MENU

Virumgård kunstgræsbane //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
533102 6
06-03 2021
Kl. 11:00
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 Pulje 5 Virum-Sorgenfri BK 2 Nivå-Kokkedal FK 2
708432 5
06-03 2021
Kl. 14:00
VinterBOLD U-15 Drenge Øst Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK Sundby Bk.
ANN
201566 1
07-03 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 9 Pulje 2 Værløse BK Greve Fodbold
ANN
201567 1
07-03 2021
Kl. 10:00
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 9 Pulje 2 Albertslund IF Oversidder
201568 1
07-03 2021
Kl. 10:30
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 9 Pulje 2 Greve Fodbold Albertslund IF
ANN
201571 1
07-03 2021
Kl. 10:30
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 9 Pulje 2 Værløse BK Albertslund IF
ANN
620944 6
07-03 2021
Kl. 10:30
VinterBold U11 Piger 3 (10) 8v8 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK FA 2000 2
201569 1
07-03 2021
Kl. 11:00
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 9 Pulje 2 Oversidder Værløse BK
201570 1
07-03 2021
Kl. 11:00
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 9 Pulje 2 Greve Fodbold Oversidder
738847 6
07-03 2021
Kl. 12:00
VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK AB Tårnby
ANN
776910 8
13-03 2021
Kl. 10:30
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK FC Holte
809753 8
13-03 2021
Kl. 10:30
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Oversidder
848148 7
13-03 2021
Kl. 16:00
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK IF Skjold Birkerød
ANN
805756 8
14-03 2021
Kl. 10:30
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Oversidder
641040 6
14-03 2021
Kl. 16:00
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Nivå-Kokkedal FK
ANN
641159 7 fr
19-03 2021
Kl. 17:45
VinterBOLD U-17 Drenge 1-2 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK IF "Skjold" Birkerød Fodbold
ANN
617575 7 fr
19-03 2021
Kl. 19:30
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Hørsholm-Usserød IK
ANN
620956 8
20-03 2021
Kl. 09:00
VinterBold U11 Piger 3 (10) 8v8 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK GVI
469215 8
20-03 2021
Kl. 09:00
VinterBold U12 Drenge 2 (09) 8v8 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK 2 Hørsholm-Usserød IK 2
493077 8
20-03 2021
Kl. 10:30
VinterBold U12 Drenge 1 (09) 8v8 Pulje 3 Virum-Sorgenfri BK 1 Værløse BK 1
515499 14
20-03 2021
Kl. 13:00
Serie 1 Pulje 1 Virum-Sorgenfri Gladsaxe-Hero BK
UDS
736088 8
20-03 2021
Kl. 16:45
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Humlebæk BK
ANN
623636 8
21-03 2021
Kl. 09:15
VinterBold U12 Piger 2 (09) 8v8 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Vestia 1
533114 8
21-03 2021
Kl. 10:30
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 Pulje 5 Virum-Sorgenfri BK 2 Humlebæk BK 1
848152 8
21-03 2021
Kl. 18:00
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Frederikssund FB
ANN
744382 9
27-03 2021
Kl. 11:00
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK Brønshøj BK
ANN
535515 9
28-03 2021
Kl. 09:00
VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8 Pulje 3 Virum-Sorgenfri BK 1 Oversidder
773075 9
28-03 2021
Kl. 12:00
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK Herstedøster IC
ANN
382546 2
28-03 2021
Kl. 14:00
U14 Piger Liga 2 (07) forår Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK B 1908
UDS
848096 3 on
31-03 2021
Kl. 23:59
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Farum BK
ANN
772765 3 on
31-03 2021
Kl. 23:59
VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK Vestia
ANN
614293 5 ma
05-04 2021
Kl. 11:00
Serie 4 Pulje 2 Virum-Sorgenfri BK (1) Kokkedal Lokal Fodbold

Log ind