MENU

Kunst, Bavnehøj IA //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
256962 1
15-08 2020
Kl. 12:00
U19 Drenge M (02-03) Efterår Mester Vestia (1) Kastrup 2
622677 1
15-08 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 Vestia 2 Skjold 3
131678 1
16-08 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P7 20/21 P7 SSB Valby Bk.
131686 2 on
19-08 2020
Kl. 20:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Bk. Vestia SSB
407991 1 to
20-08 2020
Kl. 21:15
M+55 1 Efterår Pulje 1 SSB Kastrup
246868 1 fr
21-08 2020
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 Vestia 3 Bispebjerg 2
112908 1
22-08 2020
Kl. 10:30
U11 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 3 BK Vestia 3 BK Fix 2
815959 1
22-08 2020
Kl. 10:30
U12 Drenge (09) 8v8 1 Efterår Pulje 2 BK Vestia 1 Oversidder
803863 2
22-08 2020
Kl. 12:00
U18 Piger (03-04) Efterår Pulje 1 Vestia Herstedøster IC
860018 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U11 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 1 BK Vestia 2 Tårnby FF 1
569787 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 B.1908 2 Husum BK 1
569788 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Vestia 1 Østerbro IF 1
569838 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Fremad Valby 1 Husum BK 2
569839 1
23-08 2020
Kl. 10:00
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Vestia 2 BK Fix 1
569840 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Fremad Valby 1 BK Vestia 2
569841 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Husum BK 2 BK Fix 1
569792 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 B.1908 2 BK Vestia 1
569793 1
23-08 2020
Kl. 10:20
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Husum BK 1 Østerbro IF 1
569794 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Østerbro IF 1 B.1908 2
569803 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 1 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Husum BK 1 BK Vestia 1
569842 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Fix 1 Fremad Valby 1
569843 1
23-08 2020
Kl. 10:40
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Husum BK 2 BK Vestia 2
569856 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 8 BK Vestia 3 BK Fix 2
569857 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 8 Ørestad IF 1 Sundby BK 1
576946 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Skovshoved IF 2 Vanløse IF 4
576947 1
23-08 2020
Kl. 11:30
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 BK Vestia 4 Nørrebro United 2
576948 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Skovshoved IF 2 BK Vestia 4
576949 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Vanløse IF 4 Nørrebro United 2
569858 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 8 BK Vestia 3 Ørestad IF 1
569859 1
23-08 2020
Kl. 11:50
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 8 BK Fix 2 Sundby BK 1
569860 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 8 Sundby BK 1 BK Vestia 3
569861 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 8 BK Fix 2 Ørestad IF 1
576950 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Nørrebro United 2 Skovshoved IF 2
576951 1
23-08 2020
Kl. 12:10
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 1. runde Pulje 5 Vanløse IF 4 BK Vestia 4
131691 3
23-08 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P7 20/21 P7 SSB Bk. Hekla
204457 1
23-08 2020
Kl. 16:00
Serie 3, P8/11 Efterår P9 Vestia 2 Brønshøj 3
203627 1 ma
24-08 2020
Kl. 20:30
M+45 1 Efterår Pulje 1 Vestia KB
110085 1 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U15 Drenge (06) 20/21 Pulje 1 Vestia (2) Herstedøster IC (2)
768893 1 fr
28-08 2020
Kl. 18:00
M+32 1 7M Efterår P2 Vestia Tårnby FF 2
905151 1 fr
28-08 2020
Kl. 19:30
Hovedstads Pokalen Pulje 1 Vestia 3 HB 3
144095 2
29-08 2020
Kl. 10:30
U13 Drenge 2 (08) 8M Efterår P2B Vestia 2 Oversidder
603723 2
29-08 2020
Kl. 10:30
U11 Drenge (10) 8v8 4 Efterår Pulje 2 Vestia FB 4
622690 3
29-08 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 Vestia 2 Kastrup 2
131710 4
29-08 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Bk. Vestia F.C. Babylon
251297 2
29-08 2020
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 Vestia 4 Union 4
269998 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Fremad Valby Oversidder
910274 2
30-08 2020
Kl. 10:00
U12 Piger (09) 1 8v8 Efterår Pulje 1 Vestia 1 B 93 1
269999 1
30-08 2020
Kl. 10:00
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Vestia (1) Oversidder
270000 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Fremad Valby Vestia (1)
270001 1
30-08 2020
Kl. 10:20
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Oversidder Oversidder
270002 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Oversidder Fremad Valby
270003 1
30-08 2020
Kl. 10:40
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Oversidder Vestia (1)
626307 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Dragør BK 2 BK Vestia 2
626308 1
30-08 2020
Kl. 11:30
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 BK Vestia 1 CIK 1
626309 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 Dragør BK 2 BK Vestia 1
626310 1
30-08 2020
Kl. 11:50
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 BK Vestia 2 CIK 1
626311 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 CIK 1 Dragør BK 2
626312 1
30-08 2020
Kl. 12:10
U9 Drenge (12) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 7 BK Vestia 2 BK Vestia 1
623176 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Vestia 4 HIK 4
623177 1
30-08 2020
Kl. 13:00
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Vanløse IF 3 Tårnby FF 2
623178 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 BK Vestia 4 Vanløse IF 3
623179 1
30-08 2020
Kl. 13:20
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 HIK 4 Tårnby FF 2
623180 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 Tårnby FF 2 BK Vestia 4
623181 1
30-08 2020
Kl. 13:40
U8 Drenge (13) 4 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 2 HIK 4 Vanløse IF 3
256969 2
30-08 2020
Kl. 14:00
U19 Drenge M (02-03) Efterår Mester Vestia (2) Vestia (1)
617935 1
30-08 2020
Kl. 14:30
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 Brønshøj BK 1 Tårnby FF 1
617936 1
30-08 2020
Kl. 14:30
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 BK Vestia 2 BK Vestia 3
617937 1
30-08 2020
Kl. 14:50
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 Brønshøj BK 1 BK Vestia 2
617938 1
30-08 2020
Kl. 14:50
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 Tårnby FF 1 BK Vestia 3
617939 1
30-08 2020
Kl. 15:10
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 BK Vestia 3 Brønshøj BK 1
617940 1
30-08 2020
Kl. 15:10
U8 Drenge (13) 2 5v5 Efterår - 2. runde Pulje 8 Tårnby FF 1 BK Vestia 2
246780 2
30-08 2020
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Vestia 5 Hvidovre IF 3
765518 2 ti
01-09 2020
Kl. 21:15
Herre Senior 4 7M Efterår P3 SSB 2900 United
246938 3 to
03-09 2020
Kl. 20:30
Serie 4, P13/16 Efterår P14 Vestia 3 Skjold 11
767077 2 fr
04-09 2020
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Vestia Nørrebro United
703455 2
05-09 2020
Kl. 10:00
U14 Piger M (07) Efterår Pulje 1 Vestia Hvidovre IF 2
721063 2
05-09 2020
Kl. 12:00
U15 Drenge 2 (06) Efterår P2 Vestia B 1903 3
364457 2
05-09 2020
Kl. 14:00
U17 Drenge 1 (04-05) Efterår P1 Vestia B93 3
803906 4
05-09 2020
Kl. 16:00
U18 Piger (03-04) Efterår Pulje 1 Vestia Herlev IF
689845 3
06-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 Vestia B 1908 2
247000 4
06-09 2020
Kl. 12:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 Vestia 3 Vanløse IF 6
131714 5
06-09 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P7 20/21 P7 SSB SC Amager
204468 3
06-09 2020
Kl. 16:00
Serie 3, P8/11 Efterår P9 Vestia 2 Skjold 5
603061 2 ma
07-09 2020
Kl. 18:00
U21 A, 2020 efterår (1999 og yngre) Pulje 2 Vestia B 1908
254897 3 ma
07-09 2020
Kl. 20:30
M+45 1 Efterår Pulje 1 Vestia FA 2000
622703 5 on
09-09 2020
Kl. 18:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 Vestia 2 GVI 3
464370 4 to
10-09 2020
Kl. 21:15
M+55 1 Efterår Pulje 1 SSB Fremad Amager
768901 3 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
M+32 1 7M Efterår P2 Vestia CSC 2
964109 3 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
M+40 1 7M Efterår P2 Vestia Oversidder
689866 5
12-09 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 1 Vestia Østerbro IF
803924 5
12-09 2020
Kl. 12:00
U18 Piger (03-04) Efterår Pulje 1 Vestia Virum-Sorgenfri BK
131724 6
12-09 2020
Kl. 14:00
Serie 3, P7 20/21 P7 Bk. Vestia Uganda Danish Cranes
251353 5
12-09 2020
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P16 Vestia 4 Skjold 8
430915 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 3 Dragør BK (2) Vestia (1)
430921 1
13-09 2020
Kl. 10:00
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 3 Tårnby FF 1 Oversidder
430925 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 3 Dragør BK (2) Tårnby FF 1
430929 1
13-09 2020
Kl. 10:20
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 3 Vestia (1) Oversidder
430933 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 3 Oversidder Dragør BK (2)
430934 1
13-09 2020
Kl. 10:40
U10 Piger (11) 3 5v5 Efterår - 3. runde Pulje 3 Vestia (1) Tårnby FF 1
625260 1
13-09 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) 3v3 Uøvet Efterår - 3. runde Pulje 10 BK Skjold 3 KB 11
625261 1
13-09 2020
Kl. 11:30
U7 Drenge (14) 3v3 Uøvet Efterår - 3. runde Pulje 10 BK Vestia 2 Oversidder
625262 1
13-09 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) 3v3 Uøvet Efterår - 3. runde Pulje 10 BK Skjold 3 BK Vestia 2
625263 1
13-09 2020
Kl. 11:50
U7 Drenge (14) 3v3 Uøvet Efterår - 3. runde Pulje 10 KB 11 Oversidder
256978 4
13-09 2020
Kl. 12:00
U19 Drenge M (02-03) Efterår Mester Vestia (2) GVI 2
625264 1
13-09 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) 3v3 Uøvet Efterår - 3. runde Pulje 10 Oversidder BK Skjold 3
625265 1
13-09 2020
Kl. 12:10
U7 Drenge (14) 3v3 Uøvet Efterår - 3. runde Pulje 10 KB 11 BK Vestia 2
622825 6
13-09 2020
Kl. 14:00
U15 Drenge 3 (06) Efterår P3 Vestia 2 Amager FF
210070 5
13-09 2020
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Vestia 5 CBS Sport 2
765529 4 ti
15-09 2020
Kl. 21:15
Herre Senior 4 7M Efterår P3 SSB Laddersfield Town

Log ind