U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår, Sort

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
396184
05-05 2024
10:00 Emdrupparken KFUMs Boldklub
05. maj
10:00
Skjold 2
Jægersborg BK 2
396279
05-05 2024
10:00 Emdrupparken KFUMs Boldklub
05. maj
10:00
B.93 7
Aakanden GF 2
396280
05-05 2024
10:25 Emdrupparken KFUMs Boldklub
05. maj
10:25
Skjold 2
KFUM 1
396283
05-05 2024
10:25
Oversidder
Emdrupparken KFUMs Boldklub
05. maj
10:25
Aakanden GF 2
Oversidder
821608
05-05 2024
10:30 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
05. maj
10:30
Østerbro IF 3
KB 8
821609
05-05 2024
10:30 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
05. maj
10:30
Skovshoved IF 3
Nørrebro United 4
821603
05-05 2024
10:50 Emdrupparken Bane 1 KFUMs Boldklub
05. maj
10:50
KFUM 1
B.93 7
821604
05-05 2024
10:50
Oversidder
Emdrupparken KFUMs Boldklub
05. maj
10:50
Oversidder
Jægersborg BK 2
821610
05-05 2024
10:55
GVI 4
!
NB: GVI 4 er taberdømt
Skovshoved I P Kunst
Skovshoved Idrætsforening
05. maj
10:55
Østerbro IF 3
GVI 4
821611
05-05 2024
10:55
Vestia 3
!
NB: Vestia 3 er taberdømt
Skovshoved I P Kunst
Skovshoved Idrætsforening
05. maj
10:55
Nørrebro United 4
Vestia 3
821605
05-05 2024
11:15 Emdrupparken KFUMs Boldklub
05. maj
11:15
B.93 7
Skjold 2
821606
05-05 2024
11:15 Emdrupparken KFUMs Boldklub
05. maj
11:15
Jægersborg BK 2
Aakanden GF 2
821612
05-05 2024
11:20
GVI 4
!
NB: GVI 4 er taberdømt
Skovshoved I P Kunst
Skovshoved Idrætsforening
05. maj
11:20
GVI 4
Skovshoved IF 3
821613
05-05 2024
11:20
Vestia 3
!
NB: Vestia 3 er taberdømt
Skovshoved I P Kunst
Skovshoved Idrætsforening
05. maj
11:20
Vestia 3
KB 8
821607
05-05 2024
11:40
Oversidder
Emdrupparken Bane 1 KFUMs Boldklub
05. maj
11:40
KFUM 1
Oversidder
821614
05-05 2024
11:45 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
05. maj
11:45
Skovshoved IF 3
Østerbro IF 3
821615
05-05 2024
11:45 Skovshoved I P Kunst Skovshoved Idrætsforening
05. maj
11:45
KB 8
Nørrebro United 4
821616
05-05 2024
12:10
Vestia 3
!
NB: Vestia 3 er taberdømt
Skovshoved I P Kunst
Skovshoved Idrætsforening
05. maj
12:10
GVI 4
Vestia 3
821617
25-05 2024
10:00
Skjold 2
!
NB: Skjold 2 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
25. maj
10:00
Skjold 2
Aakanden GF 2
821618
25-05 2024
10:00
Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
25. maj
10:00
GVI 4
Nørrebro United 4
821619
25-05 2024
10:25
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
10:25
Skjold 2
Oversidder
821620
25-05 2024
10:25
Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
25. maj
10:25
Nørrebro United 4
Østerbro IF 3
821621
25-05 2024
10:50
Oversidder
Fælledparken
ANN
Boldklubben Skjold
25. maj
10:50
Oversidder
GVI 4
ANN
821622
25-05 2024
10:50 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
10:50
Østerbro IF 3
Aakanden GF 2
821623
25-05 2024
11:15
Skjold 2
!
NB: Skjold 2 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
25. maj
11:15
GVI 4
Skjold 2
821624
25-05 2024
11:15
Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
25. maj
11:15
Aakanden GF 2
Nørrebro United 4
821625
25-05 2024
11:40
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
11:40
Oversidder
Østerbro IF 3
821626
26-05 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
10:00
KFUM 1
KB 8
821627
26-05 2024
10:00 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
10:00
Vestia 3
Skovshoved IF 3
821628
26-05 2024
10:25 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
10:25
KFUM 1
Jægersborg BK 2
821629
26-05 2024
10:25 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
10:25
Skovshoved IF 3
B.93 7
821630
26-05 2024
10:50 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
10:50
Jægersborg BK 2
Vestia 3
821631
26-05 2024
10:50 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
10:50
B.93 7
KB 8
821632
26-05 2024
11:15 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
11:15
Vestia 3
KFUM 1
821633
26-05 2024
11:15 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
11:15
KB 8
Skovshoved IF 3
821634
26-05 2024
11:40 Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1 Boldklubben Vestia
26. maj
11:40
Jægersborg BK 2
B.93 7
821644
01-06 2024
10:00 Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
01. jun
10:00
KFUM 1
Skovshoved IF 3
821675
01-06 2024
10:00 Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
01. jun
10:00
Østerbro IF 3
Jægersborg BK 2
821676
01-06 2024
10:25 Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
01. jun
10:25
KFUM 1
Aakanden GF 2
821677
01-06 2024
10:25 Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
01. jun
10:25
Jægersborg BK 2
Nørrebro United 4
821678
01-06 2024
10:50 Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
01. jun
10:50
Aakanden GF 2
Østerbro IF 3
821679
01-06 2024
10:50 Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
01. jun
10:50
Nørrebro United 4
Skovshoved IF 3
821680
01-06 2024
11:15 Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
01. jun
11:15
Østerbro IF 3
KFUM 1
821681
01-06 2024
11:15 Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
01. jun
11:15
Skovshoved IF 3
Jægersborg BK 2
821682
01-06 2024
11:40 Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
01. jun
11:40
Aakanden GF 2
Nørrebro United 4
821635
01-06 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-3 Boldklubben af 1893
01. jun
12:30
B.93 7
GVI 4
821636
01-06 2024
12:30 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-4 Boldklubben af 1893
01. jun
12:30
Vestia 3
Skjold 2
821637
01-06 2024
12:55
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 2-4 Boldklubben af 1893
01. jun
12:55
B.93 7
Oversidder
821638
01-06 2024
12:55 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-4 Boldklubben af 1893
01. jun
12:55
Skjold 2
KB 8
821639
01-06 2024
13:20
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg. Boldklubben af 1893
01. jun
13:20
Oversidder
Vestia 3
821640
01-06 2024
13:20 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-4 Boldklubben af 1893
01. jun
13:20
KB 8
GVI 4
821641
01-06 2024
13:45 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-3 Boldklubben af 1893
01. jun
13:45
Vestia 3
B.93 7
821642
01-06 2024
13:45 B 93 Svanemølleanlæg. Kunst 1-4 Boldklubben af 1893
01. jun
13:45
GVI 4
Skjold 2
821643
01-06 2024
14:10
Oversidder
B 93 Svanemølleanlæg. Boldklubben af 1893
01. jun
14:10
Oversidder
KB 8
821683
09-06 2024
12:30 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
12:30
Skjold 2
Nørrebro United 4
821684
09-06 2024
12:30 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
12:30
Østerbro IF 3
B.93 7
821737
09-06 2024
12:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
12:30
KB 8
Jægersborg BK 2
821738
09-06 2024
12:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
12:30
GVI 4
KFUM 1
822201
09-06 2024
12:55 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
12:55
KB 8
Aakanden GF 2
822204
09-06 2024
12:55 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
12:55
KFUM 1
Skovshoved IF 3
821686
09-06 2024
12:55 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
12:55
Skjold 2
Vestia 3
821687
09-06 2024
12:55
Oversidder
Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
12:55
B.93 7
Oversidder
821688
09-06 2024
13:20 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
13:20
Vestia 3
Østerbro IF 3
821689
09-06 2024
13:20
Oversidder
Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
13:20
Oversidder
Nørrebro United 4
829912
09-06 2024
13:20 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
13:20
Aakanden GF 2
GVI 4
829917
09-06 2024
13:20 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
13:20
Skovshoved IF 3
Jægersborg BK 2
829918
09-06 2024
13:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
13:45
GVI 4
KB 8
829919
09-06 2024
13:45 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
13:45
Jægersborg BK 2
KFUM 1
821690
09-06 2024
13:45 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
13:45
Østerbro IF 3
Skjold 2
821691
09-06 2024
13:45 Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
13:45
Nørrebro United 4
B.93 7
821734
09-06 2024
14:10
Oversidder
Nørrebroparken Nørrebro United
09. jun
14:10
Vestia 3
Oversidder
829920
09-06 2024
14:10 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
14:10
Aakanden GF 2
Skovshoved IF 3
829921
16-06 2024
15:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:00
Skjold 2
Jægersborg BK 2
829922
16-06 2024
15:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:00
Skovshoved IF 3
GVI 4
830321
16-06 2024
15:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:00
KFUM 1
Nørrebro United 4
955131
16-06 2024
15:00 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:00
Aakanden GF 2
Vestia 3
955133
16-06 2024
15:25 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:25
KFUM 1
B.93 7
959604
16-06 2024
15:25 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:25
Vestia 3
KB 8
829923
16-06 2024
15:25
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:25
Skjold 2
Oversidder
829924
16-06 2024
15:25 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:25
GVI 4
Østerbro IF 3
829925
16-06 2024
15:50
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:50
Oversidder
Skovshoved IF 3
829928
16-06 2024
15:50 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:50
Østerbro IF 3
Jægersborg BK 2
959606
16-06 2024
15:50 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:50
B.93 7
Aakanden GF 2
959607
16-06 2024
15:50 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
15:50
KB 8
Nørrebro United 4
829929
16-06 2024
16:15 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
16:15
Skovshoved IF 3
Skjold 2
829930
16-06 2024
16:15 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
16:15
Jægersborg BK 2
GVI 4
396284
16-06 2024
16:15 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
16:15
Aakanden GF 2
KFUM 1
396285
16-06 2024
16:15 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
16:15
Nørrebro United 4
Vestia 3
396286
16-06 2024
16:40 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
16:40
B.93 7
KB 8
829931
16-06 2024
16:40
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
16. jun
16:40
Oversidder
Østerbro IF 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind