MENU

Birkerød Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
518394 4
28-11 2021
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 Pulje 2 IF Skjold Birkerød IF Bytoften
518395 4
28-11 2021
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 Pulje 2 B93 1 Østerbro IF 1
518396 4
28-11 2021
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 Pulje 2 IF Bytoften Østerbro IF 1
518397 4
28-11 2021
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 Pulje 2 IF Skjold Birkerød B93 1
518408 4
28-11 2021
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 Pulje 2 IF Bytoften B93 1
518409 4
28-11 2021
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 1 (13) 5v5 Pulje 2 IF Skjold Birkerød Østerbro IF 1
884950 2 fr
03-12 2021
Kl. 19:00
VinterBOLD U-16 piger 1-2 Pulje 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold Melby-Liseleje IF
642449 2
04-12 2021
Kl. 10:30
VinterBold U12 Piger 3 (10) 8v8 Pulje 2 IF Skjold Birkerød 2 Nivå-Kokkedal FK 1
641508 2
04-12 2021
Kl. 11:00
VinterBold U11 Piger 3 (11) 8v8 Pulje 2 IF Skjold Birkerød 1 Slagslunde-Ganløse IF
871660 2
04-12 2021
Kl. 12:30
VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 1 IF Skjold Birkerød Kastrup
869758 1
04-12 2021
Kl. 13:00
VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 1 IF Skjold Birkerød GVI
880244 2
05-12 2021
Kl. 11:00
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold Brødeskov IF
934259 2
05-12 2021
Kl. 14:00
VinterBOLD 7/8-mands U-16 Piger Pulje 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold BSF
866992 3 ti
07-12 2021
Kl. 19:00
VinterBOLD M+50 Pulje 1 IF Skjold Birkerød Oversidder
618205 3
11-12 2021
Kl. 11:00
VinterBold U12 Drenge 1 (10) 8v8 Pulje 2 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 Værløse BK 1
882754 2
11-12 2021
Kl. 11:30
VinterBOLD U-14 drenge Liga Pulje 2 IF "Skjold" Birkerød Fodbold BK Friheden
642452 3
11-12 2021
Kl. 13:45
VinterBold U12 Piger 3 (10) 8v8 Pulje 2 IF Skjold Birkerød 2 Frederiksværk Fodbold Klub
868662 2
11-12 2021
Kl. 15:00
VinterBold U-19 Drenge Mester Pulje 1 IF Skjold Birkerød Vanløse
132329 8
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 2 IF Skjold Birkerød 2 FC Rudersdal 2
132330 8
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 2 GVI 3 Hørsholm-Usserød IK 2
877847 5
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 Pulje 2 Ølstykke FC 4 Hareskov IF 3
877848 5
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 Pulje 2 IF Skjold Birkerød 2 Hillerød Fodbold
881263 10
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5 Pulje 2 GVI 1 IF Skjold Birkerød
881264 10
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK BK Frem 1
925694 9
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 3 Ølstykke FC 2 Hareskov IF 2
925695 9
12-12 2021
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 3 IF Skjold Birkerød 1 Helsinge Fodbold
925696 9
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 3 Hareskov IF 2 Helsinge Fodbold
925697 9
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 3 Ølstykke FC 2 IF Skjold Birkerød 1
881265 10
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5 Pulje 2 BK Frem 1 GVI 1
881266 10
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5 Pulje 2 IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK
877849 5
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 Pulje 2 Ølstykke FC 4 Hillerød Fodbold
877850 5
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 Pulje 2 IF Skjold Birkerød 2 Hareskov IF 3
132331 8
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 2 FC Rudersdal 2 Hørsholm-Usserød IK 2
132332 8
12-12 2021
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 2 IF Skjold Birkerød 2 GVI 3
132333 8
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 2 IF Skjold Birkerød 2 Hørsholm-Usserød IK 2
132334 8
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 2 FC Rudersdal 2 GVI 3
877851 5
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 Pulje 2 Ølstykke FC 4 IF Skjold Birkerød 2
877852 5
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 4 (12) 5v5 Pulje 2 Hareskov IF 3 Hillerød Fodbold
881267 10
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5 Pulje 2 GVI 1 Hørsholm-Usserød IK
881268 10
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5 Pulje 2 IF Skjold Birkerød BK Frem 1
925698 9
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 3 Ølstykke FC 2 Helsinge Fodbold
925699 9
12-12 2021
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 3 Hareskov IF 2 IF Skjold Birkerød 1
900131 2
12-12 2021
Kl. 11:30
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1 Pulje 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold Snekkersten IF
869023 2
12-12 2021
Kl. 13:00
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 3 IF Skjold Birkerød (1) Gladsaxe-Hero BK
869266 2
12-12 2021
Kl. 15:30
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 4 Birkerød IF "Skjold" B 1903
866995 4 ti
14-12 2021
Kl. 19:15
VinterBOLD M+50 Pulje 1 IF Skjold Birkerød Kirke Hyllinge IF
642008 3
18-12 2021
Kl. 11:00
VinterBold U11 Drenge 4 (11) 8v8 Pulje 6 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 LSF 3
355631 3
18-12 2021
Kl. 12:30
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 1 IF Skjold Birkerød HIK
898782 3
18-12 2021
Kl. 12:30
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 2 IF "Skjold" Birkerød Fodbold LSF
883410 3
18-12 2021
Kl. 13:00
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold Virum-Sorgenfri BK
935470 3
18-12 2021
Kl. 14:30
VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 1 IF Skjold Birkerød SSL - Skævinge- og St. Lyngby Fodbold
640971 3
19-12 2021
Kl. 11:00
VinterBold U12 Piger 2 (10) 8v8 Pulje 2 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1 GVI 1
620152 3
19-12 2021
Kl. 11:30
VinterBold U12 Drenge 3 (10) 8v8 Pulje 7 IF "Skjold" Birkerød Fodbold 2 Humlebæk BK 1
894506 3
19-12 2021
Kl. 12:30
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 2 IF Skjold Birkerød Oversidder
932883 3
19-12 2021
Kl. 13:30
VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 1 IF "Skjold" Birkerød Fodbold KBK Hillerød (1)

Log ind