MENU

Roskilde Idrætspark Kunstgræs //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
954381 8 on
26-02 2020
Kl. 20:00
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 Pulje 1 Røde Stjerne BK Helsingør IF Fodbold
405342 fr
28-02 2020
Kl. 19:00
Træningskamp U19 Division Pulje 1 RB 1906 BK Avarta
ANN
874488 6
29-02 2020
Kl. 12:00
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 4 RB 1906 Hvalsø IF
405343
29-02 2020
Kl. 13:30
Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1 RB 1906 Boldklubben af 1893
862926 3
29-02 2020
Kl. 14:00
VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 3 RSFK, Roskilde Bagsværd BK (2)
862923 3
29-02 2020
Kl. 15:00
VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 3 RB 1906 BK Frem
405344
29-02 2020
Kl. 15:00
Træningskamp Serie 3 Pulje 1 RB 1906 Boldklubben Frem
738137 1
01-03 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 9 Pulje 1 Slagelse B&I Greve Fodbold
738138 1
01-03 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 9 Pulje 1 RB 1906 Himmelev-Veddelev BK
738139 1
01-03 2020
Kl. 10:30
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 9 Pulje 1 Greve Fodbold RB 1906
738140 1
01-03 2020
Kl. 10:30
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 9 Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK Slagelse B&I
738141 1
01-03 2020
Kl. 11:00
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 9 Pulje 1 Greve Fodbold Himmelev-Veddelev BK
738142 1
01-03 2020
Kl. 11:00
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 9 Pulje 1 Slagelse B&I RB 1906
862401 8 ti
03-03 2020
Kl. 20:30
VinterBOLD M+32 2 Pulje 1 RB 1906 Lundtofte Boldklub
864841 8
07-03 2020
Kl. 10:00
VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 2 RB 1906 Vanløse
394293 7
07-03 2020
Kl. 16:00
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 4 RB 1906 Holbæk B&I
863308 4
07-03 2020
Kl. 18:00
VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 8 RB 1906 Greve Fodbold (2)
883345 1
08-03 2020
Kl. 10:00
U15 Drenge Liga 2 (05) Forår Pulje 1 FC Roskilde A27
738155 1
08-03 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 10 Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK Hareskov IF
738156 1
08-03 2020
Kl. 10:00
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 10 Pulje 1 Slagelse B&I RB 1906
738157 1
08-03 2020
Kl. 10:30
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 10 Pulje 1 Hareskov IF Slagelse B&I
738158 1
08-03 2020
Kl. 10:30
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 10 Pulje 1 RB 1906 Himmelev-Veddelev BK
738159 1
08-03 2020
Kl. 11:00
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 10 Pulje 1 Hareskov IF RB 1906
738160 1
08-03 2020
Kl. 11:00
U10 Drenge SU 2 5M VinterBOLD uge 10 Pulje 1 Himmelev-Veddelev BK Slagelse B&I
883904 1
08-03 2020
Kl. 13:00
U14 Drenge Liga 2 (06) Forår Pulje 1 FC Roskilde Ølstykke FC
863312 5 ma
09-03 2020
Kl. 20:00
VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 8 Roskilde United Vemmelev SGI
394297 8
14-03 2020
Kl. 10:00
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 4 RB 1906 Himmelev-Veddelev BK
576283
14-03 2020
Kl. 12:00
Træningskamp U15 Drenge 3 Pulje 1 RB 1906 Greve Fodbold
874499 8
14-03 2020
Kl. 12:00
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 4 RB 1906 Greve Fodbold (2)
576281
14-03 2020
Kl. 14:00
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1 RB 1906 AB
862931 5
14-03 2020
Kl. 15:00
VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 3 RB 1906 Jyllinge FC
576278
14-03 2020
Kl. 15:00
Træningskamp Serie 3 Pulje 1 RB 1906 Jyllinge FC
576279
14-03 2020
Kl. 18:00
Træningskamp Serie 5 Pulje 1 RB 1906 Sct. Jørgens IF
863313 5
14-03 2020
Kl. 18:00
VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 8 RB 1906 Sct. Jørgens IF
954387 10 on
18-03 2020
Kl. 20:00
VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 Pulje 1 Røde Stjerne BK BK Vest, Rødovre
864848 10
21-03 2020
Kl. 10:00
VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 2 RB 1906 Raklev GI
485585 3
21-03 2020
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 2 11M (07) forår Pulje 1 FC Roskilde Næstved I.F.
576277
21-03 2020
Kl. 12:00
Træningskamp Sjællandsserien Pulje 1 RB 1906 Gørslev IF
875254 1
21-03 2020
Kl. 14:00
VinterBOLD U-15 piger 1-2 Pulje 3 Svogerslev BK Oversidder
862937 6
21-03 2020
Kl. 15:30
VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 3 RSFK, Roskilde RB 1906
883916 3
22-03 2020
Kl. 10:00
U14 Drenge Liga 2 (06) Forår Pulje 1 FC Roskilde Fremad Valby
863319 7 ma
23-03 2020
Kl. 20:00
VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 8 Roskilde United Greve Fodbold (2)

Log ind