U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024, Pulje 712

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
449721
fr01-03 2024
17:30 ed Park (Skødstrup)
5
-
1
01. mar
17:30
Skødstrup SF
5
Hadsten SK
1
449718
02-03 2024
10:00 Fælleden kunstgræsbane
3
-
6
02. mar
10:00
FC Skanderborg
3
Brabrand IF
6
449719
02-03 2024
10:30 Stadome, Ikast (kunst)
8
-
2
02. mar
10:30
Ikast FC
8
VSK Aarhus
2
449720
03-03 2024
11:00 Søholt Kunstbane 1
6
-
8
03. mar
11:00
Silkeborg IF
6
Hammerum IF
8
449744
09-03 2024
09:45 VSK Aarhus
4
-
1
09. mar
09:45
VSK Aarhus
4
Brabrand IF
1
450197
09-03 2024
11:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
0
-
3
09. mar
11:00
FC Skanderborg
0
Skødstrup SF
3
450198
09-03 2024
11:00 Hammerum Kunstgræsbane 1
1
-
3
09. mar
11:00
Hammerum IF
1
Ikast FC
3
450196
09-03 2024
14:00 Hadsten Kunstgræs
1
-
5
09. mar
14:00
Hadsten SK
1
Silkeborg IF
5
450202
16-03 2024
11:00 Hadsten Kunstgræs
0
-
3
16. mar
11:00
Hadsten SK
0
FC Skanderborg
3
450199
16-03 2024
11:15 Brabrand IF's Idrætsanlæg
4
-
3
16. mar
11:15
Brabrand IF
4
Hammerum IF
3
450200
16-03 2024
11:30 ed Park (Skødstrup)
1
-
0
16. mar
11:30
Skødstrup SF
1
VSK Aarhus
0
450201
17-03 2024
10:00 Søholt Kunstbane 1
1
-
2
17. mar
10:00
Silkeborg IF
1
Ikast FC
2
450203
23-03 2024
10:30 Stadome, Ikast (kunst)
1
-
3
23. mar
10:30
Ikast FC
1
Brabrand IF
3
450205
23-03 2024
11:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
1
-
3
23. mar
11:00
FC Skanderborg
1
Silkeborg IF
3
450212
06-04 2024
11:00 Hadsten Kunstgræs
3
-
2
06. apr
11:00
Hadsten SK
3
Hammerum IF
2
450207
06-04 2024
13:00 Brabrand IF's Idrætsanlæg
1
-
3
06. apr
13:00
Brabrand IF
1
Silkeborg IF
3
450210
07-04 2024
11:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
2
-
5
07. apr
11:00
FC Skanderborg
2
VSK Aarhus
5
450211
07-04 2024
11:30 ed Park (Skødstrup)
2
-
1
07. apr
11:30
Skødstrup SF
2
Ikast FC
1
450219
13-04 2024
11:00 Søholt Kunstbane 2
2
-
0
13. apr
11:00
Silkeborg IF
2
VSK Aarhus
0
450220
13-04 2024
11:00 Hammerum Kunstgræsbane 1
2
-
1
13. apr
11:00
Hammerum IF
2
FC Skanderborg
1
450218
13-04 2024
13:15 ed Park (Skødstrup)
4
-
2
13. apr
13:15
Brabrand IF
4
Skødstrup SF
2
450221
14-04 2024
14:45 Stadome, Ikast (kunst)
5
-
0
14. apr
14:45
Ikast FC
5
Hadsten SK
0
450223
20-04 2024
11:20 VSK Aarhus
5
-
3
20. apr
11:20
VSK Aarhus
5
Hammerum IF
3
450222
21-04 2024
11:00 NMT-BYENS Arena Hadsten
5
-
2
21. apr
11:00
Hadsten SK
5
Brabrand IF
2
450224
21-04 2024
11:30 ed Park (Skødstrup)
4
-
1
21. apr
11:30
Skødstrup SF
4
Silkeborg IF
1
450225
21-04 2024
12:00 Fælleden kunstgræsbane
0
-
4
21. apr
12:00
FC Skanderborg
0
Ikast FC
4
450206
27-04 2024
11:00 Hammerum Kunstgræsbane 1
0
-
1
27. apr
11:00
Hammerum IF
0
Skødstrup SF
1
450228
04-05 2024
11:00 Hammerum Kunstgræsbane 1
3
-
2
04. maj
11:00
Hammerum IF
3
Silkeborg IF
2
450230
04-05 2024
11:00 NMT-BYENS Arena Hadsten
3
-
2
04. maj
11:00
Hadsten SK
3
Skødstrup SF
2
450227
04-05 2024
11:30 VSK Aarhus
3
-
2
04. maj
11:30
VSK Aarhus
3
Ikast FC
2
450226
05-05 2024
11:00 Brabrand IF's Idrætsanlæg
5
-
1
05. maj
11:00
Brabrand IF
5
FC Skanderborg
1
450234
ti07-05 2024
18:30 Ikast FC Stadion Allé
4
-
2
07. maj
18:30
Ikast FC
4
Hammerum IF
2
450233
12-05 2024
11:00 ed Park (Skødstrup)
6
-
2
12. maj
11:00
Skødstrup SF
6
FC Skanderborg
2
450237
to16-05 2024
18:30 Ikast FC Stadion Allé
3
-
2
16. maj
18:30
Ikast FC
3
Silkeborg IF
2
450236
18-05 2024
10:00 VSK Aarhus
2
-
0
18. maj
10:00
VSK Aarhus
2
Skødstrup SF
0
450235
18-05 2024
11:00 Hammerum Kunstgræsbane 1
0
-
2
18. maj
11:00
Hammerum IF
0
Brabrand IF
2
450238
19-05 2024
12:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
5
-
6
19. maj
12:00
FC Skanderborg
5
Hadsten SK
6
450241
25-05 2024
11:00 Søholt Kunstbane 2
2
-
1
25. maj
11:00
Silkeborg IF
2
FC Skanderborg
1
450240
25-05 2024
11:10 NMT-BYENS Arena Hadsten
3
-
6
25. maj
11:10
Hadsten SK
3
VSK Aarhus
6
450239
25-05 2024
13:00 Brabrand IF's Idrætsanlæg
1
-
1
25. maj
13:00
Brabrand IF
1
Ikast FC
1
450231
on29-05 2024
18:30 Vejlby/Risskov Centret
29. maj
18:30
Brabrand IF
VSK Aarhus
450232
on29-05 2024
19:00 JYSK Park (kunstgræs)
29. maj
19:00
Silkeborg IF
Hadsten SK
450204
01-06 2024
11:00 Kunstgræsbanen-VSK Aarhus
01. jun
11:00
VSK Aarhus
Hadsten SK
450268
01-06 2024
11:00 Ikast FC Stadion Allé
01. jun
11:00
Ikast FC
FC Skanderborg
450242
02-06 2024
11:30 ed Park (Skødstrup)
02. jun
11:30
Skødstrup SF
Hammerum IF
450244
08-06 2024
10:00 VSK Aarhus
08. jun
10:00
VSK Aarhus
FC Skanderborg
450245
08-06 2024
11:00 Ikast FC Stadion Allé
08. jun
11:00
Ikast FC
Skødstrup SF
450246
08-06 2024
11:00 Hammerum Kunstgræsbane 1
08. jun
11:00
Hammerum IF
Hadsten SK
450243
08-06 2024
11:00 Søholt Kunstbane 2
08. jun
11:00
Silkeborg IF
Brabrand IF
450254
15-06 2024
11:00 NMT-BYENS Arena Hadsten
15. jun
11:00
Hadsten SK
Ikast FC
450249
15-06 2024
11:30 ed Park (Skødstrup)
15. jun
11:30
Skødstrup SF
Brabrand IF
450251
15-06 2024
11:50 VSK Aarhus
15. jun
11:50
VSK Aarhus
Silkeborg IF
450253
16-06 2024
11:00 Normal Arena, 11-mands (kunst)
16. jun
11:00
FC Skanderborg
Hammerum IF
450256
22-06 2024
11:00 Hammerum Kunstgræsbane 1
22. jun
11:00
Hammerum IF
VSK Aarhus
450257
22-06 2024
11:00 Søholt Kunstbane 2
22. jun
11:00
Silkeborg IF
Skødstrup SF
450255
22-06 2024
13:00 Brabrand IF's Idrætsanlæg
22. jun
13:00
Brabrand IF
Hadsten SK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind