Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. apr
16:00
B. 1973, Herlev
0
Vallensbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
10:45
Frederiksværk Fodbold Klub
2
Herlev IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
11:00
Allerød Fodbold Klub
1
Virum-Sorgenfri BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:30
KFUM BK, Roskilde
5
B. 1973, Herlev
3
|
|||||||||||||||||||
13. apr
14:00
LSF
3
Vallensbæk IF
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr
11:00
Fredensborg BI
8
Herstedøster IC
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:15
Virum-Sorgenfri BK
3
KFUM BK, Roskilde
3
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:25
B. 1973, Herlev
0
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Herlev IF
3
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Vallensbæk IF
2
Fredensborg BI
0
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:30
Herstedøster IC
3
Allerød Fodbold Klub
3
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Frederiksværk Fodbold Klub
0
Virum-Sorgenfri BK
0
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:30
KFUM BK, Roskilde
3
Herstedøster IC
4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
LSF
B. 1973, Herlev
PRO
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Fredensborg BI
2
Allerød Fodbold Klub
2
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
Herstedøster IC
0
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Virum-Sorgenfri BK
2
LSF
3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Herlev IF
3
Fredensborg BI
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Allerød Fodbold Klub
7
KFUM BK, Roskilde
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Vallensbæk IF
2
Herlev IF
2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Vallensbæk IF
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
LSF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Herlev IF
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Fredensborg BI
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Allerød Fodbold Klub
LSF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Virum-Sorgenfri BK
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
KFUM BK, Roskilde
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Herstedøster IC
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
B. 1973, Herlev
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Herlev IF
Herstedøster IC
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
LSF
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vallensbæk IF
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Fredensborg BI
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
B. 1973, Herlev
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
KFUM BK, Roskilde
Vallensbæk IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Allerød Fodbold Klub
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:45
Frederiksværk Fodbold Klub
LSF
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Herstedøster IC
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Fredensborg BI
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Herlev IF
KFUM BK, Roskilde
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
B. 1973, Herlev
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
LSF
Fredensborg BI
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Vallensbæk IF
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Virum-Sorgenfri BK
Herstedøster IC
|
Finale
Lørdag den 22. juni kl. 14.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2