U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024, Pulje 481

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
632649
to04-04 2024
18:00 Jutlanderbank Arena (kunstgræs) (Fjerritslev)
6
-
2
04. apr
18:00
Øster Han Herred
6
Hjørring FK
2
632647
07-04 2024
15:00 Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
2
-
7
07. apr
15:00
Skagen IK
2
Nørresundby FB
7
632648
07-04 2024
15:00 Bangsbo Freja anlæg
0
-
3
07. apr
15:00
Bangsbo Freja
0
Øster Han Herred
3
632646
to11-04 2024
18:30 Hjørring IF's Anlæg
5
-
8
11. apr
18:30
Hjørring FK
5
Aabybro IF
8
632651
13-04 2024
15:00 Aabybro Idrætscenter
4
-
4
13. apr
15:00
Aabybro IF
4
Skagen IK
4
632650
ma15-04 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
1
-
4
15. apr
18:30
Nørresundby FB
1
Bangsbo Freja
4
632652
to18-04 2024
18:30 Hjørring IF's Anlæg
5
-
3
18. apr
18:30
Hjørring FK
5
Bangsbo Freja
3
632654
fr19-04 2024
19:00 Aabybro Idrætscenter
3
-
5
19. apr
19:00
Aabybro IF
3
Nørresundby FB
5
632657
ti23-04 2024
18:00 Bangsbo Freja anlæg
3
-
2
23. apr
18:00
Bangsbo Freja
3
Skagen IK
2
632655
to25-04 2024
18:30 Bagterp Idrætsanlæg
1
-
3
25. apr
18:30
Hjørring FK
1
Nørresundby FB
3
632656
fr26-04 2024
18:00 Halvrimmen Stadion
8
-
2
26. apr
18:00
Øster Han Herred
8
Aabybro IF
2
632660
04-05 2024
10:00 Aabybro Idrætscenter
6
-
2
04. maj
10:00
Aabybro IF
6
Bangsbo Freja
2
632658
05-05 2024
15:00 Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
2
-
1
05. maj
15:00
Skagen IK
2
Hjørring FK
1
632659
ma06-05 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
2
-
9
06. maj
18:30
Nørresundby FB
2
Øster Han Herred
9
632708
to16-05 2024
18:30 Tranum Stadion
6
-
0
16. maj
18:30
Øster Han Herred
6
Bangsbo Freja
0
632706
ti21-05 2024
18:30 Aabybro Idrætscenter
5
-
2
21. maj
18:30
Aabybro IF
5
Hjørring FK
2
632707
on22-05 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
5
-
1
22. maj
18:30
Nørresundby FB
5
Skagen IK
1
632709
to23-05 2024
18:30 Lundergårdhallen
0
-
6
23. maj
18:30
Hjørring FK
0
Øster Han Herred
6
641408
25-05 2024
16:00 Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
ANN
25. maj
16:00
Skagen IK
Aabybro IF
ANN
641407
26-05 2024
17:00 Bangsbo Freja anlæg
4
-
0
26. maj
17:00
Bangsbo Freja
4
Nørresundby FB
0
641409
01-06 2024
14:45 Bangsbo Freja anlæg
HHT
01. jun
14:45
Bangsbo Freja
Hjørring FK
HHT
641410
01-06 2024
16:00 Skovsgård Stadion
UHT
01. jun
16:00
Øster Han Herred
Skagen IK
UHT
641411
ma03-06 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
2
-
3
03. jun
18:30
Nørresundby FB
2
Aabybro IF
3
641413
09-06 2024
12:00 Aabybro Idrætscenter
5
-
2
09. jun
12:00
Aabybro IF
5
Øster Han Herred
2
641414
09-06 2024
12:00 Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
7
-
2
09. jun
12:00
Skagen IK
7
Bangsbo Freja
2
641412
ma10-06 2024
18:30 Lindholm Høje Stadion
2
-
5
10. jun
18:30
Nørresundby FB
2
Hjørring FK
5
641415
to13-06 2024
18:30 Lundergårdhallen
2
-
0
13. jun
18:30
Hjørring FK
2
Skagen IK
0
641416
to13-06 2024
18:30 Brovst IF's Anlæg
UHT
13. jun
18:30
Øster Han Herred
Nørresundby FB
UHT
641417
15-06 2024
12:00 Bangsbo Freja anlæg
HHT
15. jun
12:00
Bangsbo Freja
Aabybro IF
HHT
632653
15-06 2024
15:00 Sparekassen Danmark Arena (Skagen)
UHT
15. jun
15:00
Skagen IK
Øster Han Herred
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind