B 93 1

VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5, Pulje 2

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
879610 10:00 Vanløse IF 1 B 93 1
10:00
Vanløse IF 1
B 93 1
879613 10:25 B 93 1 GVI 1
10:25
B 93 1
GVI 1
879615 10:50 B 93 1 BK Skjold 1
10:50
B 93 1
BK Skjold 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
880179 10:00 B 93 1 IF Skjold Birkerød
10:00
B 93 1
IF Skjold Birkerød
880217 10:25 Fremad Valby 1 B 93 1
10:25
Fremad Valby 1
B 93 1
880219 12:50 B 93 1 Fix
12:50
B 93 1
Fix
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
HIK 1 Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
881209 10:00 B 93 1 B 1903 1
10:00
B 93 1
B 1903
881211 10:25 FB 1 B 93 1 1
10:25
FB 1
B 93 1
881213 10:50 B 93 1 HIK 1 1
10:50
B 93 1
HIK 1
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Lyngby Stadion Kunst 2 (Hockey) Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
881287 10:00 B 93 1 Lyngby Boldklub 1921 1 Kunst 2 (Hockey)
10:00
B 93 1
Lyngby Boldklub 1921 1
881289 10:25 Hellas B 93 1 Kunst 2 (Hockey)
10:25
Hellas
B 93 1
881291 10:50 B 93 1 Hørsholm-Usserød IK Kunst 2 (Hockey)
10:50
B 93 1
Hørsholm-Usserød IK
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
893374 11:30 B 93 1 Glostrup 1
11:30
B 93 1
Glostrup
893376 11:55 BK Frem 1 B 93 1 1
11:55
BK Frem 1
B 93 1
893378 12:20 B 93 1 Fremad Valby 2 1
12:20
B 93 1
Fremad Valby 2
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
893398 12:30 B 93 1 GVI 1 1
12:30
B 93 1
GVI 1
893401 12:55 B 93 1 B 1903 1
12:55
B 93 1
B 1903
893403 13:20 B 93 1 Lyngby Boldklub 1921 1 1
13:20
B 93 1
Lyngby Boldklub 1921 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
893416 10:00 Vanløse IF 1 B 93 1 1
10:00
Vanløse IF 1
B 93 1
893418 10:25 B 93 1 BK Frem 1 1
10:25
B 93 1
BK Frem 1
893420 10:50 B 93 1 Hellas 1
10:50
B 93 1
Hellas
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind