Stadion
1
-
1
17. sep 2023
11:15
Aarhus Fremad
1
Aarhus 1900
1
240581
17-09 2023
13:00 IFSK FC Silkeborg Hasle Skole
0
-
3
17. sep 2023
13:00
IFSK
0
FC Silkeborg
3
240582
17-09 2023
15:00 ASA, Aarhus Skødstrup SF Koncenton Park (ASA græsbaner)
4
-
1
17. sep 2023
15:00
ASA, Aarhus
4
Skødstrup SF
1
240583
ti19-09 2023
20:00 BMI Vorup FB Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
0
-
3
19. sep 2023
20:00
BMI
0
Vorup FB
3
240590
23-09 2023
10:00 Aarhus 1900 IFSK Fort Langenæs
3
-
0
23. sep 2023
10:00
Aarhus 1900
3
IFSK
0
240589
24-09 2023
14:00 Vorup FB Aarhus Fremad XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
4
-
1
24. sep 2023
14:00
Vorup FB
4
Aarhus Fremad
1
240591
24-09 2023
15:00 Skødstrup SF BMI Studstrup Idrætsanlæg
1
-
0
24. sep 2023
15:00
Skødstrup SF
1
BMI
0
240588
ti26-09 2023
19:30 FC Silkeborg ASA, Aarhus Buskelund Kunstgræsbane
0
-
1
26. sep 2023
19:30
FC Silkeborg
0
ASA, Aarhus
1
240598
to28-09 2023
19:00 FC Silkeborg Skødstrup SF Buskelund Kunstgræsbane
1
-
2
28. sep 2023
19:00
FC Silkeborg
1
Skødstrup SF
2
240597
30-09 2023
12:00 IFSK Aarhus Fremad Ellehøjskolen
2
-
5
30. sep 2023
12:00
IFSK
2
Aarhus Fremad
5
240592
30-09 2023
13:00 BMI FC Silkeborg Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
3
-
0
30. sep 2023
13:00
BMI
3
FC Silkeborg
0
240595
01-10 2023
13:00 ASA, Aarhus Aarhus 1900 Koncenton Park (ASA græsbaner)
0
-
3
01. okt 2023
13:00
ASA, Aarhus
0
Aarhus 1900
3
240596
01-10 2023
15:00 Skødstrup SF Vorup FB Studstrup Idrætsanlæg
0
-
3
01. okt 2023
15:00
Skødstrup SF
0
Vorup FB
3
240503
ti03-10 2023
20:00 BMI Skødstrup SF Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
2
-
0
03. okt 2023
20:00
BMI
2
Skødstrup SF
0
240501
on04-10 2023
19:15 Aarhus Fremad Vorup FB Riisvangen Stadion
1
-
2
04. okt 2023
19:15
Aarhus Fremad
1
Vorup FB
2
240601
07-10 2023
10:00 Aarhus 1900 BMI Fort Langenæs
3
-
1
07. okt 2023
10:00
Aarhus 1900
3
BMI
1
240599
08-10 2023
11:15 Aarhus Fremad ASA, Aarhus Riisvangen Stadion
3
-
0
08. okt 2023
11:15
Aarhus Fremad
3
ASA, Aarhus
0
240600
08-10 2023
16:00 Vorup FB IFSK XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
12
-
0
08. okt 2023
16:00
Vorup FB
12
IFSK
0
240516
ma09-10 2023
19:15 Skødstrup SF FC Silkeborg Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
4
-
1
09. okt 2023
19:15
Skødstrup SF
4
FC Silkeborg
1
240498
ti10-10 2023
20:00 Vorup FB BMI XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
0
-
1
10. okt 2023
20:00
Vorup FB
0
BMI
1
240602
14-10 2023
15:00 Vorup FB FC Silkeborg XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
6
-
0
14. okt 2023
15:00
Vorup FB
6
FC Silkeborg
0
240605
15-10 2023
13:00 BMI Aarhus Fremad Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
1
-
2
15. okt 2023
13:00
BMI
1
Aarhus Fremad
2
240604
15-10 2023
15:00 Skødstrup SF Aarhus 1900 Studstrup Idrætsanlæg
2
-
1
15. okt 2023
15:00
Skødstrup SF
2
Aarhus 1900
1
240603
15-10 2023
17:00 ASA, Aarhus IFSK Koncenton Park (ASA græsbaner)
UHT
15. okt 2023
17:00
ASA, Aarhus
IFSK
UHT
240606
21-10 2023
10:00 Aarhus 1900 FC Silkeborg Fort Langenæs
4
-
2
21. okt 2023
10:00
Aarhus 1900
4
FC Silkeborg
2
240608
22-10 2023
13:00 IFSK BMI Hasle Skole
HHT
22. okt 2023
13:00
IFSK
BMI
HHT
240607
22-10 2023
15:00 ASA, Aarhus Vorup FB Koncenton Park (ASA græsbaner)
1
-
4
22. okt 2023
15:00
ASA, Aarhus
1
Vorup FB
4
240609
22-10 2023
16:30 Aarhus Fremad Skødstrup SF Riisvangen Stadion
5
-
1
22. okt 2023
16:30
Aarhus Fremad
5
Skødstrup SF
1
240567
ti24-10 2023
19:00 BMI Aarhus 1900 Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
1
-
2
24. okt 2023
19:00
BMI
1
Aarhus 1900
2
240515
on25-10 2023
19:30 Aarhus Fremad IFSK Riisvangen Stadion
4
-
2
25. okt 2023
19:30
Aarhus Fremad
4
IFSK
2
240497
on25-10 2023
19:45 Skødstrup SF ASA, Aarhus Sparekassen Djursland Park - Hornslet (kunst)
4
-
1
25. okt 2023
19:45
Skødstrup SF
4
ASA, Aarhus
1
240612
fr27-10 2023
19:00 Vorup FB Aarhus 1900 XL Park, Vorup - Kunstgræsbane Ulvehøj
3
-
0
27. okt 2023
19:00
Vorup FB
3
Aarhus 1900
0
240610
29-10 2023
14:00 Aarhus Fremad FC Silkeborg Riisvangen Stadion
8
-
0
29. okt 2023
14:00
Aarhus Fremad
8
FC Silkeborg
0
240611
29-10 2023
14:30 BMI ASA, Aarhus Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
4
-
0
29. okt 2023
14:30
BMI
4
ASA, Aarhus
0
240613
29-10 2023
14:30 Skødstrup SF IFSK ed Park (Skødstrup)
7
-
0
29. okt 2023
14:30
Skødstrup SF
7
IFSK
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind